Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Żona Rafała Trzaskowskiego założyła stronę na Facebooku! "Powinnam dać się Wam poznać"

359
Podziel się:

Małgorzata Trzaskowska uczciła w ten sposób 18. rocznicę ślubu, a przy okazji wsparła kampanię męża. Dacie jej "lajka"?

Żona Rafała Trzaskowskiego założyła stronę na Facebooku! "Powinnam dać się Wam poznać"
Małgorzata Trzaskowska założyła profile na Facebooku i Instagramie (Instrgam)
bEToVpDV

Kampania przed wyborami prezydenckimi weszła w ostatnich dniach w decydujące stadium. Poza podróżami po całej Polsce i spotkaniami z wyborcami, kandydaci mocno angażują się też w działalność w internecie. Kolejne wersje spotów wyborczych i wywiadów pojawiają się na ich profilach z regularną częstotliwością, choć nie wszystkie spotykają się z ciepłym przyjęciem internautów.

Wygląda też na to, że kandydaci postanowili na ostatniej prostej bardziej zaangażować w kampanie swoje małżonki. Na pierwszą linię medialnego frontu wypchnął unikającą występów żonę Szymon Hołownia, a małżonka Władysława Kosiniaka-Kamysza od dawna jest aktywna w social mediach. Niedawno konto na Instagramie założyła nawet słynąca z niewypowiadania się w mediach Agata Duda.

bEToVpDX

Teraz do grona zdigitalizowanych kandydatek na Pierwsze damy dołączyła też Małgorzata Trzaskowska. Żona walczącego o urząd prezydenta Polski włodarza Warszawy w poniedziałek upubliczniła swoje konta na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także: Debata prezydencka 2020. Michał Adamczyk do Trzaskowskiego: "dzień bez ataku na TVP dniem straconym"

Małżonka Rafała Trzaskowskiego swoją socialmediową działalność zainaugurowała postem powitalnym, w którym wytłumaczyła, dlaczego właśnie teraz pojawiła się w sieci:

bEToVpEd

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych - to mój debiut. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie! PS. Uprzedzam - nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! - napisała Trzaskowska.

Jej post w kilka godzin zebrał niemal 20 tysięcy "lajków" i prawie 6 tysięcy komentarzy, w większości bardzo entuzjastycznie nastawionych do Trzaskowskiego i jego kandydatury.

Okazuje się, że data facebookowego debiutu Małgorzaty Trzaskowskiej nie była przypadkowa. 22 czerwca to bowiem rocznica jej ślubu z Rafałem, który wzięli w 2002 roku.

bEToVpEe

Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! - napisał na Instagramie Rafał, opatrując wpis zdjęciem z ceremonii.

Chcielibyście, żeby to właśnie oni zostali naszą nową pierwszą parą?

