Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zofia Ślotała pozuje z Ukrainkami, które zamieszkały w jej domu: "Nasza rodzina powiększyła się!" (FOTO)

Podziel się:

Zofia Ślotała również postanowiła osobiście zaangażować się w pomoc uchodźcom. Celebrytka i jej mąż Kamil Haidar dali schronienie Alinie i Ilonie, którym udało się uciec z pogrążonej wojną Ukrainy.

Zofia Ślotała pozuje z Ukrainkami, które zamieszkały w jej domu: "Nasza rodzina powiększyła się!" (FOTO)
Zofia Ślotała też przygarnęła uchodźców z Ukrainy (AKPA)

Właśnie mija tydzień odkąd Władimir Putin postanowił militarnie zaatakować Ukrainę. To także tydzień, jak Polacy niosą sąsiadom zza wschodniej granicy realną pomoc. Wesprzeć Ukraińców nie tylko dobrym słowem zdecydowało się wiele gwiazd. Wśród znanych twarzy nie brakuje takich, które wzięły uchodźców pod swój dach.

Zobacz także: Ślotała: "Mamy rodzinny rytuał - razem z partnerem kąpiemy dzieci i czytamy na noc"

Do uczynnych Mai Bohosiewicz, Mai Ostaszewskiej czy Zygmunta Chajzera dołączyła właśnie Zofia Ślotała. Celebrytka i jej mąż Kamil Haidar zaopiekowali się uciekającymi przed wojną mamą i córką. Wspólnym zdjęciem z "nowymi członkami rodziny" podzieliła się na Instagramie:

Nasza rodzina powiększyła się! Zamieszkały z nami Alina i Ilona, którym udało się uciec z Ukrainy do Polski - pisze pod fotografią wykonaną w jej stylowym salonie. Trauma wojny nadal w nich siedzi, natomiast my postaramy się dać im nowy start - zapewnia, następnie zachęcając obserwatorów do tego, by również wspierali uchodźców:

Jeżeli Wy macie możliwość i ochotę przyjąć do siebie rodzinę, dajcie proszę znać. Nasze dziewczyny akurat zdecydowały, że chcą zostać w Polsce, natomiast wiele rodzin jest w tranzycie i potrzebują odpocząć po długiej przeprawie na granicy, dojść do siebie i jechać dalej - wyjaśnia i udostępnia kontakt do warszawskiej cerkwi, która zajmuje się pomocą dla Ukraińców.

Pod postem Zosi pojawiło się sporo słów uznania:

Wspaniały gest; Brawo; Jesteście cudowni - brzmią niektóre z komentarzy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie