Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Już wiadomo, na co dokładnie Lewandowscy przekażą MILION EURO w celu walki z koronawirusem

271
Podziel się:

Czy te informacje w końcu zaspokoją ciekawość ich "fanów"?

Już wiadomo, na co dokładnie Lewandowscy przekażą MILION EURO w celu walki z koronawirusem
Anna i Robert Lewandowscy (East News, East News)
bEUJfwth

Pandemia koronawirusa zbiera na całym świecie coraz większe żniwo. Niestety, liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień. Na ten moment w Polsce odnotowano ponad 680 przypadków zarażeń, 8 osób zmarło. W kraju wprowadzono stan epidemii, a władze rządzące apelują do społeczeństwa o pozostawanie w domach, by w ten sposób zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zobacz także: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Sytuacja na całym świecie jest poważna. Smutne wieści płyną z polskich szpitali, które już teraz zmagają się z brakiem odpowiedniego do leczenia chorych wyposażenia. W pomoc licznie angażują się więc osoby publiczne. W piątek informowaliśmy, że na cel Fundacji Lekarze Lekarzom 20 milionów złotych przekaże Dominika Kulczyk. Następnego dnia o hojnym geście poinformowało małżeństwo Lewandowskich. Robert i Ania przeznaczyli na wsparcie walki z pandemią milion euro.

bEUJfwtj

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca - pisali w oświadczeniu.

Część internautów postanowiła "zarzucić" wówczas Lewandowskim wsparcie niemieckiej służby zdrowia, choć tak naprawdę aż do dziś nie było oficjalnego stanowiska Anny i Roberta, które potwierdzałoby konkretny cel ich darowizny. Gdy jednak ich profile społecznościowe zalała fala niepochlebnych komentarzy, "Lewa" postanowiła zaspokoić ciekawość "fanów", informując, że pieniądze trafią do Polski.

bEUJfwtp

Teraz w sprawie tej poznaliśmy kolejne szczegóły. Jak dowiedział się Onet od współpracowników Lewandowskich, cztery miliony złotych zostaną przeznaczone na pomoc wszystkim jednoimiennym szpitalom zakaźnym w Polsce (będą to równe sumy). Pozostała część kwoty także zostanie wykorzystana do walki z pandemią koronawirusa.

Obecnie trwa procedura, która umożliwi Lewandowskich przekazanie tych środków wszystkim placówkom. Następnie to już władze szpitali zadecydują, na jakie konkretnie potrzeby przeznaczone zostaną pieniądze.

bEUJfwtq
bEUJfwtK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Kate
2 lata temu
Fajnie. Chodakowska jedynie szlachetnie obnizyla cene mydla, ktorych i tak nikt nie chcial kupowac... Zenadna kobieta, ale cebula dalej ją follołuje...
lekarz
2 lata temu
Dziękujemy
Aga
2 lata temu
Podziekujmy tez Blaszczykowskiemu ! Super, wielkie dzieki wszystkim co pomagaja!
bEUJfwtL
Magdalena
2 lata temu
Piękny gest. M
Misia
2 lata temu
Że też nikt nie dziękuje w ten sposób Blaszczykowskiemu, nikt mu tak nie podziękował. No żałosne.
Najnowsze komentarze (271)
Gosc
2 lata temu
Fajnie .dziekuje....jako jedni z pierwszych przekazali darowizne ..a gdzie sie podziali inni...i nie wyciagajcie niepotrzbne wnioski ..mogli nie dac a to przeciez pokazna kwota
Polska.
2 lata temu
My tu piszemy o Lewandowskich, dobrze lub źle , a oni to czytają i śmieją się z nas . Mają nas za frajerów.
Polak
2 lata temu
Bo nie mają gdzie wydawać pieniędzy.
Tomek
2 lata temu
Oczywiście jak sytuacja się uspookoi
Tomek
2 lata temu
Musicie nas odwiedzić Aniu i Robercie w Pulawach
Monia
2 lata temu
Bardzo dziękujemy wam i Kubie piękny dar serca
Jana
2 lata temu
Co by o nich nie powiedzieć to bardzo ładnie postapili. Mają to się dzieła. A dobro powraca. Życzę Pani Ani żeby do rozwiązania było już bezpiecznie by mogła urodzić spokojnie.
Wdzieczna
2 lata temu
Brawo Wy ❤👏👏👏👏
bEUJfwtD
Heinz
2 lata temu
Milion euro to powinien Lewandowski co miesiąc dawać.
corona
2 lata temu
wirusa maja zakopac zywcem ich szybko
Meg
2 lata temu
Gdzie teraz Ci wszyscy co tak hejtowali Ankę?, że nic nie robi, że gdyby nie mąż to byłaby nikim itp.. Nagle Ania jest super, piękny przykład nasz3j polskiej hipokryzji w pełnej krasie 😉 super Państwo Lewandowscy, piękny i potrzebny gest
olo
2 lata temu
Ich sponsoruja ogromne konceny paliwowe itp wiec tak naprawde to my płacimy
Kolo
2 lata temu
Brawo, bardzo dziękujemy
ania
2 lata temu
teraz kolej na Rydzyka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJfwuw
bEUJfwux
bEUJfwuy
bEUJfwuz
bEUJfwuA
bEUJfwuf