Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Proces Daniela M. w sprawie obrazy sędzi z Białegostoku. "Król disco polo" został ukarany GRZYWNĄ. Za co?

71
Podziel się:

Sąd Rejonowy w Zambrowie ukarał "króla disco polo" grzywną za dwukrotne niestawienie się w charakterze świadka na procesie jego syna Daniela M. w sprawie znieważenia sędzi z Białegostoku.

Proces Daniela M. w sprawie obrazy sędzi z Białegostoku. "Król disco polo" został ukarany GRZYWNĄ. Za co?
Proces Daniela M. w sprawie obrazy sędzi z Białegostoku. "Król disco polo" został ukarany GRZYWNĄ. Za co? (FORUM)

Dwa lata temu media rozpisywały się o Danielu M., synu "króla disco polo", który popadł w liczne konflikty z prawem. Jeden z jego procesów dotyczył kilkukrotnego złamania zakazu prowadzenia pojazdów. Sąd Okręgowy w Białymstoku wymierzył mu wówczas karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu, 10 tysięcy złotych grzywny oraz 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rozwścieczony wyrokiem Daniel wylał swoją frustrację w mediach społecznościowych, wulgarnie obrażając sędzię.

Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa, wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won peda***o, co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych, chamie - odgrażał się.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Danuta Martyniuk mówi, dlaczego przeszła operację nosa. Wnuczka ją pozna?

Syn znanego muzyka na celowniku prokuratury

Wpis Daniela nie przeszedł bez echa i zainteresowała się nim prokuratura, która oskarżyła mężczyznę o zniesławienie i znieważenie sędzi za pośrednictwem "środków masowego komunikowania się".

Proces w tej sprawie trwa od czerwca i dwukrotnie wzywano na świadka ojca Daniela M., Zenona ale ten ani razu nie stawił się na rozprawie. Wobec tego sąd ukarał muzyka grzywną w wysokości 1,5 tysiąca złotych, a proces został odroczony do drugiej połowy października.

Jak dodaje PAP, adwokaci rodziny M. usiłowali doprowadzić do wyłączenia jawności sprawy, ale sąd nie przychylił się do ich wniosku. Daniel M. nie przyznaje się do winy, ale też nie przedłożył w sądzie żadnego dowodu na ewentualne włamanie na swoje konto w mediach społecznościowych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(71)
🤦‍♀️🤦‍♀️😂�...
3 miesiące temu
Hahaha dostał karę grzywny za niestawiennictwo na rozprawę a wy mu już czarny pasek na oczy
Kasiaka
3 miesiące temu
Jeszcze Dance do kolekcji zasłońcie oczy 😂😂będzie do kompletu
Gość
3 miesiące temu
Łatwo kogoś oczerniać. Zamek to naprawdę z porządku facet. Mieszkam na Podlasiu. Trzeba było zorganizować koncert żeby zebrać kasę dla chorego dziecka i tylko Zenek zgodził się zagrać za darmo. Żadna inna gwiazda nie zgodziła się. Nikt nie jest idealny. Ale oczerniać przesadnie to brzydko....
dfra
3 miesiące temu
Zenek zamiast spędzać 7 dni w tygodniu na koncertach i zarabianiu kasy, mógł trochę czasu poświęcić na wychowanie syna, to by teraz nie był wzywany do sądu
WWO
3 miesiące temu
Boże... on nie zostal SKAZANY, dostał po prostu zwykłą grzywnę za niestawienie sie w sadzie jako swiadek. Nie mozna zostac skazanym nie będąc oskarżonym w sprawie, za ten pasek Zenek powinien Was pozwać na grubą kasę !!! Bo grzywna to nie jest żadne "skazanie" a pokazujecie go jako kryminalistę. Wy to robicie CELOWO BY SIAĆ NIENAWIŚĆ czy z powodu ignorancji? A czarny pasek na oczach dotyczy PODEJRZANYCH (czyli osób wobec ktorych JESZCZE nie zapadl wyrok) a nie skazanych. Skazanego juz nie dotyczy ochrona wizerunku (zaslanianie oczu) bo zostało sądownie orzeczone, że jest winny i nie ma ryzyka zszargania wizerunku upublicznianem twarzy. Kogo Wy zatrudniacie???
Najnowsze komentarze (71)
Boniek
3 miesiące temu
Psełdo artyści teraz głośno o nich a za parę lat nikt o nich nie będzie pamiętać...i tyle...niech korzysta z popularności...
2468
3 miesiące temu
Tylko kto tu widzi Zenka z czarna opaska na oczach.
gość
3 miesiące temu
Powinien siedzieć.
Gosc
3 miesiące temu
Ten gosc nie spiewa ,nie jest muzykiem Jaki wiec krol disco polo? A pan Martyniuk jest w porzadku i prosze go nie obrazac.
Tele mele
3 miesiące temu
Wolność słowa! W Polsce to fikcja, można obrażać prezydenta, ale kasty sędziowej już nie
Hmmm
3 miesiące temu
A gdzie tam jest imię i nazwisko bo nie wiedzę
Loko
3 miesiące temu
Daniel tęskniliśmy za Twoimi dramami
Władziu
3 miesiące temu
Polska to dziwny kraj. Wszyscy słuchają, albo słuchali disco polo, ale mało kto sie do tego przyznaje. Podobnie jest z głosowaniem. Wielu głosuje na PiS, ale głośno ujadają na Jarka
Erik
3 miesiące temu
Może coś o młodej tuskowej,kwaśniewskiej lub komorowskiej....? Nie ? Nie możecie nic napisać, bo naczelny nie pozwala? Jaka szkoda
alesio
3 miesiące temu
Wara od Zenka.
Gienek Z.
3 miesiące temu
Czarny pasek na oczach na Daniel M.Ludzie , czy Wy macie coś ze wzrokiem czy raczej z głową? Zenka M. nie ma na tych fotografiach. Poza tym Zenek ma możliwość usprawiedliwienia swoich nieobecności w sądzie i wówczas te grzywny zostaną uchylone.
podlasiak
3 miesiące temu
Jeszcze zajmujecie sie tym wykapanym czyms ?????
Jasmine
3 miesiące temu
I czarny pasek na oczy. Śmiechu warte. Tak jakby nikt nie wiedział,że to syn Zenka...hahaha....dobre.
4tbj
3 miesiące temu
Zenek jest wspanialym czlowiekiem i niezlym piosenkarzem.
...
Następna strona