Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Zrezygnowany Maciej Stuhr zapowiada, że NIE PÓJDZIE na wybory. "A niech sobie zrobią te wybory, wybiorą tego Andrzeja i dadzą nam święty spokój"

623
Podziel się:

Aktor wyznał, że pandemię spędza zaszyty w domu z rodziną i nie zamierza ryzykować zdrowia, by zagłosować w wyborach prezydenckich. Dziwicie się?

Zrezygnowany Maciej Stuhr zapowiada, że NIE PÓJDZIE na wybory. "A niech sobie zrobią te wybory, wybiorą tego Andrzeja i dadzą nam święty spokój"
Maciej Stuhr (East News, East News)
bECRcWdh

W obecnej sytuacji nie trzeba nikomu przypominać o tym, że świat stanął przed wielkim wyzwaniem. Władze każdego państwa zmagają się z kryzysem gospodarczym wywołanym przez szybko postępującą pandemię koronawirusa, co nie jest łatwym zadaniem.

Dużo więcej emocji od samego wirusa wywołała przepchnięta pod osłoną nocy poprawka w kodeksie wyborczym. Dopuszcza ona przeprowadzenie wyborów prezydenckich w ustalonym przed pandemią terminie, czyli 10 maja.

Skandaliczne zachowanie partii rządzącej zostało szeroko skrytykowane - od polityków, przez celebrytów, aż do zwyczajnych obywateli, którzy obawiają się o swoje zdrowie i życie.

bECRcWdj

W gronie oburzonych znalazł się oczywiście Maciej Stuhr, którego sympatie polityczne są wszystkim znane, bowiem aktor nie ustępuje w krytyce działań obozu rządzącego. Maciej postanowił oprotestować ostatni wyczyn rządu i w Faktach po faktach zapowiedział, że nie wybierze się na wybory.

Na pewno nie pójdę na wybory 10 maja, życie mi miłe. Nie pozwolę też pójść mojej rodzinie. Powiem coś bardzo niepoprawnego - to taki śmiech rezygnacji. A niech sobie zrobią te wybory, niech sobie wybiorą tego Andrzeja. Niech nam dadzą święty spokój. Świat po epidemii będzie światem w gruzach - prorokuje Stuhr. Może niech nasi włodarze taplają się w tym do końca. Ja się zaszyłem na wsi, mi tu jest dobrze. To nie jest moment, w którym chciałbym walczyć. Ja się z tego wypisuję, bo jestem wśród najbliższych, których muszę chronić.

bECRcWdp
Zobacz także: <h2>Debata WP. "Wybory 10 maja – tak czy nie?"</h2>

Aktor zdradził, że przed koronawirusem schronił się w domu na wsi, gdzie nie grozi mu przejmowanie się małostkami. Przymusowy czas wolny przeznacza na relaks w rodzinnym gronie, a nie przeżywanie politycznych rozterek.

Cisza, spokój... Odcięcie się nawet od polityki i idiotyzmu. Bo dopiero teraz widać, jakie idiotyzmy spędzają nam sen z powiek. Dla mnie osobiście ten czas jest prezentem. Ktoś wyciągnął wtyczkę z tego pędzącego świata. Coś, czego ogromnie potrzebowałem - wyznał Maciej. Epidemia, która nas opanowała, jest sprawdzianem państwa, służby zdrowia, społecznej wrażliwości, ale i naszej rodziny. Jest to też test, czy ten dom jest naszym rajem, bo dla niektórych może zamienić się w piekło... Ja jestem w najlepszym z możliwych miejsc na Ziemi, we własnym domu.

bECRcWdq

Maćkowi wtórował w programie jego ojciec - Jerzy, który oznajmił, że nie wierzy już w dobre intencje jakiejkolwiek władzy, bo przeżył zbyt wiele, żeby mieć wobec niej oczekiwania.

Mnie ten stan jest już znany. Jestem trochę zahartowany, bo dwa razy już go przeżyłem. Pierwszy raz to stan wojenny, a drugi kiedy zachorowałem. Też zrobiło się wokół mnie pusto - wyznał Stuhr senior. Sparzyłem się na władzy. Zobaczyłem kłamstwo władzy wielokrotnie, w nic już nie uwierzę. W stanie wojennym przynajmniej wiedziałem, że rząd wziął nas za gardło. A tutaj wmawia nam się, że to dla naszego dobra. To nie jest dla naszego dobra.

Jerzy wyraził też objawy co do przyszłości naszego państwa i kierunku, w którym podąża obecna partia rządząca.

