Anja Rubik jako... odchudzony David Bowie? (SEXY?)

Przesadzili ze stylizacją?

Obraz

Rok 2012 Anja Rubik rozpoczęła podpisaniem kontraktu z luksusową marką Balmain, której sukienki należą do jednych z jej ulubionych. Polka została twarzą najnowszej kolekcji domu mody założonego w 1945 przez Pierra Alexandra Balmaina. Oto pierwsze ujawnione zdjęcia z kampanii reklamującej ubrania na wiosnę/lato 2012.

Ubrana w kolorowe kreacje Anja wpisuje się w bardzo popularny ostatnio w świecie mody androgyniczny styl. Nie są to bowiem raczej kobiece i zmysłowe zdjęcia. Rubik wygląda na nich trochę jak David Bowie. Oczywiście sporo odchudzony.

Podoba Wam się?

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą