Dymek
|
aktualizacja

12-letnia Viki Gabor od finału Eurowizji nie była jeszcze w szkole. "Nie mam za bardzo na to czasu"

320 reakcji
0
0
320
Podziel się

Młoda wokalistka przyznała jednak, że edukacja jest dla niej bardzo ważna, choć w tym roku raczej trudno jej będzie o czerwony pasek na świadectwie.

12-letnia Viki Gabor od finału Eurowizji nie była jeszcze w szkole. "Nie mam za bardzo na to czasu"
(eastnews, eastnews)

Już równo tydzień minął od niebywałego sukcesu Viki Gabor, która zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci, dzięki czemu Polska zapisała się na kartach historii. Przypomnijmy, że jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by jeden kraj wygrał w konkursie dwa razy z rzędu. Sukces ogromny, a co za tym idzie, 12-latce z pewnością przybyło sporo nowych obowiązków. Już teraz wiadomo, że Viki zaśpiewa podczas sylwestrowej zabawy z Telewizją Polską, ale obecnie także ma sporo pracy. Wywiady, koncerty, pierwsze ścianki... Wielu być może zastanawia się, gdzie w tym wszystkim jest czas na szkołę. 12-latka postanowiła zabrać w tej sprawie głos, uspokajając, że edukacja jest dla niej najważniejsza, aczkolwiek od wygranej na Eurowizji nie pojawiła się jeszcze na lekcjach.

Viki w rozmowie z dziennikarzem Plejady zapewniła, że stara się pogodzić ze sobą zawodowe obowiązki i naukę. Przyznała, że zawsze ma przy sobie książki, po czym dodała:

"Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego".

Jak dodała, w zeszłym roku udało jej się uzyskać na tyle dobre oceny, że na jej świadectwie pojawił się czerwony pasek. Czy w tym roku będzie równie pięknie?

"Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny" - tłumaczy 12-latka.

Cóż, koleżanka po fachu Viki, czyli Roksana Węgiel, też nie miała łatwo. Jakiś czas temu przyznała nawet, że "skończenie podstawówki było dla niej hardkorem".

Dziewczyny, jakoś dacie radę!

320
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(320)
Fkflh
2 miesiące temu
A to edukacja na tym poziomie nie jest już obowiązkowa? Bo jeśli tak, to dziecko powinno być w szkole a na ściankach pojawiać się po zajęciach.
rick
2 miesiące temu
No cóż, malolatka wygląda na zdjęciu na 30 lat.
dana
2 miesiące temu
ucz się, ucz dziewczyno! powodzenia
Gosc
2 miesiące temu
Ludzie co wy robicie z tym dzieckiem,kt ja tak stylizuje.Pazury ,makijaż,przeciez to jeszcze dziecko Szkoła a nie celebrycki świat.Rodzice że też tego nie widzicie
Kasia
2 miesiące temu
Śmiać mi się chce. Robią z dzieci gwiazdy. Za parę lat nie będziemy o niej słyszeć. A nauka jest ważna.
Najnowsze komentarze (320)
jaa
2 tyg. temu
12lat nieprawdopodobne wygląda jak kobieta, gdzie dzieciństwo.. makijaż, paznokcie ... ehhh
Taka prawda
3 tyg. temu
Jestes slicznym, mam nadzieje, madrym dzieckiem. Bardzo ciebie prosze, skarbie, ucz sie, nie powtarzaj błędów ludzi romskich, ktorzy nie przykladali uwagi do wyksztalcenia. Wyksztalcenie otworzy ci horyzonty i sama będziesz dumna i ze swego pochodzenia i osiagniec. Niech ci Pan Bog blogoslawi i prowadzi ciebie, sliczna dziecino o cudnym glosie. Badz zawsze sobą i nie poddawaj sie uludzie, jaką swiat niszczy czlowieka.
Domino
2 miesiące temu
12 lat a zajechana jak po 30 latach roboty na kopalni xD
Laura
2 miesiące temu
Oj ludziska, ludziska! Dajcie dziewczynie spokój i przestańcie wylewać swój jad. Hejt jest waszym językiem. Zazdrość przez Was przemawia o tyle
Irl
2 miesiące temu
Tak to jest w dzisiejszym świecie, nie ważne wykształcenie ale żeby być medialnym, na pierwszych stronach. Sława zrobi swoje, pomoże osiągnąć sukces i pieniądze a szkoła sama się zrobi, później taka osoba zostaje ekspertem od wszystkiego i doradza nam oglądającym jak żyć. Talent ma, mam nadzieję że wykorzysta go w dobrym celu. Rodzice powinni nad tym czuwać. O ile mi wiadomo to podstawówka to obowiązek więc...? a można wybaczyć.
Gość 3
2 miesiące temu
Dlaczego dziecko wystylizowano na starą babę, a jak ją ubiorą gdy będzie 40 letnią kobietą.
Poll 01
2 miesiące temu
Jak 12 latka będzie występować na Sylwestra z dorosłymi. Ona niech śpiewadla dla dzieciaków w jej wieku. TVP nie uczy ale demoralizuje dzieci.
Nnn
2 miesiące temu
Będzie mieć kasę to w mig uzupełni podstawówkę liceum i studia
ffff
2 miesiące temu
Ja nie wiem, ale ja w wieku 12 lat to jeszcze z kolegami i koleżankami grałam w podchody na podworku. A gdybym zrobiła sobie makijaż, to chybaby mnie rodzice latać nauczyli. A nie daj Boże gdybym nie skończyła podstawówki.
03b9einw
2 miesiące temu
Naprawdę po takim wielkim wydarzeniu to jest przymusowe odcięcie się od szkoły na 1 tydzień Wiktoria ma dopiero 12 lat to 6-7 klasa podstawówki a wy myślicie że po takich emocjach i dużej determinacji oraz przygotowaniach do eurowizji nastolatka przynajmniej przez 2 tygodnie nie będzie jeszcze w stanie by wrócić do codzienności a kilka tygodni przerwy nic jej nie zrobi.
gość
2 miesiące temu
czerwony pasek w 6 klasie to nie jest żadne szczególne osiągniecie
Janusz
2 miesiące temu
Gabor to nie jest cygańskie nazwisko cale stada lataja u nich z ym nazwiskiem a szkola nigdy nie była ich drugim domem
Mariusz
2 miesiące temu
Ona ma 12 lat? Wygląda na dużo starszą..Może nie chodzi do szkoły bo rodzice boją się żeby nie porwał jej jakiś pan młody i nie ożenił się.
333
2 miesiące temu
Dziewczyna ma talent to najważniejsze. Pokazała co potrafi teraz A los piłkarze dalej czy wykorzysta to w dobry sposób . Może będzie lekarzem ,tego nikt nie wie. BRAWO ZA TO CO DZIŚ I TERAZ .
...
Następna strona