Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" chcą, żeby na Eurowizji reprezentowali nas... Krzysztof Krawczyk lub Zbigniew Wodecki

218
Podziel się

Małżeństwo Kotońskich nieoczekiwanie znalazło się w ogniu krytyki po niedawnym odcinku "Gogglebox". Agnieszka błyskotliwie stwierdziła, że chciałaby, aby Polskę na Eurowizji reprezentował... Krzysztof Krawczyk. "Przecież on nie żyje. Ale Wodecki..." - wtórował jej mąż. Zabłysnęli?

Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" chcą, żeby na Eurowizji reprezentowali nas... Krzysztof Krawczyk lub Zbigniew Wodecki
Kotońscy chcą, aby na Eurowizji reprezentowali nas... Krawczyk lub Wodecki (AKPA, Instagram.com)
bEqUcFNN

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" gości na antenie już od 2014 roku i wciąż cieszy się sporą popularnością. Medialne zainteresowanie towarzyszy też poszczególnym uczestnikom show, którzy dzięki komentowaniu innych formatów przed telewizorem zyskali szansę na karierę influencerów.

Jedną ze szczęściar, którym udział w programie dał kilkusettysięczny following, jest Agnieszka Kotońska. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" ma za sobą sporą metamorfozę, której efektami chętnie chwali się na Instagramie. Niedawno aspirująca celebrytka zaczęła udzielać pierwszych wywiadów, w których nie zabrakło dość zaskakujących stwierdzeń.

bEqUcFNP

Sporo emocji budzą też jej komentarze na antenie, a w programie zasiada przed telewizorem wraz z mężem Arturem oraz synem Dajanem. O ile zwykle ich wypowiedzi traktowane są z przymrużeniem oka, to tym razem nieoczekiwanie wywołali spore poruszenie. W ostatnim odcinku "Gogglebox" komentowali bowiem wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski na Eurowizji.

Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

Agnieszka i jej bliscy oglądali drugi półfinał konkursu, w którym, jak zauważyli, Rafałowi nie poszło najlepiej. Niestety rodzina postanowiła też podzielić się ze wszystkimi refleksją na temat tego, kto mógłby reprezentować Polskę i dać nam zwycięstwo. Pewnie nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że ich zdaniem mogliby tego dokonać... Krzysztof Krawczyk albo Zbigniew Wodecki. Nie jest jednak tajemnicą dla nikogo, ale najwyraźniej dla Kotońskich tak, że obydwaj już niestety nie żyją.

bEqUcFNV

My to jesteśmy takim zacofanym krajem ogólnie. Jak nie puścimy Edyty Górniak, to Brzozowskiego. No takie rozbicie jest. Mało tu mamy artystów? Krawczyka mogli dać, jakby zaśpiewał "Kawiarenki"... - stwierdziła Agnieszka, a po chwili wszedł jej w słowo mąż: Przecież Krawczyk już nie żyje. Ale Wodecki...

Kotońskiej najwyraźniej chodziło o przebój Ireny Jarockiej, ale i ona nie żyje od prawie dekady.

Jak nietrudno się domyślić, pomysł wysyłania nieboszczyków na Eurowizję nie spodobał się widzom show, którzy wyraźnie dają Agnieszce do zrozumienia, że nieco się skompromitowali.

Napisz, że z tym Krawczykiem i Wodeckim to kiepski żart...

bEqUcFNW

Będę czekał na nowy sezon... Myślę, że w tym czasie Kotońscy w końcu poczytają parę książek.

Koszmar z Kotońskimi, takie głupoty pi*rdzielić o Krawczyku i innych? Ta rodzinka żyje w innej rzeczywistości.

Myślicie, że Agnieszka i Artur posłuchają dobrych rad i nadrobią teraz braki w wiedzy?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqUcFNX
bEqUcFNY
bEqUcFOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(218)
ina
2 miesiące temu
Oni oboje to takie typowe polskie ziomeczki z bałtyckich plaż parawanowych
Gość
2 miesiące temu
To jeszcze nic , ta kobieta uznała kiedyś , że była LEPSZA od jakiej 18- latki , bo urodziła dziecko mając 16 lat . Ten mężczyzna uznał , że Chopin był pisarzem.
Asia
2 miesiące temu
Dobry pomysł, nieboszczyka jeszcze nikt nie wysłał .... a tak na poważnie niby ogląda telewizje ale nic nie wie co się dzieje.
bEqUcFOr
milady
2 miesiące temu
Szkoda, że nie wymienili pana M. Fogga. Ci ludzie są prości, by nie powiedzieć wręcz prymitywni. Nie mają pojęcia o podstawowych sprawach. Wiem, że Gogglebox to nie turniej intelektualistów, ale jakieś minimum wiedzy wypada mieć.
Ja-sia
2 miesiące temu
Nie wiem co to za jedni, ale uwłaczają inteligencji ludzkiej. Po co o nich pisać?
Najnowsze komentarze (218)
Emi
2 miesiące temu
Dzisiaj na ig prowadziła live ziewając i razem z mężem stwierdzili, że to były żarty wyrwane z kontekstu a my prości ludzie nie rozumiemy pracy w telewizji 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Marcin
2 miesiące temu
Kiedyś o filmie Król Lew powiedzieli coś takiego : Jak oni tyle zwierząt nagrali na raz w jedym miejscu ? Chyba musieli z góry z jakiegoś drona ...
Eh..
2 miesiące temu
Teraz więcej obserwujących ma taki ćwierćinteligent niż ktoś na poziomie.
Kamikadze
2 miesiące temu
Przecież każdy kto to ogląda wie ze są mało rozgarnięci , to zwykli prości ludzie i dlatego fajnie się ich ogląda
Bfxx
2 miesiące temu
Masakra.A jacy to oni celebryci?zadni
Mhj59o
2 miesiące temu
W brzuchu kiszki się przywracają jak się czyta te ich wypowiedzi. Czym ona sie szczyci. Porownuje sie podpierać. Ludzie miejcie trochę rozumu w tych głupich głowach.
Honia
2 miesiące temu
Kim oni w ogóle są ? Dziwię się, że ktoś ich zna i ogląda.
Zorro
2 miesiące temu
Chłopie zostaw ja póki czas ją bym się z nią nie pokazal
bEqUcFOj
Jakaś Tam
2 miesiące temu
Serio ludzie to oglądają.....? Boże, jak poziom rozrywki w kraju nisko upada...🤦‍♀️ Dno dna i dnem pogania.....
Ela
2 miesiące temu
Najlepszy pokaż mądrość pokazali chyba we Francji to już był cyrk ale nie jestem pewna czy to była Francja
Lilka
2 miesiące temu
Sami o sobie wystawili opinię.....
Jarek
2 miesiące temu
A może Jan Kipura ?
gość
2 miesiące temu
jaki program takie gwiazdy
Qwa
2 miesiące temu
Wielkie mi halo że powiedzieli o osobach które już nie żyją nic tam obraźliwego nie było ludzie nie macie innych problemów dajcie ludziom spokoj
...
Następna strona
bEqUcFOL