Temat wyborów nie mieści mi się w głowie. Nie potrafię o tym myśleć ani zainteresować się programem jakiegokolwiek kandydata. Myślę, że większość obywateli tak uważa. Dlaczego tylko politycy nas okłamują i mówią, że to ważne? Dlaczego oni nas tak okłamują? - dopytuje aktor. Boję się, żebyśmy nie stracili chęci do interesowania się państwem rządzonym przez tę grupę ludzi i państwem w ogóle...

bECRcWdr

Podzielacie opinię Stuhrów?

bECRcWds
bECRcWdK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(623)
Marta Manoska
rok temu
To był typowy ruch kampanii wyborczej.Zobaczcie jak dbamy o Polaków ,ściągamy ich zza granicy,a to,że przy okazji przywleczemy syf,a co tam.Natomiast Polaki emigranci,też bez wyobraźnia,powinni siedzieć na tyłkach i przeczekać.Nagle zrobili się wielkimi patriotami
warszawianka
rok temu
O to im chodzi. Ja też nie idę. Pójdzie za to dużo zgłupiałych ludzi
Mer
rok temu
Przeciez wyborów i tak nie bedzie w maju. Jeszcze nie mogą oglosic, żeby nie siać paniki, ze tyle potrwa wirus a opozycja zajmuje się tylko tym i tak będzie do ostatniej chwili, a wtedy wybory i tak zostaną odwołane i jedyny argument opozycji będzie wytrącony im z ręki
bECRcWdL
Anna
rok temu
Zgadzam się z nim.
Nick
rok temu
Ja też nie pójdę
Najnowsze komentarze (623)
ask
rok temu
przeciez nikt go nie zmusza isc na wybory to nie komuna
GOŚC
rok temu
NIE IDŹ NIE ,OBEJDZIE BEZ MARNOTY
bogna9
rok temu
Najgorszy krach w Polsce nastąpił za rządów PO. Na nic nie było pieniędzy ani na rodziny ,ani dla emerytów , ani dla poszkodowanych ludzi , służba zdrowia zdziadziała właśnie za ich rządów \pracuje 38 lat \ więc wiem co było . Stworzenie bezużytecznego NFZ , który pochłania kupę pieniędzy ale nie koniecznie dla chorych . Tysiące Plaków wyjechało za pracą ale nie za rządów PIS-U ale PO, teraz narzekają to dlaczego wyjechali wcześniej . Kupę przekrętów za miliony , prywatyzacja nawet szpitali . Pomimo ,że pan OWSIAK zbierał już lata wcześniej pieniądze na sprzęt , panujący wtedy rząd nie dokładał na utrzymanie szpitali .
krakgala
rok temu
Głupawe miny, jak z psychiatryka aktorzyny marnej jakości, mimika jak na głodzie!!
gala
rok temu
Kidzia Błońska ma zaniki pamięci, mózg nie pracuje , teksty boryska cytuje prezydentka Sthurów itp.
gala
rok temu
Super decyzja , prezydenta POLSKI powinni wybierać POLACY!!!
111
rok temu
Maciek wracaj do izrela jesteś żydem nie musisz się męczyć z Polakami .
antyanty
rok temu
Panowie Stuhrów, idźcie na wybory, bo jeśli wszyscy tak będziemy myśleć i robić, to ten psychopata do śmierci - jego śmierci oczywiście - będzie niszczył Nasz Kraj, który już jest traktowany jak śmierdzące g....no
bECRcWdD
tebe100
rok temu
Zajmijcie się pseudo aktorzyny aktorstwem a nie polityką.
ijuz
rok temu
hej sztury nie interesuja mnie wasze poglady zagrajcie cos bo od tego jestescie
Ruda
rok temu
Panie Macieju ja też nie idę nie powiem że z przyjemnością ale obserwuję jak w przyszłości Pan Prezydent z panem premierem i spółką będą radzić sobie ze swoimi dzisiejszym decyzjami. Przedsiębiorcy to co Wam dają musi wystarczyć przecież musi coś zostać na nagrody!
alf
rok temu
przecież to rude ,a rudy jak mawiała moja babcia to fałszywe jak i cała jego rodzinka
marta
rok temu
zgadzam sie z nimi
Demaskator
rok temu
Nie świruj idź na wybory. Nie chcesz iść na wybory? Maciej Stuhr zaprasza na obiad. Panie Macieju czy oferta jeszcze aktualna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRcWew
bECRcWex
bECRcWey
bECRcWez
bECRcWeA
bECRcWef