Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Żona Macieja Stuhra "ZAKŁADA MĘŻOWI KAGANIEC" i wyznaje: "Boję się o niego i o nas"

331
Podziel się

Katarzyna Błażejewska-Stuhr ma dość hejtu, z którym spotyka się przez polityczne wypowiedzi męża. "Dostajemy dziesiątki telefonów z pogróżkami i wyzwiskami" - zdradza.

Żona Macieja Stuhra "ZAKŁADA MĘŻOWI KAGANIEC" i wyznaje: "Boję się o niego i o nas"
Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr (ONS, Instagram, ONS, Instagram)
bDJdIBLV

Maciej Stuhr bardzo często komentuje bieżącą sytuację polityczną w kraju. Aktor dzieli się swoimi przemyśleniami zarówno w mediach społecznościowych, jak i w rozmowach z dziennikarzami. Nie jest tajemnicą, że swoimi wypowiedziami Stuhr naraża się na hejt ze strony sympatyków obozu rządzącego. Jak się okazuje, celebryta oraz jego rodzina są publicznie wyzywani i nękani groźbami. Żona aktora stwierdziła, że w obliczu tych wydarzeń zabrania mu odpowiadać na pytania dotyczące wyborów prezydenckich.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr napisała na swoim blogu notkę pod tytułem "Zakładam mężowi kaganiec", w której wyznała, że czuje się sfrustrowana ciągłą nagonką na swoją rodzinę.

bDJdIBLX

Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać coś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas - napisała żona Stuhra.

Podkreśliła przy tym, że podziwia wiedzę męża i imponuje jej odwaga, z jaką przedstawia on swoje poglądy.

Może myślicie, że przesadzam. Ja mówię to z perspektywy żony. Skończyły się kilkumiesięczne zdjęcia, jest kilka dni kiedy mąż może zrobić zakupy, odebrać dziecko ze szkoły albo zjeść z nami obiad. Ale musi iść rozmawiać o pracy nad serialem (tu pytania kończą się po 5 minutach) i zaczynają się pytania o politykę. Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr. Więc Maciej, najdelikatniej jak umie, odpowiada, cyzelując każde słowo. Dbając o kulturę wypowiedzi, o źródła, na które się powołuje, o opinie, które przytacza. A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat - skarży się Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

bDJdIBMd

Niestety za tym niezrozumieniem, przekłamaniem i intensywnością idzie nienawiść, idą groźby i agresja. Dostajemy dziesiątki telefonów (zarówno w dzień, jak i w nocy) z pogróżkami i wyzwiskami. (...) Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam. Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami. (...) Zakładam kaganiec mężowi. Maciej Stuhr nie odpowie na pytania o wybory prezydenckie - skwitowała.

Myślicie, że teraz Stuhr rzeczywiście przestanie publicznie mówić o polityce?

bDJdIBMe
bDJdIBMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(331)
fanka
10 miesięcy temu
jest świetnym aktorem, lubię Go
fff
10 miesięcy temu
Aktorzy nie powinni mieszać się w politykę. Idąc do kina zwracam uwagę czy gra tam ktoś kto budzi u mnie negatywne emocje, jeśli tak, to nie idę na film, ba, nawet za darmo nie mam ochoty oglądać. Płacąc za rozrywkę, nie mam ochoty oglądać twarzy kogoś, kto w sposób arogancki i nienawistny wypowiada się o osobach które mają odmienne poglądy, lub agresywnie narzuca je innym jako jedyne słuszne. Myślę, że pracodawcy powinni brać taką aktywność pod uwagę, bo sporo znam osób, które nie obejrzało pewnych produkcji tylko dlatego że gra tam np. Stuhr czy Ostaszewska.
No comments
10 miesięcy temu
Wlasciwie po obejrzeniu filmu "Hejter" nie powinno sie juz nigdy karmic trolli i czytac platnych hejterskich wypowiedzi. STOP HEJT!! STOP HEJT!!
bDJdIBMz
Moni
10 miesięcy temu
Pan Maciej nie jest celebryta tylko aktorem 😊i to bardzo dobrym
Odchudzona
10 miesięcy temu
Pan Stuhr jest chamski i nie chodzi o poglądy , on ingeruje w wolność innych, wyśmiewał pogrążonych w bólu , pragnących ukoić ból miesięcznicami smoleńskimi. Tak się zachowuje normalny człowiek? Niech się zamknie wreszcie i przestanie mnie ranić. Bardzo cenię Panią Katarzynę jako dietetyka, ale póki co staram się trzymać z daleka i nie skorzystam z usług, żeby nie wspierać finansowo mężusia.
pomagam
10 miesięcy temu
Tak nie zachowuje się zdrowy człowiek.Może psycholog coś pomoże, a jak nie to może pokrewna specjalizacja zaradzi .
Marek Zegarek
10 miesięcy temu
Kto sieje deszcz, ten zbiera burzę..Maciek pobudka, czas włączyć myślenie.
Gosc
10 miesięcy temu
Niech zajmie sie tym na czym sie zna i co robil swietnie tyle lat.... Maciusiu bez polityki
Gosssc
10 miesięcy temu
No wreszcie. Madra kobieta. Uffff
małami
10 miesięcy temu
A ja go lubię :)
Elli
10 miesięcy temu
Oj bidulek. Zona prowadzi go na smyczy w kagancu. Zabronila mu „komentowac” wybory prezydenckie. Maciusiu jestes cienias jakich malo. Krytykuj, ale nie w taki szyderczy i chamski sposob. To co caly czas pokazywales i mowiles zostalo ci zapamietane. Nie zarabiesz pieniazkow bo nikt nie chce zatrudniac takiego prostaka. No to teraz bedziesz za pomoca zony bedziesz robil z siebie ofiare??? Lecz swoja agresje. Nie potrafisz normalnie powiedziec co ci sie nie podoba. Ty MUSISZ byc agresywnym chamem. Lecz sie. Obaj z ojcem. A najlepiej wyjedzcie.
She
10 miesięcy temu
Niech ten człowiek Sztur zacznie jeść przynajmniej będzie mieć usta pełne j przestanie tak ludzi oczerniać.. on bardzo hejtuje O powinien się przymknąć i uspokoić trochę
Havel
10 miesięcy temu
Nie ma gorszego skur..nstwa niż naśmiewać się z tragedii setek rodzin ludzi, którzy zginęli w smolensku.
bDJdIBMr
Hdkm
10 miesięcy temu
Sztur stary i młody to zakompleksione dupki, udają jakiś lepszych Europejczyków z pogardą dla zwykłego Kowalskiego. Żenada
...
Następna strona
bDJdIBMT