Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Żona Marcina Prokopa pokazuje, jak naprawdę wygląda jej sylwetka i apeluje do kobiet: "KONIEC Z TYM! Puszczamy brzuchy..."

768
Podziel się:

Maria Prokop często prawi o technikach oddychania, które m.in. pomogły jej uporać się z nerwicą napadowo-lękową. Teraz pokusiła się na obrazowy filmik, gdzie rzuciła obserwatorkom wyzwanie, by dla własnego zdrowia "puściły brzuchy". Przestrzegła też przed zgubnymi skutkami wsysania.

Żona Marcina Prokopa pokazuje, jak naprawdę wygląda jej sylwetka i apeluje do kobiet: "KONIEC Z TYM! Puszczamy brzuchy..."
Żona Marcina Prokopa apeluje do kobiet, żeby NIE WCIĄGAŁY BRZUCHA (Instagram)

Mimo faktu bycia żoną jednej z flagowych twarzy TVN-u, Maria Prokop nie jest lwicą salonową i długo starała się trzymać bezpieczny dystans od show biznesu. Z czasem zgodziła się na występ w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich zmaganiach z nerwicą napadowo-lękową oraz o podjętej terapii farmakologicznej. Obecnie 43-latka działa jako instruktorka jogi i naucza w ramach warsztatów, jak pracować z własnym oddechem.

Prokop używa swojej platformy, by mówić o swoich słabościach i zaburzeniach psychicznych, przełamując przy okazji tabu, jakim wciąż jest poruszanie kwestii zdrowia psychicznego. Ukochana prezentera przyznała w programie "Miasto kobiet", że wyhodowała sobie stres, który prawie zniszczył jej zdrowie oraz życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bolał ją brzuch. Lekarze zaniemówili, gdy odkryli przyczynę

Żona Marcina Prokopa rzuca wyzwanie obserwatorkom. Przestrzegła przed zgubnymi skutkami wsysania brzucha

Mama 19-letniej Zosi jest wyjątkowo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 45 tys. osób. Tam dzieli się swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami w dobrze sobie znanych tematach, takich jak joga czy właśnie techniki oddychania. Przy okazji nadchodzącego weekendu joginka pokusiła się na apel do swoich obserwatorek, żeby dla własnego dobra "wrzuciły na luz" i skończyły z nadmiernym wciąganiem brzucha. Aby uzyskać większy efekt 43-latka zamieściła nagranie, jak ubrana w zestaw do ćwiczeń obrazowo wsysa i wydyma brzuch, robiąc przy tym osobliwe miny.

Kobiety!!! - zaczęła. Namawiam na wyzwanie! Puszczamy brzuchy! Koniec z tym napinaniem, wsysaniem, wciąganiem na siłę. Wolność brzuchom!!!

Ekspertka od oddychania przestrzegła internautki przed zgubnym wpływem wciągania brzucha przez większość dnia, do czego ponoć przyzwyczajonych jest wiele kobiet.

Przez te lata pracy z kobietami widzę jeden wspólny mianownik, kiedy chodzi o dysfunkcje oddechowe - ciągnęła. Najczęściej nadmierne napięcie brzucha powoduje ograniczenia w przestrzeni oddechowej, oddech jest krótki i płytki, przenosi się wysoko w tułów i ogranicza się do toru piersiowego. Wpływa bardzo negatywnie na zdrowie MDM. Mega nie chcemy tak oddychać na co dzień.

Przy okazji Maria zaprosiła swoje fanki na specjalne zajęcia online, które pozwolą im "nauczyć się kochać swoje brzuchy w każdym kształcie".

W każdą niedzielę o 20:00 zapraszam na live oddechowy, podczas którego będziemy uczyć się maksymalnie uwalniać nasze brzuchy, kochać je w każdym kształcie i zrzucać stare przekonania o tym, jak nasze brzuchy powinny się prezentować. Podziel się z koleżanką, siostrą, mamą, babcią... z każdą kobietą! Dlaczego tak nagminnie napinamy nasze brzuchy? Napiszcie, co myślicie - zakończyła.

A Wy podejmiecie się jej "wyzwania"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(768)
Zyrafa
1 tyg. temu
A ta co? Pewnie chce dorównać Żebrowskiej i zarabiać na głupocie.
Sam Joe
1 tyg. temu
Gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno narzekała na depresję, to można byłoby pomyśleć, że taka wyluzowana i zdystansowana. Ale tak…Walka o samoakceptację? Atencję? Sam nie wiem. Mam mieszane uczucia.
Litości
1 tyg. temu
Boże tego jeszcze nie grali 🤦‍♀️ będziemy uwalniać nasze brzuchy
Magdalena
1 tyg. temu
Marcin, współczuję, serio.
Ewa
1 tyg. temu
To już Wellman ładniejsza
Najnowsze komentarze (768)
no cóż...
5 dni temu
już po tych minach widać, że z psychiką nie teges... aż nieprzyjemnie się patrzy, nie chciałbym z kimś takim przebywać, a budzić się rano koło kogoś takiego jest dla mnie nie do pomyślenia... tak, racja, zdrowo oddychać z brzucha, to jedno, ale wyhodować wypchany kałdun i do tego nie mieć mięśni brzucha, które by to trzymały w ryzach? po prostu zapuściła sie biwdaczka, a lansowanie głupiego dogmatu, że to jest normalny wygląd w tym wieku jest tragiczny i żałosny, to jest wygląd kogoś, kto żre za dużo w stosunku do aktywności fizycznej i umysłowej, i kto się po prostu zbyt mało rusza
gosiaczek
5 dni temu
Po co te miny?
Sylvia
5 dni temu
Goscie,goście
Megi
5 dni temu
Ale po co takie zdjęcia na forum publicznym. Tylko do albumu rodzinnego pn. "jaka byłam brzydka". Nic mądrego nie wniosła do sfery publicznej. Chce dorównać Żebrowskiej, która na nazwisku robi sobie publicity?
gość
5 dni temu
wstyd, żeby taka inteligentna kobieta wykazywała w taki sposób swoje uczuci, bliżej obrzydzenia, jak emocji
ana
5 dni temu
Przytyła i to widać... ja mam taki brzuch wieczorem po kolacji
gość
5 dni temu
odrażająca
Basia
5 dni temu
Bardzo fajna osob( Pani Maria) ,która chce się podzielić z innymi sposobem,który jej pomógł w chorobie Nie wiem skąd w ludziach tyle krytyki i jadu. Myślę czasem, że to są nieszczęśliwi ludzie, którzy wyładowują emocje
idzi
6 dni temu
Ktoś kiedyś powiedział, że świat bez mężczyzn byłby pełen szczęśliwych i grubych kobiet.
Koko
6 dni temu
Pasujd do, TFU, Prokopa - tak, z pełnym zamiarem nazwisko pisane z małej litery.
Macicom go
6 dni temu
To na zdjęciu to goryl? 🦍
dorotka
6 dni temu
podobna do Zofii Zborow..kiej
rozumiem
6 dni temu
ale co to za brudy tam fruwają ?
dfghj
6 dni temu
dziwne ja nigdy nie napinam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie