Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zapowietrzona Anna Lewandowska rewolucjonizuje życie Polaków "wewnętrznymi wibracjami": "Wprowadźmy nowy nawyk - ODDYCHAJ"

179
Podziel się

Najnowsza funkcja w aplikacji żony Roberta ma ponoć sprawić, że jej użytkownicy "poczują się, jakby spacerowali brzegiem morza". Ciekawy pomysł na biznes w czasie hulającego koronawirusa?

Zapowietrzona Anna Lewandowska rewolucjonizuje życie Polaków "wewnętrznymi wibracjami": "Wprowadźmy nowy nawyk - ODDYCHAJ"
Anna Lewandowska (fot. Instagram, @annalewandowskahpba)
bCxqinuJ

Na Annie Lewandowskiej często wiesza się psy, zarzucając jej, że swój ogromny sukces zawdzięcza przede wszystkim popularności męża. Nie ma jednak co ukrywać, że spośród całego środowiska polskich WAGs, to właśnie "Lewa" najlepiej porusza się w świecie wielkiego biznesu.

To, jak szybko potrafi reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, Ania ponownie udowodniła w poniedziałkowe popołudnie, kiedy to za pomocą Instagrama ogłosiła światu wprowadzenie nowych funkcji do swojej internetowej aplikacji. Trzeba przyznać, że pomysł brzmi dość osobliwie.

bCxqinuL

Ewidentnie inspirowana aplikacją Calm zakładka "Balans" ma w teorii uspokajać użytkowników ucząc ich właściwego oddechu z relaksującą muzyczką w tle. Za jej pomocą Lewandowska ma zamiar "przenosić" swoich klientów "nad brzeg morza, ognisko, albo do lasu", podczas przymusowej izolacji w czterech ścianach ze względu na szalejącą pandemię śmiertelnego wirusa.

Co powiecie, na to, abym zabrała Was w inne miejsce niż mieszkanie, ogród i balkon? Zrobię to za pomocą… totalnej nowości w appce. I tym razem nie jest to premiera nowego programu. BALANS to miejsce wypełnione nagraniami prosto ze ŚWIATA PRZYRODY, dzięki którym w poczujecie się tak, jakbyście właśnie spacerowali po lesie, siedzieli przy ognisku lub byli nad brzegiem morza. PAMIĘTAJCIE O ODDECHU!!! WPROWADŹMY NOWY NAWYK... Oddychaj - czytamy z nieukrywanym rozbawieniem na oficjalnym, instagramowym profilu Lewandowskiej.

bCxqinuR

Czy bez odezwy Ani pamiętalibyście o oddychaniu? Dajcie znać w komentarzach, jeżeli również Wam żona Roberta uratowała życie.

bCxqinuS
bCxqinvm
KOMENTARZE
(179)
Ewa
2 miesiące temu
Zastanawim się jak ktoś kogo nie dotyczą problemy życia codziennego może w ten sposób motywować ludzi? Nie ma w moim komentarzu zawiści, jednak jest złość na to, że tej pani wydaje się, że wie co dla mnie jest dobre i właściwe. A nie ma pojęcia bo moje życie i jej dzieli galaktyka...
wtf
2 miesiące temu
Dobrze że mi przypomniała, bo już prawie przestałam oddychać! Dzięki Anka! Uratowałaś mi życie!
Monika
2 miesiące temu
Błagam niech ona zachowa te cenne porady dla siebie !!!!!
bCxqinvn
prawda
2 miesiące temu
boże jakie głupie i durne to
hah
2 miesiące temu
Zapowietrzona XD
Najnowsze komentarze (179)
kobieta
2 miesiące temu
Zawsze ze wzruszeniem patrzyłam na kobiety w ciąży. Przez Lewandowską która tak epatuje tym gołym brzuchem non stop nabrałam wstrętu!!
Łuki
2 miesiące temu
Aniu przestań uczyć ojca dzieci robisz.. te twoje mądrości i wielkie odkrycia ludzie wiedzą już od tysięcy lat
Gość
2 miesiące temu
Oddychaj i nabijaj kabzę pani milionerce,kto tą kretynkę ogląda i czyta te jej wypociny.
Many
2 miesiące temu
Zal mi tej baby,iloraz inteligencij ponizej embrionu,SMALCA JUZ NIE UZYWA to jest jej wypowiedz z zimy ze uzywa smalca na przeziebienia,zwykla kobieta lekkich obyczajow jest od niej madrzejdza
Vukmh
2 miesiące temu
Niesmaczne zdjęcia 🤢🤦🏼‍♀️
Kobieta
2 miesiące temu
Ta pani już zapomniała jak korzystała z Caritasu, pieniądze rozumu nie dają, skoro wszystkich chce pouczać, dla mnie to nie jest żaden autorytet, żaden
vvssss
2 miesiące temu
Podobno Anka ma gdzieś dziewczyny na obozie czy to prawda?
Kaśka
2 miesiące temu
Niech ona sama się przeniesie ...gdzieś w przestworza.....i nie wraca!
bCxqinvf
Mysz
2 miesiące temu
Ja nie ogarniam jej ,,myślenia". Co jest z tą babą nie tak??? Kompletnie odleciała! Chyba za dużo złapała powietrza!
SOS
2 miesiące temu
Niech się w końcu zapowietrzy! Może przestania gadać głupoty!!
Gosc
2 miesiące temu
Jaka ona jest próżna , pandemia a ta ogarnia nowy biznes
Mcm
2 miesiące temu
Kretynka!
bubu
2 miesiące temu
ja jestem ciekawa czy po urodzeniu tez będzie miała tyle czasu siedzieć na telefonie. jeśli tak to znaczy, że ma niańki i sama sie nie zajmuje. a potem będzie pierdzielic o nieprzespanych nocach i sie zacznie, reklama pieluch, smoczków, bucików, wszystkiego. wspolczuje jej, że w ten sposób chce zarabiać.
nick
2 miesiące temu
buhahaha, co jeszcze „wymyśli” a raczej skopiuje. pełno jest takich dźwięków i muzyki chociażby na yt. po co mam kupować jej appkę. żałosna już jest z tymi niby nowościami. kobieto daj sobie spokój. twoja era niedługo sie skończy wraz z kariera męża. pójdziesz w zapomnienie.
...
Następna strona
bCxqinvH