Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Zbigniew Zamachowski zabrał BYŁĄ ŻONĘ I DZIECI na ściankę! Pogodził się z Aleksandrą Justą? (ZDJĘCIA)

267
Podziel się:

Chociaż między Zbigniewem Zamachowskim a Aleksandrą Justą bywało różnie - głównie z racji związku aktora z Moniką Richardson - wygląda na to, że znów się do siebie zbliżyli. Na ostatnim koncercie wystąpili ze swoimi dziećmi...

Zbigniew Zamachowski zabrał BYŁĄ ŻONĘ I DZIECI na ściankę! Pogodził się z Aleksandrą Justą? (ZDJĘCIA)
Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa na koncercie z dziećmi: Bronisławą, Marią, Antonim (FORUM)

Między Zbigniewem ZamachowskimAleksandrą Justą bywało różnie - głównie z uwagi na związek aktora z Moniką Richardson. Wszyscy chyba pamiętają, co rezolutna dziennikarka i specjalistka od PR-u (!) wygadywała w mediach o dzieciach nowego męża. Richardson nie czuła zażenowania nawet wtedy, gdy publicznie omawiała długi alimentacyjne Zamachowskiego, a jego córkę oskarżała o to, że jest leniwa, bo nie ma chłopaka. Po takich wypowiedziach mało która matka byłaby w stanie utrzymywać kontakt z byłym mężem...

Dość niespodziewanie, po kilku latach, okazało się, że Justa nie odpuściła wygadanej Monice i poszła do sądu. Sprawę wygrała: Aleksandra Justa vs. Monika Richardson REAKTYWACJA KONFLIKTU: "Pani Monika dostała ZAKAZ JAKICHKOLWIEK WYPOWIEDZI na nasz temat"

Zobacz także: Monika Richardson zablokowała Zbigniewa Zamachowskiego?

Ewidentne ocieplenie kontaktów między Zamachowskim a jego dziećmi nastąpiło z chwilą, gdy aktor wyprowadził się z "klitki na Żoliborzu" i przeniósł do wynajętego samodzielnie mieszkania. Najpierw w przenoszeniu rzeczy pomagał mu syn, a potem tatę odwiedziła w garsonierze jedna z córek, Bronisława Zamachowska.

Wygląda na to, że między byłymi małżonkami i ich dziećmi jest już naprawdę dobrze. We wtorek Zamachowscy, całą rodziną (!), wystąpili na charytatywnym koncercie dla dzieci z Ukrainy Fundacji Od Granicy Do Mieszkania. Zbigniew Zamachowski prowadził wydarzenie, w czym towarzyszył mu Wojciech Malajkat, a program artystyczny uświetniły występy między innymi Natalii Kukulskiej i Anny Marii Jopek. Co jednak ciekawe, w kuluarach fotografowie uwiecznili głównie byłą żonę Zamachowskiego, Aleksandrę Justę, wraz z dziećmi: Marią, Bronisławą i Antonim. Panie radośnie rozmawiały i uśmiechały się do zdjęć zza otrzymanych bukietów kwiatów.

Myślicie, że Monika dostała zaproszenie chociaż pocztą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
Magda
2 lata temu
Parodia chłopa
Qura
2 lata temu
Uwielbiam Polske, kraj w ktorym talenty aktorskie i wokalne SA TYLKO I WYLACZNIE DZIEDZICZNE!!! 😂🤣😅
Golumn
2 lata temu
Córka ma urodę po tacie ale zaczęła się teraz uśmiechać na zdjęciach i zupełnie inna dziewczyna
Wrona
2 lata temu
Justa triumfuje. Zbyszek pogonił Monię i pewnie merda przed byłą ogonkiem. Wszyscy się śmieją, a ona pewnie najgłośniej
sdew
2 lata temu
toksyk zniknął to i atmosfera się oczyściła
Najnowsze komentarze (267)
Głos rozsądku...
rok temu
Nie sądź abyś nie był sądzony.
Mag
rok temu
Pani Justa jest przezdolną aktorką, znakomicie wychowała czwórkę dzieci - o matko, szacun ! - a mumin...., no cóż, powinien być wdzięczny, że chcą z nim gdziekolwiek zapozować!!!!
gość
2 lata temu
Nie rozumiem tej krytyki dotyczącej ich wyglądu. Urody nikt sobie nie wybiera, a co do ubrania, cóż, nie one występowały na scenie. Te zdjęcia pochodzą raczej z kuluarów. Nie rozumiem też niechęci wobec Justy, przecież ta kobieta w obliczu tego co ją spotkało ze strony męża i jego kochanki, potem żony, naprawdę zachowała się godnie.
Udo
2 lata temu
Wszystkie dzieci brzydkie.
Lika
2 lata temu
Justa to sie jednak nie umie ubrac stosownie do sytuacji. Zawsze sprawia wrażenie niedomytej i nie świeżej a moze ...skacowanej. chociasz sie polansuje w jego blasku 2 druga zona 😂😂😂 3 nie przyszla a 4 jezczcze nie ma zbynio . 1 zona to ma klase nie plaszczy sie jak justa
Zzz
2 lata temu
Okropne, wydoili Monikę z gruubej kasy i się cieszą
Ola
2 lata temu
Piękni inaczej
ola
2 lata temu
Bardzo smutni, nie ciekawi, bardzo mali ludzie !!! I jak w każdej rodzinie aktorskiej, dziecko wręcz musi zostać aktorem... Talent z mlekiem...Wyglądu, nikt nie bierze pod uwagę !!! I są takie aktorki jak córka Lindy, córka Pazury, córka Zamachowskiego, córeczka Szyca-- jeszcze małoletnia, ale co tam !!! Talent tak wielki, że nie można czekać !!! I dlatego u nas, nie chetnie chodzimy do kin !!!
ewa
2 lata temu
Zbigniew Zamachowski-- jego podboje miłosne i problemy rodzinne--- to jedno wielkie nieporozumienie !!! Co kogoś obchodzi ten malutki, nie poradny człowieczek ?????
Rety
2 lata temu
Co za rodzina,wszyscy piękni inaczej..
ana
2 lata temu
Matko kochana co ta dziewczyna z grzywką zrobiła???? Po pijanemu jej ktoś to ściął? Druga sprawa, mimo tego że Richardson dała popalić Juście to jednak ta kobieta ma w sobie coś odpychającego. Nawet wyraz jej twarzy mówi patrz to ja triumfuję.
Gość
2 lata temu
Kurcze no ale na ściankę to wypadało by się jakiś odstrzelić, a nie włoski w koczek i jeansy 🙄. Sorry ale ogólnie to mega przeciętny Janusz i Grażyna
TURBO
2 lata temu
Braklo kasiorki?
Kola
2 lata temu
Biedna Monia ...
...
Następna strona