Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z rodziną z Ukrainy, którą PRZYJĄŁ DO SIEBIE! "Trochę ciasno" (FOTO)

Podziel się:

Zygmunt Chajzer pochwalił się, że dał dach nad głową sześcioosobowej rodzinie uciekającej przed wojną w Ukrainie. "Po trwającej ponad dobę podróży z dziećmi na rękach wreszcie w Warszawie" - cieszy się prezenter. Internauci nie kryją wzruszenia.

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z rodziną z Ukrainy, którą PRZYJĄŁ DO SIEBIE! "Trochę ciasno" (FOTO)
(East News)

Od czwartku oczy całego świata są zwrócone na Ukrainę, gdzie Rosja rozpętała wojenne piekło. Codziennie słyszymy doniesienia o kolejnych atakach ze strony wojsk Władimira Putina i na razie nic nie wskazuje na to, by konflikt miał szybko się zakończyć.

Przez granicę polsko-ukraińską przechodzą setki ludzi uciekających przed wojną. Polacy starają się im pomagać na wszelkie możliwe sposoby - dostarczają prowiant, leki i inne artykuły pierwszej potrzeby, ale też wspierają uchodźców zwykłą rozmową czy pomagają w transporcie.

Zobacz także: Ekspert z podziwem o ukraińskich żołnierzach. "To naprawdę fenomen"

Ci, którzy mają taką możliwość, dzielą się też tym, co najcenniejsze - własnym domem. Tak właśnie zrobił Zygmunt Chajzer, który na Instagramie pochwalił się, że przyjął pod swój dach sześcioosobową rodzinę z Ukrainy.

Moi Goście z Ukrainy. Po trwającej ponad dobę podróży z dziećmi na rękach wreszcie w Warszawie. Bezpiecznie i spokojnie. Trochę ciasno, ale nie to jest najważniejsze. WITAJCIE W POLSCE! - napisał prezenter pod zdjęciem z czterema Ukrainkami i dwójką dzieci.

Internauci są wzruszeni gestem Chajzera.

Aż łzy same napływają do oczu... Jakie to piękne; Brawo, Panie Zygmuncie! Jest pan wielki; Jest pan dobrym człowiekiem - piszą w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl