Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

48-letni mężczyzna PODPALIŁ SIĘ pod budynkiem SEJMU!

83
Podziel się:

Jak na razie nie są znane motywy, które kierowały mężczyzną.

48-letni mężczyzna PODPALIŁ SIĘ pod budynkiem SEJMU!
48-latek dokonał samospalenia w pobliżu budynku Sejmu (East News)

16 czerwca około godziny 13.30 przy zlokalizowanym nieopodal Sejmu warszawskim pomniku Armii Krajowej 48-letni mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i tym samym dokonał samospalenia. Płonącemu obywatelowi niezwłocznie udzielili pomocy obecni na miejscu policjanci, jeden ze świadków zdarzenia użył również samochodowej gaśnicy do zatrzymania płomieni.

Tuż po ugaszeniu 48-letniego mężczyzny na miejsce incydentu wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

Potwierdzam, że przed pomnikiem Armii Krajowej doszło do samopodpalenia. 48-letni mężczyzna przeżył samopodpalenie i był przytomny w momencie udzielnej mu pomocy - powiedział portalowi WawaLove nadkom. Robert Szumiata z Komendy Stołecznej Policji.

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna postanowił dokonać samospalenia. Sprawa jest badana przez policję. Ponoć 48-latek w momencie podpalenia nie miał przy sobie żadnego transparentu, nie wykrzykiwał również żadnych haseł.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(83)
Zizzi
4 lata temu
Mlody facet w sile wieku a nie chce zyc - mega przerazajace
Galina
4 lata temu
Ta informacja nie powinna być podana do informacji publicznej. Ludzie krytykuja i hejtuja i piszą selekcja naturalna, idiotyzm. Ja nie oceniam. Nie pogardzam. To przykre. Żal człowieka. Nawet jeśli chory psychicznie to szacunek mu się należy, to też człowiek. Choroby nikt nie wybiera. Nikt normalny i mądry i wartościowy nie śmieje się z innych. Nie wiadomo dlaczego to zrobił i jakie miał powody, problemy. Ja mu współczuję i jego rodzinie. Krytyka im, jemu nie pomoże. Człowiek człowiekowi wilkiem, wrogiem i ściana. Nie słucha drugiego. Może on jest wrażliwy. Może potrzebuje wsparcia. Nie niszczmy siebie i innych ludzi. Zauważajmy. Pomagajmy. Dobro wraca i zło też.
szok
4 lata temu
SZKODA CZŁOWIEKA. ZAZWYCZAJ U PODSTAW TAKICH DECYZJI KRYJE SIĘ PRAWDZIWA TRAGEDIA
True
4 lata temu
Biedny człowiek :(
TEKLA
4 lata temu
to cos okropnego
Najnowsze komentarze (83)
Kobra
4 lata temu
Rolnik któremu państwo ukradlo wlasnosç.......
Julio
4 lata temu
Tv pis o tym nie poinformuje z obawy o wysokosc słupków
xtx
4 lata temu
nie bede go oceniał na prawdę współczuję dużo dużo zdrowia
Lulu18
4 lata temu
Czlowiek zamanifestowal w straszny sposób niesprawiedliwość, ktorej padł ofiara. Uwłaszczenie ziemi. Widocznie nie umial sobie z taka niesprawiedliwością poradzić, moze ktoś zglębi sprawe i mu pomoże.
polonia
4 lata temu
w wielkopolsce podsycaja jad,stad slabsze jednostki nie wytrzymuja jadu Ko
Adik
4 lata temu
Pewnie ma dosyć obecnej władzy, forma manifestu i tyle, ale w PiSie wszystko ok, zaraz bedzie doktryna ze to czlowiek chory psychiocznie, nie wiedzial co robi i w ogóle to on uciekł z zakładu i jest to jego 7 próba podpalenia, generalnie facet ma obsesje na punkcie zapachu spalonego mięsa i najważniejesze, na bank z totalnej opozycji!
RealWorld
4 lata temu
Takie czasy ciężkie na świecie nastały. Fejsiki, hejciki, instagramiki, zero przyjaciół w realu (ba! zero kolegów), zero lojalności, podkopywanie innych, zero odpowiedzialności, upadek wartości wiedzy, mówienie półprawdy klientom, lichwa, naciągactwo, fikcyjny świat, fikcyjne, udawane przyjaźnie, brak altruizmu, cwaniactwo, złośliwość, zazdrość, plugawienie języka, czy wartości duchowych, deprecjonowanie uczciwych i zadłużanie ciężko pracujących. Kto 20-30 lat temu ŚMIAŁBY i MIAŁBY ODWAGĘ oszukać starszą osobę, czy wcisnąć jej jakieś buble??? Dziś, o tę wiedzę i czy to etyczne, trzeba zapytać w sieci. Żeby poruszać się w świecie bez zasad trzeba się szybko tego nauczyć. Mało, trzeba stać się w tym Mistrzem! I mierni Nowomistrzowie już konkurują ze sobą, aby stać się miernoty Nadmistrzami! A dawni Mistrzowie już się starzeć zaczynają. Nie spodziewałbym się, że będzie lepiej. Niedługo będziemy bać się własnego cienia i nie będziemy ufać nawet rodzinie. Takie czasy ciężkie na świecie nastają...
Brak nadziei
4 lata temu
Zwykle takie podpalenia to najbardziej dramatyczna forma protestu - nie dziwię mu się, sama nawet to rozważałam, bo patrząc na to co się wyprawia w tym państwie i na świecie to się człowiekowi wyć chce z rozpaczy. Zewsząd beznadzieja.
Maska
4 lata temu
Super
peacemaker
4 lata temu
Polacy trzymajcie się Kochani z wiarą będzie dobrze
Shia
4 lata temu
A co miał zrobić człowiek zdesperowany, który w czasie tej wymyślonej pandemii stracił być może pracę, firmę, cały swój majątek?! Ja straciłam pracę przez PLANdemie!!!
ewelina
4 lata temu
A pewien piekarz w Bystrem zapiekał gwożdzie w kajzerkach. Chciał w ten sposób zaprotestować przeciwko rządom Gierka
ewelina
4 lata temu
A pewien piekarz w Bystrem zapiekał gwożdzie w kajzerkach. Chciał w ten sposób zaprotestować przeciwko rządom Gierka
Gosc
4 lata temu
Nawet nie napisaliscie czy przezyl. I jeszcze to nieumiejetne dobieranie slow - bo samospalenie to chyba cos innego niz samopodpalenie
...
Następna strona