Trwa ładowanie...
Droppa
Droppa
|

15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2011 roku: śmierć Hanki w kartonach, pijacka burda Antka Królikowskiego, modlitwa Paris Hilton w Katowicach (ZDJĘCIA)

51
Podziel się:
51
Podziel się:

Rok 2011 nie zawiódł naszych oczekiwań pod względem głośnych skandali, mrożących krew w żyłach wydarzeń, zakrapianych bójek oraz głośnych debiutów. Z okazji 15. urodzin Pudelka wsiądźcie razem z nami do wehikułu czasu i przekonajcie się, czym żył show biznes okrągłą dekadę temu!

1
 / 25
15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2011 roku: śmierć Hanki w kartonach, pijacka burda Antka Królikowskiego, modlitwa Paris Hilton w Katowicach (ZDJĘCIA)
15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2011 roku: śmierć Hanki w kartonach, pijacka burda Antka Królikowskiego, modlitwa Paris Hilton w Katowicach (ZDJĘCIA)
15. urodziny Pudelka (fot. Pudelek Exclusive)
0
0

Robimy kolejny przystanek na pudelkowej trasie po wspomnieniach z ostatnich 15 lat. Tym razem przyszła kolej na przełomowy rok 2011. Dokładnie dekadę temu widzowie w całym kraju ocierali łzy po odejściu Hanki Mostowiak, która decyzją Ilony Łepkowskiej skończyła marnie w stercie kartonów. Na szczęście rok ten obfitował także w wydarzenia czysto humorystyczne. Przykład? 22-letni i kompletnie pijany Antek Królikowski odgrażający się legitymującym go policjantom, że "ich wszystkich załatwi".

Nie sposób zapomnieć też o ślubie dekady, czyli zamążpójściu Kate Middleton, której wybrankiem został sam następca tronu Wielkiej Brytanii - książę William. Na dokładkę serwujemy wojnę o futra Anny Muchy i Joanny Krupy, klubową szarpaninę Dody, niepokojące pląsy Nataszy UrbańskiejParis Hilton udzielającą błogosławieństwa katowickiemu centrum handlowemu. Jednym zdaniem: rok pełen wrażeń!

Przypomnijmy, jak w show biznesie upłynął rok 2011. To dopiero były czasy?

2
 / 25
Śmierć w kartonach

Od tamtej pory "M jak Miłość" nigdy nie było już takie samo. W jednym z listopadowych epizodów główna bohaterka sagi rodziny Mostowiaków - grana przez Małgorzatę Kożuchowską Hanka – dokonała żywota w stercie kartonów. Odcinek okazał się absolutnym hitem. Obejrzało go grubo ponad 8 milionów widzów. Upokarzająca śmierć bohaterki stała się inspiracją do niezliczonych memów. Wielu internetowych żartownisiów nawoływało, aby Hankę Mostowiak pochować na Wawelu. Na początku roku 2012 "śmierć w kartonach" wytypowana została przez czytelników Pudelka na Żenadę Roku.

3
 / 25
Pijackie wybryki Antka Królikowskiego

Cieszący się dziś opinią naczelnego showbiznesowego bawidamka Antek Królikowski nie miał najłatwiejszego startu w branży. W 2011 roku, gdy miał zaledwie 22 lata, wdał się na ulicy Kruczej w Warszawie w bójkę z… funkcjonariuszami policji. Jednemu z nich zdołał nawet złamać palec. Na domiar złego, przy jednym z towarzyszących tej nocy Antkowi kolegów odnaleziono narkotyki. Z tamtego zajścia najlepiej zapamiętaliśmy jednak inwektywy, którymi młody Antoś obrzucił stróżów prawa, a które to tak pięknie zobrazowały, jak wysokie miał wówczas o sobie mniemanie. Przypomnijmy:

Już nie pracujecie. Załatwię was, je*ane psy! Moja papuga was zje! Jesteście g*wnami! Znam ludzi, którzy was załatwią!

4
 / 25
Początki "kariery" Wodzianki

2011 był również rokiem, w którym na salonach porządnie rozgościła się Dominika Zasiewska vel Wodzianka. Ekspertka w sprawach roznoszenia karafek z wodą i świecenia dekoltem zapracowała sobie nawet na miejsce na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Oto, co wartościowego miała wtedy do powiedzenia przed kamerami.

Jestem dumna z tego, że jestem "Wodzianką" i mogę sobie całować, kogo chcę i nie czuję się inaczej w związku z tym, coś tam się dzieje. Przyznam, że jakiegoś tam konkretnego pomysłu nie mam, ale się zastanawiam, jestem wielce otwarta, w ogóle szykują się zmiany, zmiany, zmiany, bo szczerze powiedziawszy, troszeczkę zrezygnowałam z tamtej pracy i został tylko Kuba, ale na razie jest okej, czekam na następny sezon, mam nadzieję, że mi przyznają. Wielce kocham produkcję, kocham Kubę.

5
 / 25
Doda vs Jarosińska

Tą aferą żyła cała Polska. W pewien piątkowy wieczór Doda, której przedstawiać nie trzeba, stanęła oko w oko z aktorką Moniką Jarosińską. Początkowo nic nie zapowiadało nadchodzącej rozróby. Gdy panie zbliżyły się do siebie, Dorota miała rzucić się na Monikę z pięściami. Według dokumentów, do których dotarła redakcja "Super Expressu", Doda miała grozić Jarosińskiej śmiercią.

R*chałaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz. Zabiję cię, zniszczę ci karierę i zdechniesz na białaczkę - krzyczała według tabloidu Rabczewska.

Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że głos postanowił zabrać sam Radosław Majdan, o którego panei się ponoć pokłóciły. Zapewnił, że z Jarosińską łączyła go jedynie przyjaźń. Policja, nie wiedząc, która celebrytka mówi prawdę, planowała nawet przeprowadzić na nich badanie wariografem. Sprawę z czasem umorzono.

6
 / 25
Olaf Lubaszenko sięga dna w reklamie e-papierosów

Tej chałturki Olafowi Lubaszence przyszło najpewniej żałować jeszcze przez długie, długie lata. W krótkim spocie reklamowym aktor zaciąga się dymem z elektronicznego papierosa, starając się jednocześnie określić, jak niezwykłe doznania towarzyszą tej czynności. Tymczasem, jak gdyby nigdy nic, za jego plecami w łóżku baraszkują dwie skąpo ubrane panie. Sceneria hotelowa raczej nieprzypadkowa. Miał wyjść macho, wyszło po prostu niesmacznie.

7
 / 25
Weronika Marczuk "walczy o dziecko" na okładce

Kariera Weroniki Marczuk praktycznie dobiegła końca wraz z aferą korupcyjną ze słynnym agentem Tomkiem w roli głównej. Celebrytka spróbowała jeszcze ratować nadszarpnięty wizerunek, występując w okładkowej sesji do "Gali". Jako że nie miała jeszcze wtedy dzieci, to pożyczyła sobie do zdjęć chrześniaki. W wywiadzie opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie oraz wewnętrznym przekonaniu, że pewnego dnia zostanie mamą. Krótko mówiąc, ostry krindż.

8
 / 25
Satanista w TVP

Polska prawica postradała zmysły przez ulokowanie Nergala na fotelu jurora show TVP2 The Voice of Poland. Swoje oburzenie zaangażowaniem Darskiego do programu wyrazili m.in. Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, biskup Wiesław Mering, arcybiskupi Dziwisz i Głódź (ten, który niedawno został sołtysem, no bo kto mu zabroni), Wojciech Cejrowski oraz politycy Sejmowej Komisji Kultury i Środków. Ci ostatni popisali się wyjątkowo, określając obecność w TVP Nergala - bezdyskusyjnie jednego z niewielu polskich muzyków, którzy osiągnęli realny sukces za granicami kraju - mianem "poważnego zagrożenia dla ładu demokratycznego w Polsce". Istny cyrk na kółkach.

9
 / 25
Lans "na jurora"

Rok 2011 dał nam też przecież pierwszy sezon "X Factora" a wraz z nim Maję Sablewską i Michała Szpaka! Maja co prawda przypłaciła stołek przy jurorskim stole zerwaniem kontraktów z niemal wszystkimi swoimi klientkami (Doda, Marina, Górniak, Kazadi), ale przecież kto nie ryzykuje, ten potem nie zostaje twarzą rajstop.

10
 / 25
Afera futrzana

Na warszawskiej premierze filmu "Och Karol 2" doszło do prawdziwego pojedynku tytanów. Anna Mucha ponoć celowo sprowokowała Joannę Krupę - słynną obrończynię praw zwierząt - przybywając na czerwony dywan w płaszczu z naturalnego futra. Mało brakowało, a Joasia przeszłaby do rękoczynów.

Nie będę oglądać filmu, w którym gra osoba popierająca zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi. Ania Mucha ma szczęście, ze wokół było tyle paparazzi i że mam klasę. Inaczej nie byłoby jej tak wesoło - powiedziała prowadząca "Top Model" w rozmowie z agencją Forum.

11
 / 25
Obrzydliwe wynurzenia Marcina Kydryńskiego

Dopiero w 2011 roku opinia publiczna nieco baczniej przyjrzała się wspomnieniom męża Anny Marii Jopek, Marcina Kydryńskiego, zawartym w książce "Chwila przed zmierzchem". Miała to być relacja jego podróży do Afryki wymieszana z odrobiną literackiej fantazji. Niestety fantazje te koncentrowały się przede wszystkim wokół ciał nieletnich mieszkanek Czarnego Kontynentu.

Zawsze uważałem, że w pragnieniu białych mężczyzn, by posiąść czarne kobiety, jest pewna prawidłowość. (…) Widzę tę siłę raczej jako atawizm. Jako sublimację żądzy spółkowania ze zwierzętami. (…) Częstokroć proszą tylko o to, by je wziąć. A są nie do wyobrażenia piękne. Nie sądzę, by znalazł się zdrowy mężczyzna, który umie oprzeć się ich urokowi. Nie jest to bowiem wdzięk ludzki, do którego przywykliśmy, ale zwierzęcy. Te dziewczyny proszą, by je pokryć. (…) Prawdę mówiąc, od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. "Czarodziejki"... - powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. (…) Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę - czytaliśmy w 2011 roku, nie ukrywając oburzenia.

12
 / 25
Początek końca kariery Johna Galliano

Do 2011 roku Brytyjczyk John Galliano z ogromnym powodzeniem pełnił funkcję kreatywnego mózgu domu mody Dior. Projektant odpowiedzialny był za jedne z najbardziej przełomowych i kształtujących współczesny styl pokazów we współczesnej historii. Niestety, wszystkie jego osiągnięcia trafił szlag, gdy okazało się, że pod przykrywką geniuszu kryje się obrzydliwy antysemita. Pewnego wieczoru Galliano zawitał do jednej z paryskich kafejek, gdzie wyraźnie podchmielony zaczął ubliżać gościom przybytku. Jedną z kobiet wyzwał od "odrażających Żydówek""pie*dolonych dziur". Wykrzyczał też, że "kocha Hitlera", a ludzie tacy, jak obecni na miejscu goście kawiarni "powinni być martwi", z kolei ich matki i przodkowie powinni "skończyć w pie*dolonych komorach gazowych". Całe zajście uwieczniono na nagraniu wideo. Galliano z dnia na dzień stracił wpływową posadę i reputację.

13
 / 25
Narodziny "Make Life Easier" Kasi Tusk

W 2011 roku swoje pierwsze kroki w branży modowej stawiała natomiast córka ówczesnego premiera, Kasia Tusk. Jej poczynania na arenie polskiej blogosfery zostały ponoć dostrzeżone nawet przez samego Jarosława Kaczyńskiego! Dziś influencerska działalność Kasi to szalenie dochodowy biznes z tysiącami fanek w całej Polsce. Tym ciekawiej wspomina się więc te jakże skromne początki.

14
 / 25
Rebecca Black odkrywa piąteczek

Internet pokochał ją nienawidzić. 13-letnia Rebecca Black zyskała międzynarodową sławę, gdy światło dzienne ujrzał jej debiutancki utwór "Friday". Infantylny tekst, brak wokalnego talentu i prześmieszny teledysk - wszystko to zapracowało na spektakularny sukces utworu, który po dziś dźwięczy w głowie każdego, komu choćby raz dane było go usłyszeć.

15
 / 25
Paris Hilton modli się nad centrum handlowym w Katowicach

Takie rzeczy to się nawet filozofom nie śniły! Jan Kulczyk i jego ówczesna partnerka Joanna Przetakiewicz ściągnęli Paris Hilton na otwarcie centrum handlowego Silesia w Katowicach. Dziedziczka hotelarskiej fortuny została powitana z honorami. Przecinała czerwoną wstęgę, a także wzięła udział w modlitwie "Ojcze nasz", mającej chyba zapewnić powodzenie nowo wybudowanej świątyni konsumpcjonizmu. Kto nie wierzy, niech sprawdzi na YouTube. Nagrania z tego mistycznego eventu hulają ostatnio jak dzikie w mediach społecznościowych.

16
 / 25
Wiekopomny koncert Nataszy w LA

Już niedługo czeka nas okrągła rocznica! 15 sierpnia 2011 roku Natasza Urbańska postanowiła zadebiutować ze swoim nowym singlem "All the wrong places" na scenie klubu Dragonfly w Los Angeles. Nagranie z występu prędko okazało się hitem internetu. Niestety, "for all the wrong reasons". Na pamiętnym klipie mogliśmy zaobserwować, jak targana nieposkromioną ekscytacją Natasza rzuca się po scenie, obnażając całkowicie pośladki i sugestywnie łapiąc za biust. Szpagaty, mostki, dynamiczne skłony. Oj, czego tam nie było! Urbańska starała się później usunąć wszelkie ślady po feralnej nocy z internetu, dlatego z tym większą przyjemnością Wam o nich teraz przypominamy.

17
 / 25
Łóżkowe porady Wiśni

Niepytany absolutnie przez nikogo Michał Wiśniewski miał w 2011 roku okazję do podzielenia się takimi oto przemyśleniami na temat tego, ile razy dziennie jego zdaniem żona powinna współżyć ze swoim mężem.

Stawia się pytanie w związkach, czy Polacy mogą to robić 3 razy dziennie... Ja jestem po 3 razach, moja żona skrytykuje to, ale muszę zostać sobą. Żona musi dawać mężowi! Co najmniej 2 razy dziennie! Wystarczy! I nie dajcie się zwieść. To, że kiedyś było 5 albo 6, jest nieważne. Dziś wystarczy: CODZIENNIE! Plus rączka jako bonus, ale to wiadomo... NORMA! - napisał muzyk na Facebooku.

Sprawę natychmiast podsumowała naczelna komentatorka polskiego show biznesu tamtych czasów - Sara May. Paracelebrytka stwierdziła, że Wiśniewski "robi z żon maszynki do r*chania".

18
 / 25
Macanie w "Top Model"

Rok 2011 diametralnie różnił się od 2021 pod względem obyczajowym. Zachowanie, które dziś byłoby nie do pomyślenia, wtedy uchodziło celebrytom płazem. Świetnym tego przykładem jest rubaszne, delikatnie mówiąc, podejście jurorów "Top Model" do niektórych uczestniczek programu. W jednym z odcinków Dawid Woliński postanowił zmacać piersi panny Angeliki Fajcht, chcąc ponoć sprawdzić, czy są prawdziwe, czy sztuczne. Po tym, jak spłynęła na niego fala krytyki i oburzenia wstawiły się za nim koleżanki ze świata mody, m.in. Joanna Krupa i Ewa Minge.

19
 / 25
Awaryjne lądowanie Boeinga 767

Cała Polska wstrzymała na chwilę oddech, obserwując relację z awaryjnego lądowania Boeinga 767 na warszawskim Okęciu. Samolot lecący z lotniska Newark w USA miał uszkodzony mechanizm wysuwania podwozia. Pilot Andrzej Wrona był więc zmuszony lądować "na brzuchu". Dzięki jego umiejętnościom oraz staraniom całej załogi nikt na pokładzie nie doznał żadnej krzywdy. Jedną z pasażerek lotu była siostra Justyny Steczkowskiej - Magda Steczkowska. Wokalistka często wracała do mrożącego krew w żyłach wydarzenia w późniejszych wywiadach.

20
 / 25
Łukasz Garlicki przynosi Polsce wstyd za granicą

Łukasz Garlicki, grający wówczas księdza Skorupkę w filmie Jerzego Hoffmana, miał promować obraz w Dublinie na festiwalu Kinepolis. Niestety po pokazie prędko zorientowano się, że aktor, bardziej niż na pracy, skupiony był chyba na zwiedzaniu słynnych dublińskich pubów. Według relacji "Super Expressu" aktor miał wypaplać w trakcie konferencji prasowej, że najlepiej z pracy nad filmem zapamiętał "drinking and f*cking women".

21
 / 25
Zaczynają się "Listy do M."

Rok 2011 był również początkiem serii, która - jak się później okazało - miała nas prześladować przez kolejną dekadę. Mowa tu oczywiście o niekończących się "Listach do M.". Choć kolejne sequele skutecznie zszargały reputację filmowego tasiemca, pierwsza część była w Polsce ogromnym sukcesem. Premiera filmu odnotowana została jako najlepsze kinowe otwarcie spośród wszystkich polskich obrazów w ciągu 12 lat.

22
 / 25
Najpiękniejsza

Nie moglibyśmy też przecież zapomnieć o pierwszym wielkim sukcesie naszej ulubionej ekspertki od kreatywnej księgowości! To właśnie w 2011 roku koronę Miss Polonia zdobyła pochodząca z województwa pomorskiego 22-letnia Marcelina Zawadzka. Jak się później okazało, był to zaledwie początek jej trwającej już dekadę przygody z show biznesem.

23
 / 25
Rozstania w 2011

W roku 2011 nie brakowało złamanych serc. Bezdyskusyjnie najgłośniejszym rozstaniem było to Dody i Nergala. W międzyczasie Michał Wiśniewski i jego trzecia żona Ania Świątczak "rozwiedli się w przyjaźni". Mateusz Damięcki podziękował Patrycji Krogulskiej (rozwodu z którą domagał się nawet na drodze kościelnej). Nie przetrwało także małżeństwo Roberta Janowskiego i jego żony Katarzyny.

24
 / 25
Śluby w 2011

Bilans rozstań na szczęście został przyćmiony przez jeszcze liczniejsze ceremonie zaślubin. Na pierwszym miejscu plasuje się rzecz jasna ślub następcy tronu księcia Williama i księżnej Kate w Katedrze Westminsterskiej. W samej tylko Polsce wydarzenie to oglądało przed telewizorami aż 3,5 miliona widzów! "Tak" powiedzieli sobie również Kim Kardashian i Kris Humphries - których małżeństwo przetrwało całe 72 dni - Anja Rubik i Sasha Knezevic, Kate Moss i Jamie Hince oraz Jarosław Kuźniar i jego wybranka Magdalena. W 2011 roku rozkwitł także romans Kingi Rusin i Marka Kujawy. Para jest ze sobą po dziś dzień.

25
 / 25
Ich pożegnaliśmy w 2011

W lipcu 2011 roku doszło do tragicznej śmierci Amy Winehouse. Ciało artystki odnaleziono w jej domu w londyńskim Camden. Dopiero później ujawniono, że bezpośrednim powodem zgonu było zatrzymanie akcji serca wywołane przedawkowaniem środków odurzających. W chwili śmierci gwiazda miała 4 promile alkoholu we krwi.

W wieku 73 lat odeszła od nas również Violetta Villas. Przykre okoliczności śmierci wielkiej polskiej artystki do dziś roztrząsane są przez media.

2011 nie oszczędził też niestety Andrzeja Leppera. Lider Samoobrony popełnił samobójstwo w siedzibie partii.

KOMENTARZE
(51)
Izydor
3 lata temu
Wątpię w samobójstwo p.Leppera😢
Ania
3 lata temu
Pan Marcin Kordynski mnie zszokował, ohydne, nie wiem co powiedziec.
Hghg
3 lata temu
Nie szokują was słowa Kydrynskiego? To spójrz na swoje dziecko i wyobraź sobie że to o nim jest ten tekst, zabawne ze to ja bronię dzieci nawet swoich nie mam. Najbardziej mnie wkurza bezkarność elit. Kiedyś w Niemczech był taki eksperyment, nawracali pedo oddając im dziec pod opiekę w ramach rekonwalescencji i i jeden z nich niedawno wniósł pozew o bestialskie traktowanie, jak znajdę więcej szczegółów to wrzucę linka.
Marek
3 lata temu
dla mnie biotad plus to numer1 poczytaj sobie na alleg
Kamil
3 lata temu
Zauważyłem Pudelku, że jak się tylko Doda rozwodzi z wpływowym Emilem, to już nie boicie się pisać o Dodzie. Teraz to chyba możecie robić artykuły na jej temat do woli. Wydaje mi się, że nie pisaliście o niej wcześniej, bo nie chcieliście robić jej fejmu, w „podzięce” za jej pozwy. Przecież teraz też nie musieliście o niej pisać i ją za darmo promować. Po co Wam to było?
Najnowsze komentarze (51)
Ulallala
3 lata temu
Ja w 2011 wyszłam za mąż!!! Zapomnieliscie o mnie wspomniec😂😂😂
KtS
3 lata temu
Na pokładzie było też całe grono dziennikarek, które wracały z eventu pewnej marki beauty
normalna
3 lata temu
Chyba Tadeusz Wrona, Andrzej to siatkarz
Zniesmaczony
3 lata temu
Pan Kydryński chyba skutecznie zakończył karierę w szołbizie tymi rasistowskimi i pedofilskimi wynurzeniami. Brrrr
Karolina
3 lata temu
"kto nie ryzykuje, ten potem nie zostaje twarzą rajstop" KOCHAM!
Gość
3 lata temu
Szacunek dla Kapitana Wrony!
Aza
3 lata temu
Ach, "literat" Kydryński... A czy on pomyślał, co czułaby taka mała dziewczynka, gdyby za 20 dolców musiałaby znosić wielogodzinne (!) molestowanie przez starego faceta... Czy pan K. powstrzymałby się przed gwałtem, czy wmówilby sobie, że to tylko "zwierzątko". Bardzo wygodne usprawiedliwienia...
Marta
3 lata temu
I to były newsy i sensacje. Teraz to tylko jacyś ludzie z tych głupich tv show i powielanie plotek z zagranicy. Pudel wróć na dobra drogę!
Robert
3 lata temu
Tragicznej smierci amy? Przeciez sama sobie taki los dala. Cpaja umieraja ich problem
Het
3 lata temu
Nie rozumiem hejtu na Natasze Urbanska.
Ciekawa.
3 lata temu
Samobójstwo Leppera?!Nikt w to nie wierzy.Swoją drogę ciekawe ile z wszystkich samobójstw są naprawdę samobójstwami.Ludzie potrafią kombinować.Nie wierzę też,że wszystko tak dokładnie się bada.Nie chodzi mi tu nawet o pana Andrzeja.
Mad
3 lata temu
Śmiesznie, że w kontekście tego co napisał Wiśniewski, to Sarę nazwaliscie patocelebrytką
Paul
3 lata temu
Pudel, co Ty piszesz xD - jakie samobójsteo Leppera? Popraw na śmierć.
gosc
3 lata temu
nergal nie umie spiewac, on charczy cos do mikrofonu, oczywiscie, ze nie powinien byc jurorem w programie o spiewaniu, bo sie na tym nie zna. a `slawe`to ma u pryszczatych dzieci , ktore mysla, ze jak ubiora sie na czarno, to grozne...
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Edyta Jungowska ZNÓW na salonach. Tak dziś wygląda serialowa siostra Bożenka (ZDJĘCIA)

Edyta Jungowska była wielką gwiazdą szklanego ekranu. Rolą dobrodusznej pielęgniarki w "Na dobre i na złe" zaskarbiła sobie sympatię widzów na długie lata. Nieczęsto goszcząca na imprezach aktorka tym razem zrobiła wyjątek, oklaskując swoich kolegów i koleżanki z branży tuż po premierze nowej sztuki teatralnej.
9.

Te gwiazdy dokonały COMING OUTU: Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Joanna Okuniewska... (ZDJĘCIA)

Wokół wielu polskich sław narodziło się mnóstwo spekulacji dotyczących ich nieheteronormatywnej orientacji seksualnej. Na "wyjście z szafy" zdecydowali się wyłącznie nieliczni. Kto spośród znanych i lubianych deklaruje swoją przynależność do społeczności LGBT?
8.

Ubawiony Marcin Hakiel i umęczona Dagmara Kaźmierska z nerką Gucci "przyłapani" po treningu. Podwiózł ją swoim BMW. Ma gest? (ZDJĘCIA)

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska niebawem staną do walki o Kryształową Kulę. Na razie są na etapie treningów, zainteresowanym wyraźnie dopisuje dobry humor. Po kolejnej lekcji tancerz podrzucił "królową życia" pod jeden z apartamentowców.
7.

Te gwiazdy zafundowały sobie NOWE ZĘBY: Edyta Pazura, Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak, Blanka Lipińska... (ZDJĘCIA)

Celebryci chętnie korzystają z dobrodziejstw stomatologii estetycznej, płacąc za to niemałe pieniądze. Efektem są idealnie równe, białe i lśniące zęby, którymi można chwalić się na zdjęciach i przed kamerą.
6.

Monika Richardson i jej nowy ukochany odwiedzili STUDIO TATUAŻU. Przed wejściem namiętnie się całowali! (ZDJĘCIA)

Monika Richardson od jakiegoś czasu znów jest zakochana. Paparazzi wypatrzyli ją ostatnio, gdy wybrała się z nowym partnerem do studia tatuażu. Myślicie, że zrobiła sobie "dziarę" dedykowaną ukochanemu?!
5.

Jennifer Lopez świętuje 16. urodziny bliźniąt w Tokio BEZ BENA AFFLECKA (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez pokazała, jak świętowała ze swoimi bliźniakami ich 16. urodziny. Piosenkarka zabrała Emmę i Maximiliana do... Tokio, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Tym razem Ben Affleck nie poleciał z żoną.
4.

Joanna Przetakiewicz podjeżdża pod knajpę Bentleyem za 2 miliony i paraduje z torebką ze SKÓRĄ ALIGATORA (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz wybrała się ostatnio do ulubionej warszawskiej restauracji celebrytów. Na miejsce przyjechała luksusowym Bentleyem, a na smyczy prowadziła rasowego czworonoga. Uwagę zwracała jej torebka w panterkę.
3.

Garstka celebrytów na charytatywnej gali: Marcin Hakiel z narzeczoną, Anna Popek i Borkowski z nową żoną (ZDJĘCIA)

W piątkowy wieczór odbyła się gala charytatywna "50 Osobistości Biznesu". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Marcin Hakiel, Anna Popek oraz Jacek Borkowski. Jak wypadli?
2.

Edward Miszczak z Anną Cieślak, Katarzyna Zielińska i Cezary Żak brylują na premierze w Teatrze Komedia (ZDJĘCIA)

W piątek w Teatrze Komedia miała miejsce premiera spektaklu "Czego nie widać". Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Katarzyna Zielińska, Cezary Żak oraz Edward Miszczak z żoną.
1.

Allan Krupa popala papierosa przed warszawskim butikiem. Co na to Edyta Górniak? (ZDJĘCIA)

Allan Krupa odwiedził ostatnio warszawski butik należący do ojca jego ukochanej. 19-letni syn Edyty Górniak wykorzystał chwilę samotności, by zaspokoić głód nikotynowy. Mama będzie zadowolona?