Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Agnieszka Chylińska wspiera Kasię Kowalską: "Jako mama, przesyłam w jej stronę moc otulenia i modlitwy"

103
Podziel się

W piątek za pośrednictwem dramatycznego nagrania 46-latka zdradziła, że jej córka walczy o życie w szpitalu w Wielkiej Brytanii.

Agnieszka Chylińska wspiera Kasię Kowalską: "Jako mama, przesyłam w jej stronę moc otulenia i modlitwy"
(East News)
bCyrcjCJ

Z dnia na dzień rośnie liczba ofiar pandemii. O zarażeniu koronawirusem informują także kolejne znane osoby. Wynik pozytywny testu na wirusa otrzymali między innymi Idris Elba, książę Karol czy Boris Johnson.

bCyrcjCL

W piątek dramatyczną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała Kasia Kowalska. Piosenkarka nagrała wideo, w którym wyznała, że jej córka Aleksandra leży w szpitalu w Wielkiej Brytanii, a jej stan jest bardzo poważny.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, ze szpitala, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację - mogliśmy usłyszeć na nagraniu, które zdążyło już zniknąć z social mediów artystki.

Z ostatniego posta zamieszczonego przez Olę można wywnioskować, że dziewczyna może być zakażona koronawirusem.

bCyrcjCR

Wokalistka mogła liczyć na ogrom słów wsparcia od przejętych losem Aleksandry internautów. Wpis Kasi poruszył między innym Hannę Lis oraz Agnieszkę Chylińską. Ta druga udostępniła krążący po sieci wzruszający film koleżanki z branży. Link z nagraniem opatrzyła podpisem, dającym do zrozumienia, że wspiera ją w tych niewątpliwie trudnych chwilach i solidaryzuje się z nią jako rodzic:

Jako mama, przesyłam w stronę Kasi moc otulenia i modlitwy - pisze piosenkarka i dołącza się do apelu, by bez potrzeby nie wychodzić z domu:

Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... Zostań w domu - czytamy na facebookowych fanpage’u Chylińskiej.

bCyrcjCS
bCyrcjCT
bCyrcjDm
KOMENTARZE
(103)
Aneta
2 miesiące temu
Chylińska to świetna kobieta. Bardzo inteligentna i taka życiowa. Po prostu człowiek na poziomie. Bardzo ją szanuję za jej światopogląd i działalność artystyczną.
Jes
2 miesiące temu
Jacy ludzie są podli !!!! Codziennie to do mnie dochodzi po tych wstrętnych komentarzach! Zycze zdrowia i trzymam kciuki ❤️
Iza
2 miesiące temu
Biedna 🙁
bCyrcjDn
Taktak
2 miesiące temu
Lekarze w Uk nie pytają rodzica pacjenta ,który ukończył 18 lat o zgodę na intubację
O. S. T. R
2 miesiące temu
Pani KATARZYNO JESTEM OGROMNYM FANEM PANI ŻYCZĘ Powodzenia w rych trudnych chwilach mam nadzieję. Ze pani jak i córka bedziedzie wkrótce szczęśliwe jestem z panią całym sercem
Najnowsze komentarze (103)
helen
2 miesiące temu
Szkoda pani Kasi ogromnie to jej jedyna córka oby wszystko pozytywnie się zakończyło , siła jest w umyśle ,człowiek jest zdolny przetrwać najgorsze warunki i wyjść z największego niebezpieczeństwa jeśli jest mu to pisane.wierze ze będzie dobrze ,najgorsze jest to ze nie mogą być razem w tych strasznych czasach
Max
2 miesiące temu
pierwsze słyszę aby proszono o zgodę na intubację?? to zabieg ratujący życie więc nie pyta się
Didm
2 miesiące temu
A po co,sie,modlić ??? A gdzie był bóg ? A gdzie jest bog jak ludzie mordują 60 miliardów zwierząt rocznie ??? Kara za to wszystko jest teraz....
Bercik
2 miesiące temu
Moc otulenia i modlitwy? Żenada Może sobie wsadzić głęboko w zad takie słowa
grymas
2 miesiące temu
Wg mnie inteligencje nabywa sie z edukacji ,wiedzy itp jednak z czym sie czlowiek rodzi z tym umiera,czyli pewne cechy ma sie wrodzone, ktorych zadna edukacja nie wyprostuje.Mozna byc chamem majac wysoki status spoleczny , mozna tez byc bardzo inteligentnym, kulturalnym majac podstawowe wyksztalcenie.Jednym slowem czlowieczenstwo nie idzie w parze z wyksztalceniem.Ale mozna byc dobrym aktorem by mozna poudawac.
Aga
2 miesiące temu
Jesteśmy z Panią i pani rodziną. Wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Ehhhh
2 miesiące temu
Jak trwoga to do Boga Agnieszko ,zastanów się w jakie stacji pracujesz ,która to nienawidzi katolików ,
Vir
2 miesiące temu
Od kiedy Chylińska się modli ?
bCyrcjDf
zaciekawiony
2 miesiące temu
Zdrowia dla córki! Z innej beczki, zawsze zastanawia mnie, jak to się dzieje że 40-50 latkowie nadal określają się imionami w formie zdrobnień, typu Kasia czy Kuba. Wyobraźcie sobie, że poznajecie kogoś po 50. i on się przedstawia "Cześć, jestem Zuzia"
Fhvnjb
2 miesiące temu
Anglicy nie pytają o zgodę na intubację ,ale może mieli nadzieję że odmówi? Świat zszedł na psy, kto wie co jest prawdą ,a co kłamstwem. Dziś każda sytuacja jest dobra,aby zyskać na czyimś cierpieniu. Mam wrażenie ,że to co dziś się dzieje, nie dzieje się ot tak i jeśli nie wyciągniemy z tego wniosków, w przyszłości dojdzie do czegoś jeszcze gorszego.
BLE
2 miesiące temu
AGA CHŁOPIE ZEJDZ ZE SCENY BO L UDZIE NIE MOGĄ NA CIEBIE PATRZEĆ
Greeg
2 miesiące temu
Kasiu tirem normalnie pójdziesz granice otwarte
Grrg
2 miesiące temu
Tirem 2 dni i jest pani u córki u nas zabiorą 506065109 grzegorz
spacer
2 miesiące temu
spoko jest wychodzić na spacer ale lepiej sie nie pchać tam gdzie jest kilkadzisiąt innych osób. 2+2+2+2...+2... daje sporo więcej niż dwa:)
...
Następna strona
bCyrcjDH