bEToVpEf
bEToVpEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(359)
PAMIĘĆ
rok temu
Kilka dni temu dziennikarka zapytała się publicznie Trzaskowskiego o jego stanowisko podczas sejmowego głosowania w 2016 roku nad projektem zmiany ustawy o emeryturach i rentach. Trzaskowski odparł, że nie był wtedy posłem. Za chwilę ktoś z jego zaplecza podpowiedział mu, że BYŁ wówczas posłem. Zmieszany RT musiał potwierdzić, ale dodał, że nie głosował. No to przypomniano mu, że głosował. Na to pan Rafał stwierdził, iż głosował ZA obniżeniem wieku emerytalnego. Znowu podpowiedziano mu z tyłu, że BYŁ jednym z 117 posłów PO, którzy byli PRZECIWNI obniżeniu wieku emerytalnego. No to pan Trzaskowski wyjaśnił, że coś nie tak pamięta… TEN CZŁOWIEK z pamięcią, która nie sięga czterech lat do tyłu, który NIE PAMIĘTA, że niedawno był posłem – ma być PREZYDENTEM Polski? Zgroza!!!
gosc
rok temu
Nie jest ważnych 40.000 osób wyrzuconych na bruk w aferze reprywatyzacyjnej, za rządów HGW - koleżanki partyjnej Trzaskowskiego. Nie są ważne nowe linie metra, lepsza komunikacja w Warszawie. Nie jest ważne więcej żłobków i przedszkoli w Warszawie. Nie jest ważna segregacja śmieci i dobra gospodarka nimi. Nie są ważne własnościowe prawa ludzi do lokali, w których mieszkają. Nie jest ważne zapewnienie odpowiedniej opieki starszym, niedołężnym osobom. Nie jest ważne rozładowanie gigantycznych problemów z dojazdem/ parkowaniem pracowników tzw. Morodoru. Nie są ważne rozpadający się stadion Skry i likwidacja klas sportowych. Nie są ważni bezdomni, umierający w zimie z chłodu i głodu. Nie są również ważne setki bezdomnych kotów/ psów, umierających z tych samych powodów. Nie są ważne setki starych, zabytkowych budynków, w pogłębiającej się ruinie. I tak dalej, i tak dalej… WAŻNE JEST poparcie tzw. związków partnerskich, Karta LGBT+, budowa w Warszawie hostelu dla osób z tego środowiska i miliony złotych dla nich. Tak właśnie WICEPREZYDENT Warszawy Rabiej radośnie obwieścił, a Trzaskowski z rozkoszą POparł, zaraz po objęciu stanowiska prezydenta Warszawy. Konsekwentnie wyżej wymienione problemy ma genialny Rafał gdzieś...
gosc
rok temu
tak się przypadkowo złożyło, że Rafał Trzaskowski był szefem sztabu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz w wyborach prezydenta Warszawy. Tak się przypadkowo zdarzyło (oczywiście nie ma to nic wspólnego z powyższym faktem i z tym, że pan Rafał jest partyjnym kolegą HGW!), iż Małgorzata Trzaskowska w 2007 roku dostała w warszawskim Ratuszu świetnie płatną posadę w Biurze Promocji Urzędu Miasta. Jak się ma jej ekonomiczne wykształcenie do tego stanowiska nikt nie wie oprócz zainteresowanych. Niedawno były informacje, że w związku z kampanią wyborczą męża Małgorzata Trzaskowska ZREZYGNOWAŁA z tej pracy. Otóż NIE zrezygnowała, a odeszła na bezpłatny urlop, co oznacza, że wróci do pracy, kiedy będzie to dla niej wygodne. Cały czas oboje Trzaskowscy rozpływają się nad swoimi dziećmi. Również „przypadkowo” milczą, czy ich pociechy uczą się w prywatnej szkole, czy też państwowej. Lepiej nie denerwować wyborców…
bEToVpEz
gosc
rok temu
Z 41 obietnic wyborczych prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, kandydat KO na prezydenta Polki, ZREALIZOWAŁ CZTERY! Ostatnio skłamał mówiąc, że w Warszawie są darmowe żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. OSIEM TYSIĘCY dzieci nie ma nadal dostępu do darmowego przedszkola. Trzaskowski nie spełnił wielu innych obietnic, które złożył w czasie kampanii samorządowej w Warszawie, m.in. program miliona drzew w stolicy, likwidacje pieców "kopciuchów". Nie ma również darmowej komunikacji dla młodzieży, którą Rafał Trzaskowski obiecywał, nie ma odbudowy stadionu "Skry", który wygląda w tej chwili jak jedno wielkie wykopalisko archeologiczne. I tak dalej… i tak dalej…
Polak
rok temu
Co to ma być skok na uczucia...rewia mody...chcecie kupić Polaków miłością..!!!!!! Z pewnością są bardziej poukładane małżeństwa w Polsce..a tu pic na wodę fotomontaż..!!!!!!!
Najnowsze komentarze (359)
NIE
rok temu
Mam nadzieję, że ,,nie będziemy musieli jej poznawać" i wygra Duda.
rozważna
rok temu
Pan Trzaskowski dał się już poznać, może lepiej nie poznawać Pani Trzaskowskiej bo będzie tylko gorzej. Napisała "my z mężem zdecydowaliśmy że Rafał będzie kandydował na prezydenta" wygląda na to że mąż i Rafał to nie te same osoby.Ciekawie się zaczyna.....
obserwator
rok temu
ani zdjęcia ani słowa nie przekonują.... nijakie... o niczym
kuKuba
rok temu
BBrawo panie Trzaskowski,widać kulturę na każdym kroku u pana.Życzę powodzenia!
Beee
rok temu
Nie dam lajka.
J24
rok temu
On na tych słodziutkich fociach jednak wydaje się być jakiś taki...myślami nieobecny. Może myśli o coming out- cie?
Bosak
rok temu
Bosak i tylko Bosak
yxyxx
rok temu
to może niech politykiem zostanie jak taka zaangażowana ?
bEToVpEr
Conchita
rok temu
to ich małżeństwo to takie dwuosobowe tylko? Też mi coś! To ma być nowoczesny kandydat? Zaściankowość! Parafiaństwo! Wstyd przed Europą!
Gość
rok temu
Uwazam ze Pan Bosak ma dobry program polityczny. Kiedyś nie byłem przekonany bo nie był znany i młody, ale mądrze mówi jak go posluchalem. Dam mu szansę.
Szok
rok temu
Czytam te komentarze i nie wierze. Ile tu nagle wyznawców PiSu się znalazło :D DLACZEGO? Ludzie, czy Wam nie przeszkadza łamanie konstytucji? Oni robią co chcą, już nawet sądy są podporządkowane Kaczyńskiemu! Są bezkarni.. To państwo staje się totalitarne... TAK NIE MOŻE BYĆ MIMO, ŻE TAK BARDZO WIELBICIE PREZYDENTA MEMA DUDE. Jeśli nie Trzaskowski to chociaż ktoś inny tylko nie Duda, bo niedługo będziemy jak Korea Północna !!!
Jakub
rok temu
Ostatnie zdjęcia pani Małgosia poprawia i retuszuje. Pani wygląda tak jak na zdjęciach wcześniejszych przed sesją w Rybniku.
Poslanka
rok temu
Tam w Warszawie ludzie mają problem związany z opadami......więc tam jest bieżąca potrzeba!Wybory odlozyc na kolejne 5 lat.😊
Babcia
rok temu
Niech się pani nie fatyguje, nie chcemy poznawac
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEToVpFk
bEToVpFl
bEToVpFm
bEToVpFn
bEToVpFo
bEToVpET