Dymek
|
aktualizacja

Znużona lekturą Anna Wendzikowska poleca książkę na Instagramie. Fanki jednak jej nie wierzą: "To rekomendacja CZY REKLAMA?"

81
Podziel się

Co istotne, pojawiło się też kilka komplementów. Jedna z internautek doceniła, że dziennikarka na zdjęciu ma na sobie coś więcej niż tylko strój kąpielowy.

Znużona lekturą Anna Wendzikowska poleca książkę na Instagramie. Fanki jednak jej nie wierzą: "To rekomendacja CZY REKLAMA?"
(instagram/eastnews, Instagram/EASTNEWS)

Anna Wendzikowska to influencerka pełną parą. Choć dziennikarka lubi nas zapewniać, że jej Instagram to wcale nie takie idealne życie, jak mogłoby nam się wydawać, to patrząc na jej profil, nietrudno odnieść wrażenie, że prawda jest zupełnie inna. Tutaj rodzinne zdjęcia z warszawskiego apartamentu, tutaj fotki z luksusowych wakacji, a potem Ania dorzuci jeszcze kilka reklam, o które to zazwyczaj jest największe zamieszanie. Internauci często zarzucają jej retuszowanie zdjęć (pewnego razu nawet i doklejenie się do... świnek) albo przesadną goliznę na profilu, jednak to spora liczba sponsorowanych wpisów oburza ich najbardziej. Trudno w tym temacie jednak się kłócić. Wendzikowska rzeczywiście potrafi wykorzystać swoje zasięgi i jeśli tylko jest taka możliwość, przepchnie chociażby małą reklamę.

Ostatnio jednak fani Wendzikowskiej chyba trochę sami się już w tym wszystkim pogubili. Gdy bowiem dziennikarka postanowiła polecić na Instagramie ostatnio przeczytaną książkę podróżniczą, jedna z internautek przyznała, że chyba nie do końca wierzy w jej rekomendację...

"W pani przypadku nigdy nie wiem, czy to prawdziwa rekomendacja, czy reklama. Nie przypominam sobie, aby polecała pani książkę „zwykłą” typu kryminał. Mogę się mylić oczywiście. No i może pani takich nie czyta. Nie mam problemu z reklamami, ale fajnie jest zrobić #reklama i wszystko jasne" - czytamy.

W końcu głos postanowiła zabrać sama zainteresowana, czyli Wendzikowska. Co ciekawe, nie odniosła się ona w swoim komentarzu do zarzutu reklamowania książki, a jedynie wyznała, jakie powieści lubi czytać.

"Nie czytam kryminałów, wolę klasykę, literaturę faktu albo poradniki. Czytam też fikcję, najbardziej lubię brytyjskich pisarzy, do moich ulubionych należą Nick Hornby i David Lodge" - odpisała.

Cóż, ciekawe wytłumaczenie...

Ale to jeszcze nie koniec. Okazuje się, że jedna z internautek postanowiła docenić Wendzikowską. Stwierdziła, że na komplement zasługuje fakt, iż na zdjęciu dziennikarka... jest ubrana!

"Ubrana? I to w golf? Niemożliwe!"

A jednak! Ania odpisała jedynie, że przeprasza, ale jest zima. Nie mamy jednak wątpliwości, że gdy tylko nadarzy się okazja, dziennikarka wskoczy w strój kąpielowy i uraczy fanów kolejnym zdjęciem w bikini. Też nie możecie się doczekać?

KOMENTARZE
(81)
Ubaw
3 miesiące temu
Poczekaj,zamknę oczy będzie wiarygodniej :)))
Gość
3 miesiące temu
Przypominam, że to kobieta która przerabiała zdjęcia swojego dziecka przed wstawieniem na instagrama, żeby było "ładniejsze".
SillyGoose
3 miesiące temu
Ale przecież można było zareklamować tę książkę leżąc na brzuchu, wtedy byłoby zdjęcie pupy przy okazji. Taka szansa zaprzepaszczona 😱
Twój Nick
3 miesiące temu
Na stopach ślady po kapciach. Długo na kanapie tej książki nie czytała. Co za antyreklama.
Trew
3 miesiące temu
Znowu coś reklamuje. Czy ona ma chorą stopę? Czy w rozmiarze 47?
Najnowsze komentarze (81)
666
3 miesiące temu
strasznie niewygodna pozycja do drzemki
Ddd
3 miesiące temu
Lubię ją
Vii
3 miesiące temu
Nie wiem czemu ktoś się zastanawia czy to reklama czy nie jej wszystkie zdjęcia to reklama.... Nawet kanapę poleca firmę sprzedająca książki, płyty buty kremy obrazy farby do ścian... Tylko pytanie kto i po co jej za to płaci bo jest jedną z gorszych twarzy reklamowych
Willy
3 miesiące temu
wielka stopa :-)
lorenna
3 miesiące temu
Okropne stopy!
Hhhhh
3 miesiące temu
Trudno zaakceptować taki sztuczny, wyrezyserowany świat.Chociaz, Pani prawo żyć w takim świecie
twb
3 miesiące temu
Walter junior pozdrawia serdecznie
Anq
3 miesiące temu
Gdzie tyłek?
Adamek
3 miesiące temu
O Boże zdjęcie bez pokazania suchej D..Y.
Adas
3 miesiące temu
Co ona jest chora zdjęcie bez suchej D.. Y
Lis
3 miesiące temu
Tej pani trudno uwierzyc w cokolwiek...
Greta
3 miesiące temu
Obowiązkowo na paluszkach...
MałaMi
3 miesiące temu
Zmęczyła się czytaniem... Ciekawe czy cokolwiek z tego zrozumiała, wiadomo nie od dzisiaj, że z inteligencją u niej nie halo :) Poza tym - obrzydliwe stopy ma.
Gosc
3 miesiące temu
Stopy rozmiar xxxl; brr
...
Następna strona