Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Zamaskowani Lewandowscy apelują do Polaków: "Mimo że pogoda sprzyja długim spacerom, zmobilizujcie się i zostańcie w domach" (FOTO)

279
Podziel się

Trenerka prosi swoich obserwujących, by mimo "rosnącej frustracji" nie wychodzili z domów. "Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas" - napisała.

Zamaskowani Lewandowscy apelują do Polaków: "Mimo że pogoda sprzyja długim spacerom, zmobilizujcie się i zostańcie w domach" (FOTO)
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (Instagram, Instagram)
bCyeIlit

W związku z pandemią koronawirusa na całym świecie władze państw podjęły decyzję o obostrzeniach, które mają na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby. W Polsce zamknięto szkoły, placówki kulturalne i rozrywkowe, galerie handlowe i restauracje. W zeszłym tygodniu premier ogłosił ograniczenia w przemieszczaniu się i przedstawił nowe wytyczne co do zgromadzeń masowych, które na ten moment nie mogą przekraczać liczby dwóch osób.

Mimo że większość Polaków stara się stosować do zaleceń i faktycznie spędza czas w domach, spora część nie może odmówić sobie przyjemności wyjścia na spacer, gdy za oknem kusi słoneczna pogoda. Problem pojawia się, gdy osoby te osoby poruszają w większych grupkach po bardzo popularnych wśród spacerowiczów miejscach. W sobotę widok tłumów na warszawskim Wilanowie oburzył mocno Dorotę Gardias.

bCyeIliv

Do rozumu swoim obserwującym kolejny raz próbowała przemówić Anna Lewandowska, która sama kilka dni przeżyła mocny kryzys na kwarantannie. Uzbrojona w męża i maseczkę wystosowała do internautów emocjonalny apel, zaczynając od podziękowań dla pracowników służby zdrowia.

Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu, należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie osób, które robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom.

bCyeIliB

W dalszej części wpisu Anna podkreśliła, jak ważne, mimo narastającego zmęczenia izolacją w czterech ścianach, jest dalsze stosowanie się do zaleceń.

Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach🙏Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla waszych najbliższych i dla tych, którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę.Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących 🙏 między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post❤️.

Doceniacie jej zaangażowanie?

bCyeIliC
bCyeIliD
bCyeIliW
KOMENTARZE
(279)
Lolo
2 miesiące temu
I oni tak w domu w tych maseczkach?
Anna
2 miesiące temu
Mam wrażenie ze ci bogaci ludzie maja najwiecej do stracenia... nie moga latać, lansować się ... i najwiecej do powiedzenia siedzą w domach z ogrodami a człowiek w mieszkaniu np 40m2 z 2 dzieci...
Doris
2 miesiące temu
Wszystko rozumiem i staram się ograniczać wyjścia, ale cała rodzina w małym mieszkaniu z 2 małych dzieci i mężem próbującym pracować na home officie to czasami wymiękam.... Państwo Lewandowscy raczej w bloku nie mieszkają wiec przewietrzyć się na ogrodzie mogą bez problemu. Rozumie ich apele ale.... Szanujmy się i zdrowie psychiczne bo zwariujemy... peace 👍
bCyeIliX
Karo
2 miesiące temu
Popieram apel całym sercem, choć za jimi nie przepadam. My mamy tylko siedzieć w domach, a nie iść na wojnę. Ja rozumiem, że ludziom jest ciężko. Sama mieszkam w kawalerce. Ale musimy spiąć d... i zostać w domu. To jedynę słuszne wyjście.
KaMa
2 miesiące temu
Z domu to można nie wychodzić - mając duży taras/ogród. Spróbuj droga Anno nie wychodzić 3 tygodnie z mieszkania 32 m je. bez balkonu, ok?
Najnowsze komentarze (279)
POL
2 miesiące temu
A ja ją proszę o jedno....Lewandowska zamilknij i przestań nas dręczyć głupimi radami! Zacznij przygotowywać się do porodu! I daj nam od siebieodetchnąć!
Gość
2 miesiące temu
W tych maskach trzeba poza domem nosić! Nie ustawiać się do zdjęć z maskami w domu
Kkk
2 miesiące temu
Ludzie można wyjść na spacer w 2 os Max przestańcie świrować. Nie dotykajcie niczego noscie maski myjcie ręce nie kichajcie na innych. To się nie rozniesie. Mozna iść do lasu na spacer blagam....
Ela
2 miesiące temu
Mam nadzieję, że to jest ten czas na zniknięcie tych dziwnych, plastikowych i nijakich osób. Może w końcu wróci wartość rozumu, wiedzy i mądrości!!!!
Ivo
2 miesiące temu
Okradli z maseczek personel szpitalny, a te kaptura im też nie pomogą, bo mozgojadki już dawno ich zaatakowały u zezarly😂
ANNA B
2 miesiące temu
Bardzo piekne slowa Pani Aniu.Naprawde czyste i od serca.Obojetnie czy mieszka sie w willi czy w malym mieszkanku powinnismy nie zapominac iz lekarze ,pielegniarki i wszystkie osoby ktore walcza teraz na froncie to rowniez matki i ojcowie na ktorych w domach czekaja dzieci.Nie zabierajcie dzieciom ich rodzicow przez wasza lekkomyslnosc, egoizm i wasze ego.Pozostancie w domach.
Ewaaa
2 miesiące temu
Jak ktoś ma pod domem jezioro, las i park to kwrantanna nie taka mu straszna. Nie wspomnę już o domowej siłowni i basenie.
Red
2 miesiące temu
Skoro siedza w domu to po cholere im te maski??
bCyeIliP
Asdf
2 miesiące temu
Ja wychodzę z domu :) do ogrodu. No i czasem na zakupy, ale jeść trzeba.
??????
2 miesiące temu
Zostańmy w domach..... a zdjęcie zrobione przed domem?????
Dnoizenada
2 miesiące temu
Znowu lewusy... 😱😫😨😱😫😨😱😫😨☺😠😡😤
LUBIĘ WIOSNĘ
2 miesiące temu
Skoro mogę chodzić do pracy, gdzie organ prowadzący od 6 kwietnia zapowiada kontrolę bo grafik musi się zgadzać to i na spacery wyjść mi wolno.
Gosc
2 miesiące temu
Pod maska zaraza i bomba biologiczna niby takie madrosci przekazuja a nie wiedza ze maski powinni nosic lekarze a nie ludzie na ulicy
Tgggghh
2 miesiące temu
Powiedziała właścicielka domu z ogrodem
...
Następna strona
bCyeIljr