Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Szpaku USUNĄŁ dissy na Bezczela, a internauci grzmią: "Gardzę raperami, którzy widząc, jak się pogubił, OMIJALI GO SZEROKIM ŁUKIEM"

57
Podziel się:

Nie wszystkim podoba się fakt, że nieszczędzący wcześniej słów krytyki "fani" i "koledzy" z branży, z którymi Bezczel miał na pieńku, publicznie żegnają go teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głośno jest o Szpaku, z którym Bezczel od kliku lat miał duży konflikt.

Szpaku USUNĄŁ dissy na Bezczela, a internauci grzmią: "Gardzę raperami, którzy widząc, jak się pogubił, OMIJALI GO SZEROKIM ŁUKIEM"
Skłócony z Bezczelem raper usunął wcześniej nagrane na niego dissy (Instagram)

Echa niespodziewanej śmierci Bezczela nie milkną. Pochodzący z Białegostoku Michał Banaszek, bo tak naprawdę nazywał się raper, był członkiem zespołu hip-hopowego Fabuła. Podczas kariery wydał siedem albumów i współpracował z wieloma artystami. Większa część z nich zdążyła już pożegnać go za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Kanye West traci nad sobą kontrolę? Jego zachowanie niepokoi

Jak to w środowisku hiphopowym bywa, Bezczel miał na swoim koncie kilka sporów z innymi raperami. Najgłośniejszy "beef" artysta zaliczył w 2019 roku ze Szpakiem, z którym to rok wcześniej nagrał wspólny utwór. Niestety, relacje współpracujących jeszcze w 2018 roku panów nieoczekiwanie się pogorszyły, co zaowocowało kilkoma wzajemnymi dissami. Z informacji dostępnych w sieci dowiadujemy się, że Michał miał być ponoć niezadowolony ze współpracy z młodszym artystą. Podczas odpowiedzi na pytania fanów zapytany o Szpaka, wprost napisał, że "z lamusami nie nagrywa" i nazwał go "parówą". Na odpowiedź Mateusza nie trzeba było wówczas długo czekać.

Co ciekawe, mimo złych relacji, zarówno na instagramowym profilu Szpakowskiego, jak i właściciela wytwórni, do której należy, Palucha, pojawiły się wpisy upamiętniające Bezczela. Dodatkowo nemezis zmarłego rapera zdecydował się usunąć ze swojego kanału kawałki, w których go dissuje, co nie umknęło uwadze fanów.

Brawo za szacunek do Bezczela. Dissy usunięte, B.O.R. i ty najwyższy poziom. Czapki z głów. RIP Bezczel - czytamy w jednym z komentarzy na instagramowym profilu Szpaka.

Nie wszyscy są jednak przekonani co do nagłego zainteresowania osobą Banaszka, dopatrując się w pośmiertnych wpisach upamiętniających Bezczela hipokryzji. Pod facebookowym postem "Popkillera" z informacją o śmierci rapera pojawił się pełen goryczy komentarz.

To bardzo ciekawe, jak śmierć człowieka odmienia jego wizerunek. Pluliście na niego przy okazji beefu ze Szpakiem, pluliście przy okazji ostatniego hot16challenge, a dzisiaj wstawiacie wirtualne znicze i smutne buźki. Gardzę Wami, tak jak każdym raperem, który widząc, jak Bezczel się pogubił, omijał go szerokim łukiem. Skończycie w domach bez luster, hipokryci - pisze jeden z internautów, sugerując, że Bezczel borykał się z problemami.

W podobnym tonie wypowiedział się Kacper HTA.

Dwa tygodnie temu zapraszałeś mnie na nową płytę, mówiłeś, że jest lepiej. Chociaż do końca w to nie wierzyłem, miałem cichą nadzieję, że małymi kroczkami wyjdziesz z bagna, zrobisz album i jakoś poskładasz to do kupy... (...) - możemy przeczytać.

Z.B.U.K.U, z którym Banaszek i zmarły w 2018 roku Chada nagrali przed laty wspólny utwór, również wskazuje na to, że nie miał on ostatnio najlepszego czasu w życiu.

(...) Ostatnio rozmawiałem z nim średnio co dwa tygodnie, czy co tydzień. Miał plany muzyczne, energię, ale i demony, z którymi większość z nas nie musi mierzyć się na co dzień.

Jak dotąd oficjalna przyczyna śmierci Bezczela wciąż nie jest znana.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
Magda
rok temu
Śmierć jest przykra, współczuję bliskim. Ale nie mam pojęcia o kim Pudel piszesz. Pierwszy raz widzę te pseudonimy, tych ludzi.
Xxx
rok temu
Myślę że każdy zrobiłby z nas podobnie. Umiera człowiek i jakoś te konflikty się wydają mało znaczne. Po co zostawiać coś co źle określa zmarla tragicznie osobę? Każdy z nas ma sumienie. Dobrze postąpili
no name
rok temu
Gdyby za życia było między ludźmi więcej szacunku i pokory nie trzeba by było usuwać tego typu treści. Mocni w internetach, w życiu jednak mierni.
nmnm
rok temu
Mam 30 lat więc niby powinnam znac tego Pana? No niestety nie znam, pierwszę słysze ksywę Bezczel. A co było przyczyną śmierci?
Mika
rok temu
Nie wiem, nie znam, nie interesuję się tym 🤦‍♀️✌
Najnowsze komentarze (57)
sss
rok temu
Wytykają Szpakowi, że usunął dissy na zmarłego rapera. A zapomnieli, że Guzior zrobił to samo, kiedy wyszła na jaw informacja o śmierci rapera ZIOŁO.
afg
rok temu
pfffff :-D
Rio
rok temu
Żal młodego. Niestety kolejny blokers który zbyt często odwiedził sklepy z artykułami kolekcjonerskimi.
uczciwie
rok temu
Żal rodziny itd. ale kto to w ogóle jest ten Bezczel? Anonimowy koleś. Umarł młodo i to jedyne co Go wyróżnia. No i umarł rozumiem przez dragi co mu organizm wyniszczyły. Żony żal i dzieci - spoko. Nie gloryfikujcie jednak typa co sam się skasował mimo rodziny na karku.
inzmbl
rok temu
to nie są "raperzy", to są ziomusie spod klatki - całe życie w pozie mowiąc jedno a robiąc drugie
kolo
rok temu
a kto to jest ten i tamten
gosc
rok temu
nikt pewnie nie wie kto to
Paula
rok temu
Nie zdążyli za życia, to chociaż w ten sposób Szpaku zakończył beef. Czyli miał do niego jakikolwiek szacunek. Gdyby nie miał, to teraz by to dalej hulało. Mogę się mylić, tak się tylko podzieliłam przemyśleniami. Miłego wieczoru 😊
Notak
rok temu
Wyhustal się
vanessa
rok temu
jak malo jest ludzi w ludziach szkoda chlopa co to za wiek na umieranie
Siiii
rok temu
A mnie tam śmieszą te ich dissy🤣🤣🤣 gorzej niż dzieci
Pytam
rok temu
A gdzie był znany ????
O yeah
rok temu
W Bialymstoku nie ma raperow tam sa disco polowcy
wewewqeqw
rok temu
Diss to diss, jadą sobie nie personalnie tylko jako raperzy, bez sensu usuwać dissy gość nie jest prawdziwym raperem skoro to zrobił.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie