Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wzburzony Maciej Stuhr uderza w Jarosława Kaczyńskiego: "Jest NARKOMANEM! Taki pęd po władzę to coś niebywałego"

1157
Podziel się:

Aktor kolejny raz pokusił się o ostrą krytykę pod adresem prezesa PiS. "Jest mocno odrealnionym człowiekiem" - ocenia.

Wzburzony Maciej Stuhr uderza w Jarosława Kaczyńskiego: "Jest NARKOMANEM! Taki pęd po władzę to coś niebywałego"
Maciej Stuhr ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego (ONS.pl)
bEVakfVh

Pandemia koronawirusa mocno odbiła się na codzienności wielu obywateli. Podczas gdy świat skupia się na powstrzymaniu dalszego rozprzestrzeniania się patogenu i walczy z pogłębiającym się kryzysem gospodarczym, polskie władze uznały za ważniejsze forsowanie majowych wyborów prezydenckich. Takie postępowanie krytykowało już wielu, między innymi znane osobistości ze świata kultury i sztuki.


Zobacz: Zrezygnowany Maciej Stuhr zapowiada, że NIE PÓJDZIE na wybory. "A niech sobie zrobią te wybory, wybiorą tego Andrzeja i dadzą nam święty spokój"


Jedną z osób, które szczególnie mocno krytykowały takie postępowanie rządu Prawa i Sprawiedliwości, był Maciej Stuhr. Aktor co prawda nigdy nie był zwolennikiem partii Jarosława Kaczyńskiego, jednak ostatnie wydarzenia szczególnie mocno wpłynęły na jego samopoczucie. Jak sam podkreśla, kryzys związany z koronawirusem uderzył również w niego, przez co ucierpiał także jego domowy budżet, a o czym wciąż zapominają rządzący.


Przypomnijmy: Maciej Stuhr martwi się o domowy budżet w obliczu koronawirusa: "OSTATNIĄ ZŁOTÓWKĘ ZAROBIŁEM 2 MIESIĄCE TEMU"


Teraz Maciej Stuhr kolejny raz postanowił dać wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu tego, że rząd skupia się na wyborach zamiast na pomocy i ochronie obywateli przed koronawirusem. Aktor udzielił wywiadu dla portalu dziennik.pl, w rozmowie z którym ponownie podkreśla, że czas pandemii nie jest dobrym momentem na żaden "plebiscyt popularności" władzy.


Mało mnie całe te wybory obchodzą, podobnie jak to, kto w nich wygra. Dla mnie wybory prezydenckie są tak nieistotnym faktem, że nie chce mi się nawet o nich myśleć. Tylko szaleniec może w tej chwili podniecać się faktem jakiegoś plebiscytu i pseudowyborów - twierdzi.


Stuhr przyznaje też, że nie czuje wsparcia ze strony państwa i póki co żyje z odłożonych na czarną godzinę oszczędności.


Nie czuję się dobrze zaopiekowany. Właściwie opiekuję się sam sobą. Jeszcze mam resztkę oszczędności - wyznaje gorzko.


Jednocześnie aktor uważa, że kampania prezydencka mocno ucierpiała z powodu kryzysu związanego z koronawirusem i przez to wybór żadnego z kandydatów nie będzie w pełni rzetelny.

Podobne zdanie wyraził ponownie w programie Gość Radia Zet i tam dodatkowo uderzył w prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Aktor kolejny raz nie szczędził wielu krytycznych słów pod adresem polityka, którego w kontekście walki o władzę wprost nazywa "narkomanem".


Pan prezes Kaczyński jest mocno odrealnionym człowiekiem. Graczem, który będzie grał w kasynie, dopóki nie przegra ostatniej złotówki. Jest narkomanem, który nie powstrzyma się od zażycia ostatniej dawki heroiny, nawet jeżeli wie, że ona go zabije. Taki pęd na władzę, nawet w obliczu zagrożenia narodu wirusem, granie dalej w te wszystkie gierki, to coś niebywałego. Bardzo się dziwię, że w jego otoczeniu nikt nie ma odwagi tego powiedzieć - mówi wyraźnie oburzony aktor.


Zgadzacie się z nim?

bEVakfVj
bEVakfVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1157)
Szarik
2 lata temu
Pan Jarosław pewnie już sie nie podniesie po takim komentarzu :)
Won
2 lata temu
Szczur to popiera AmberGold Ofe Vatt autostrady stocznie karakale Lot kamienice Warszawskie aferą hazardowa umowy śmieciowe podwyższenie wieku emerytalnego i wiele innych to sprawka RUDEGO I JEGO EKIPY.Dziękuję za uwagę...
YETI
2 lata temu
Coś mi się wydaje że Macka dopadł korona - świrus
bEVakfVL
MArk
2 lata temu
Prawie na wszystkich zdjęciach to Pan Maciej wygląda gorzej. Może i Kaczyński jest narkomanem ale co w takim razie bierze Stuhr?
Leszek
2 lata temu
Obojętnie co myślę o Panu Kaczyńskim ale ten marny aktorzyna który nie ma ani kultury ani talentu jest największą żenada tego kraju i wstydem. Czemu taka nienawiść? Kurek zakręcony?
Najnowsze komentarze (1157)
Pola
7 miesięcy temu
Pan Maciej Stuhr wyśmiewał się z ludzi którzy zgineli w katastrofie w Smoleńsku. Czuję niesmak jak ten Pan się wypowiada. Myśli, że jest zabawny.
wanda
2 lata temu
pijak nic madrego nie moze powiedziec taki jest maciej opamietaj sie czleku
kaczka
2 lata temu
To dlatego trole Go hejtują. Ciekawe ile im płacą?Ludzie różnie myślą ale tyle miłości na pana Kaczyńskiego jak w tych komentarzach to nigdy nie było.
gienia
2 lata temu
jaki brzydki ten sztyr, mały i chudy jak nie facet
gienia
2 lata temu
jaki brzydki ten sztyr, mały i chudy jak nie facet
Lysolek
2 lata temu
Panu Kaczyńskiemu?hahaha na Pana to trzeba wyglądać A nie z lupierzem na marynarce siedzieć w sejmie. Brawo PANIE MACIEJU 100%RACJI.
Gość
2 lata temu
Brawo
...3gr
2 lata temu
...niech się skupi na swojej agawie , bo zakwitnie i przegapi moment))
bEVakfVD
Leo61
2 lata temu
A Twój pęd na szkło i kasę TVN to chyba skrzywienie psychiczne!
Juri
2 lata temu
Idz na ulice i sie dowiesz jaka milosc ogarnia Jarka .Piecset kuli w glowe!!!
Iil
2 lata temu
Jej marny aktor i jeszcze marniejszy człowiek nie wie kiedy przestać czepia się już nie istotnych spraw
wanda
2 lata temu
maciej zamilcz bo trudno to sluchac jak sie wyglupiasz narkotyki daja znac o sobie i plecisz bzdury
Ron
2 lata temu
Zatrudnię Ciebie Macku drogi do tarcia chrzanu skoro biedę klepiesz
Aqq
2 lata temu
Marny aktorzyna sprzatac ulice
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEVakfWw
bEVakfWx
bEVakfWy
bEVakfWz
bEVakfWA
bEVakfWf