Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Znana jest prawdopodobna PRZYCZYNA ŚMIERCI Bezczela. Wytwórnia zabrała głos

289
Podziel się:

Wytwórnia, z którą współpracował Bezczel, opublikowała oświadczenie w sprawie śmierci rapera. Wystosowała także ważny apel.

Znana jest prawdopodobna PRZYCZYNA ŚMIERCI Bezczela. Wytwórnia zabrała głos
Znana jest przyczyna śmierci Bezczela (Instagram)
bEISYoCZ

Od wtorku nie milkną echa śmierci rapera Bezczela. Pierwsze informacje o tym, że będący członkiem białostockiego zespołu hip-hopowego Fabuła Michał Banaszek nie żyje, zaczęły pojawiać się wczoraj późnym wieczorem.

Zobacz także: FAME MMA 5: Najman - Bonus BGC. Marcin Najman na treningu medialnym odpowiedział na prowokacje Bonusa!
bEISYoDb

Do teraz niewiele wiadomo było o przyczynie śmierci mężczyzny. Pojawiały się jedynie pogłoski na temat tego, że Bezczel miał zginąć w wyniku wypadku drogowego, co w samo południe postanowiła zdementować wytwórnia, z którą współpracował.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała "Bezczela" Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią - czytamy w najnowszym wpisie Step Records. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca - informuje wytwórnia, dodając:

Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień - ubolewają osoby, z którymi pracował artysta.

bEISYoDh

Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Michał na zawsze w naszych sercach. Z poważaniem, Step Records.

bEISYoDC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(289)
Somali
4 tyg. temu
A co było przyczyną zatrzymania akcji serca?
Przykro
4 tyg. temu
RIP! Ja bym zwrócił uwagę czy do problemów z sercem nie przyłożyły się energetyki. Często go widać było własnie popijającego tego typu napoje, chyba tez je reklamował... Warto byłoby zbadać pod tym względem tą sytuację. Dużo dzieciaków pije niemal codziennie energetyki, także ja się nie zdziwie jak w wieku 25 lat będa po pierwszych zawałach...
Kamelia
4 tyg. temu
Coraz więcej osób przed 40 odchodzi...współczucia dla najbliższych niech spoczywa w pokoju.....
bEISYoDD
Blacky
4 tyg. temu
Pierwsze słyszę o tym gościu Bezczelu
Kamelia
4 tyg. temu
Zawal
Najnowsze komentarze (289)
waw
2 tyg. temu
Ciekawe, czy był szczepiony na to "coś", czy nie. Dziwna cisza o tym.
wiadomo
2 tyg. temu
WIADOMO, że zatrzymanie akcji serca. Nie stronił od narkotyków więc typowa śmierć dla osoby która bierze taką ilość.
Obywatel
3 tyg. temu
Kretyńską ksywę miał ów "artysta".
ciekawe
3 tyg. temu
zasłynął z tego żer umarł
Melanż, był w...
3 tyg. temu
eRror
Melanż, był w...
3 tyg. temu
iNdOr
lekarz
3 tyg. temu
dobra takie bzdety to babci albo gimbazie , już pomijam fakt ze nikt gościa nie kojarzy ... serce staje bo się za dużo daje i tyle w temacie.
olla
3 tyg. temu
Trudno powiedziec czy niezdrowy tryb zycia = smierc w młodym wieku. znam osobiscie ludzie ktorzy młodosc przebalowali-sex narkotyki alko i zyją i maja dzieci i nic im nie jest. znam tez takich co nawet cukru nie uzywali a maja raka albo inne kłopoty. nie ma chyba na to reguły. Moja babunia przeżyła 96 lat i paliła fajki az do śmieci, tłusto jadła, zero leków i lekarzy i do końca sie trzymała
bEISYoDv
ziomal
3 tyg. temu
Jeśli nie masz talentu do śpiewania to idź w raperkę. Teksty napiszesz z kolegami spod bloku. Pamiętaj o dorzucaniu słów na k..
Paweł
3 tyg. temu
ludzie ten pan miał po prostu zwykły zawał z którego nie wyszedł , proste po co te teorie spiskowe
spec
3 tyg. temu
Ostatnie pół roku zycia Bezczela-najważniejsze daty: kwiecień-przechodzi badania min EKG-jest zdrów jak ryba...maj--1 dawka fajzera...sierpień druga dawka fajzera...wrzesień zgon na zator--ale zaszczepieni wymyślą wszystko tylko nie chca uznać prawdy--zabiła go szczepionka jak i setki tysiecy Polaków w tym roku- najwiecej "nagłych śmierci" w historii...
Ola
3 tyg. temu
Zaszczepił się. Teraz zapalenie mięśnia sercowego to numer 1 po szczepieniu, u coraz młodszych ludzi i u dzieci, którym się to podaje.
szpryca_życie
3 tyg. temu
Przyjęcie dwóch dawek szczepionki vel szprycy !!! i ostatnia prosta !!!!cała prawda
Anna
3 tyg. temu
większość ludzi umiera bo zatrzymała sie akcja serca, więc to żadna informacja...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISYoEo
bEISYoEp
bEISYoEq
bEISYoEr
bEISYoEs
bEISYoDX