Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ZNOWU się żeni! "Powiedziała TAK" (FOTO)

102
Podziel się

Rozwodnik z kontrowersyjnego reality show oświadczył się matce swojego dziecka. Na zaręczyny usypał ścieżkę z płatków róż. Romantycznie?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ZNOWU się żeni! "Powiedziała TAK" (FOTO)
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu się żeni! (Instagram)
bDYcEZud

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Pomysł, aby dwie zupełnie obce osoby brały ze sobą ślub, spodobał się jednak widzom i wszystkie dotychczasowe edycje cieszyły się świetną oglądalnością.

Ciekawość budzą też dalsze losy uczestników. Niektórzy z nich nadal są w małżeństwach, a nawet doczekali się dzieci.

bDYcEZuf

W czwartej edycji tylko jedna para zdecydowała się na rozwód - byli to Adam Miciak i Joanna Lazar. Decyzję o rozstaniu podjął Adam, który od początku miał do Asi raczej chłodny stosunek. Choć obiecywał, że będzie jeszcze pracować nad tym związkiem, w finałowym odcinku powiedział, że "nie mógł i nie chciał" się z nią kontaktować.

Taką podjąłem decyzję. Przy kamerach wychodzę na ch*ja, ale taki nie jestem - zapewniał.

Zobacz także: Branża ślubna cierpi przez wirusa. "Pary czują się oszukane"

Wkrótce wyszło na jaw, że mężczyzna związał się z kimś innym, w dodatku urodziło mu się dziecko. Spłynęła na niego wówczas fala krytyki.

bDYcEZul

Emocje zdążyły już opaść, a Miciak układa sobie życie z matką swojego dziecka. Okazuje się, że właśnie poprosił ją o rękę. Na oświadczyny wybrał nietypową datę - piątek 13.

No i stało się... Powiedziała "tak". Duma, szczęście i brak słów do opisania. Jedno jest pewne, kocham ją i tak już do końca razem - napisał, dołączając zdjęcia z tego wydarzenia, na których widzimy ścieżkę usypaną z płatków róż.

Internauci doceniają jego romantyzm: "Się postarał", "WOW", "Ale dużo pracy, czasu i serca", "Gratulacje, pięknie" - piszą.

bDYcEZum

Myślicie, że tym razem wytrwa w małżeństwie dłużej niż miesiąc?

bDYcEZun
bDYcEZuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
janina
6 miesięcy temu
hahahahah do końca życia dobre! A może do następnego odcinka :P
Gość
6 miesięcy temu
Róże tylko zniszczył. I pewnie lezie po tych płatkach, do nogi się przyczepiaja, i bałaganu narobił. Toć to tylko chłop mógł tak wymyślić.
Millie
6 miesięcy temu
Wiecie, że to siostra żony jego brata? Prawie jak Moda na Sukces, wszystko zostaje w rodzinie :D
bDYcEZuH
Pink
6 miesięcy temu
On jest taki mało męski,że aż brak słów👎👎👎
Mfjhfdj
6 miesięcy temu
Rany, ale dziecinada z tymi płatkami róż. Normalnie jak wyobrażenie dwunastolatków o wielkim romantyzmie. Jakby mi tak facet urządził, to bym chyba czkawki ze śmiechu dostała :D
Najnowsze komentarze (102)
nie-obserwato...
miesiąc temu
Tak sobie myślę, że w związkach warto sprawy kulturalnie zamykać zanim się nowe zacznie. Ten Adam popełnił duży błąd i już nie medialnie, ale tak zupełnie prywatnie powinien "żonę" przeprosić za swoje głupie zachowanie. Cóż, ten hejt to trochę przesada, zwłaszcza że Joasia już jest na nowo szczęśliwa. Dajcie im ludziska żyć po swojemu...
Oskar
4 miesiące temu
Do chusteczki nie podobny.
Kropka
5 miesięcy temu
tandeta
Ula
5 miesięcy temu
On w tym programie to był taki mega śliski typ. Chociaż ja myślałam, że Pana Boga za nogi złapałam z moim mężem, a potem dzięki Detektyw Skrzypek się okazało, że mnie zdradzał na prawo i lewo.
Lenka
6 miesięcy temu
Kto by pomyślał, że on taki romantyczny jest. Mój facet oświadczył mi się na naszą drugą rocznicę mieliśmy romantyczną kolację. Rano dostałam wielki bukiet róż z poczty kwiatowej a wieczorem pierścionek. Zgodziłam się. Ślub mamy w następnym roku jak wirus będzie łaskawy.
gosc
6 miesięcy temu
razem do rozwodu
miki
6 miesięcy temu
trzeba przyznać, że cały czas zastanawia mnie czym pudel się kieruje usuwając komentarze, hejt na Adama nie jest usuwany, a jak ktos napisze cos zyczliwego to prawie zawsze jest to kasowane, pudelek lubi pozwy otrzymywac za obrażanie kogoś czy jak?
Ula
6 miesięcy temu
A która go chciała. Dziewczyna z programu powinna skakać ze szczęścia, że się ,,rozmyślił” A co siostra Adama? Też nic nie wiedziałam, że brat kręcił lody na boku🙀
bDYcEZuz
Gość
6 miesięcy temu
Romantycznie? 🤭🤭🤭 Dla mnie tandetnie😔, ale jak im się podobało... Ciekawe na jak długo...
>>>
6 miesięcy temu
Okazuje się że Moda na sukces to reportaż
Klaudia
6 miesięcy temu
Chocby mi placili nie chcialabym go brrr
mara
6 miesięcy temu
chłopie lepiej przekuj to w czyn, kwiaty szybko wiedną
Tesla
6 miesięcy temu
Podczas ostatniej kolacji przy świecach zjadłam ćmę. Od tego zdarzenia korzystam z elektryczności.
Gość
6 miesięcy temu
I oczywiście trzeba w necie pokazać,żal mi takich atencjuszy.
...
Następna strona
bDYcEZvb