Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Zenek Martyniuk wierzy w syna Daniela, gdy ten grabi liście na cmentarzu: "Myślę, że nauczy się POKORY"

153
Podziel się

Przypomnijmy, że Daniel Martyniuk został skazany na 100 godzin prac społecznych, a jego zadaniem jest utrzymanie czystości na białostockim cmentarzu. Zenek Martyniuk trzyma za syna kciuki. Wy też?

Zenek Martyniuk wierzy w syna Daniela, gdy ten grabi liście na cmentarzu: "Myślę, że nauczy się POKORY"
Zenon Martyniuk o pracach społecznych syna Daniela (forum, akpa)
bEqvPeXp

Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach Daniel Martyniuk chyba nieco się uspokoił. Być może wpływ na to ma magia zbliżając się świąt, a być może... prace społeczne na cmentarzu. Nie musimy bowiem przypominać, że krnąbrny synalek "króla disco polo", Zenona Martyniuka, ma swoje za uszami. W kwietniu trafił do aresztu w związku z kierowaniem samochodu bez prawa jazdy, a następnie w lipcu został skazany za posiadanie narkotyków.

Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem
bEqvPeXr

Danielowi faktycznie udało się wówczas uniknąć srogiej kary pieniężnej, jednak sąd stwierdził, że musi odbyć prace społeczne w wymiarze 100 godzin. Ze względu na szalejącą pandemię młody Martyniuk odbywanie kary rozpoczął całkiem niedawno. Szybko też wyszło na jaw, że jego nowym miejscem pracy jest białostocki cmentarz.

Tak jak każdy: grabi liście, wyrzuca śmieci, zbiera połamane znicze - opisywał w rozmowie z Faktem obowiązki Daniela jeden z pracowników cmentarza.

bEqvPeXx

Co na to wszystko tata Daniela? Zenon Martyniuk stwierdził, że taka kara jest "wystarczająca" i na pewno nauczy Daniela... pokory.

Myślę, że ta kara jest wystarczająca. Żadna praca nie hańbi, a jednocześnie może nieść za sobą jakąś naukę. Myślę, że dzięki temu Daniel nauczy się pokory i w przyszłości nie będzie postępował w nieodpowiedni sposób - mówił w rozmowie z tabloidem.

Też w to wierzycie?

bEqvPeXy
bEqvPeXz
bEqvPeXS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(153)
Juvi
8 miesięcy temu
Wierz mi, stary, nie nauczy się.
Breaking news
8 miesięcy temu
Daniel nie tylko pracuje na cmentarzu, ale jeszcze później musi skopać działkę Faustynie, więc to jest chłopak dobry, złoty i kochany! Pamiętajcie o tym!
Ola
8 miesięcy temu
Jemu już nic nie pomoże poprostu jest zepsuty
bEqvPeXT
polski!?
8 miesięcy temu
"Być może wpływ na to ma magia zbliżając się świąt" - zbliżającYCH się świąt! ZBLIŻAJĄCYCH się!!!
yyy
8 miesięcy temu
Jak zawsze BOWIEM z błędami, ale już CZWARTY RAZ o grabieniu liści przez Daniela Martyniuka!
Najnowsze komentarze (153)
Mamusia
8 miesięcy temu
Zenek to fajny facet , a synuś to geny po mamusi odziedziczył
szok
8 miesięcy temu
Bardziej prostackiego oblicza jak oblicze Danielka w calym swoim zyciu nie widzialam.
żenon
8 miesięcy temu
na ich przykładzie można lepiej pojąć znaczenie wyrazu patogen.
Bella
8 miesięcy temu
Jak to wszystko do siebie pasuje nawet ubranie ma od Gabriela, tylko mam nadzieję że umarli na Twój widok się wgrobie nie przewracają.?Wielka poraszka chłopie no i zdejmij wreszcie tą maskę bo przypominasz mi Maliniaka z filmu.
Życzliwa
8 miesięcy temu
Panie Zenku Maciuś Cieślik to mały chłopiec chory na SMA który bardzo potrzebuje pomocy. Fundacja siepomaga prowadzi zbiórkę na najdroższy kek świata który może uratować Maciusiowi życie. Proszę pomóc temu maluszkowi bo nie zdąży zebrac pieniążków. Zbiórka trwa do 24 grudia zostało już niewiele czasu a jeszcze dużo brakuje. Gorąco wierzę ze magia świąt sprawi iż otworzy się wiele wrażliwych serc i Maciuś zacznie nowe życie bez bólu i cierpienia. Sprawmy by tak się stało. Pozdrawiam
Ola
8 miesięcy temu
Zenek, wychowanie syna sobie odpusciliscie...i tyle w temacie. Powiedz, ze ci sie nie udalo wychowanie i ludziska zrozumieja, bo fajny czlowiek jestes.
Mila
8 miesięcy temu
Takim sposobem może nauczyłby się czegoś 15 latek ale mówić tak o dorosłym facecie??? Uśmiałam się do łez
toooooo
8 miesięcy temu
tragia
bEqvPeXL
Nad
8 miesięcy temu
Czy Martyniuk jest aż takim KIMŚ, żeby tyle miejsca tutaj zajmować?
matriks
8 miesięcy temu
Trzyma kciuki za syna .......no ludzie trzymajta mnie bo nie wyrobie.
prezes
8 miesięcy temu
Daniel zaśpiewaj na sylwestra.
Tam schował?
8 miesięcy temu
Żeby go nikt nie widział, to wybrał cmentarz. Ojciec myśli, że to mu pomoże... Pomógłby wstyd u takiego, gdyby to musiał robić w bardzo uczęszczanym miejscu publicznym. Dla niego taka praca w takim spokojnym miejscu, zdala od ludzi, to wręcz relaks. Nie ma bardziej spokojnego miejsca na taki wyrok. Kaptur na łeb i masz święty spokój. Taka to ta jego kara.
Wika2007
8 miesięcy temu
Przestańcie już pisać o synu P Że ja bo to już nudzi A Pan i Pana żona już się osmieczasie nie jest to człowiek jakiś sławny zęby stałe i nim pisać niema o kim Pani Danuta już się osmieczyla zwalając winę syna o rozwód na było synowa to było po niżej krytyki wiele osób być może stale pisanie o tym Danielu denerwuje to staje się nudne życie a on stale będzie dawał powód do sensacji
Wika2007
8 miesięcy temu
Wika 22007
...
Następna strona
bEqvPeYn