Agnieszka Kotońska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w show "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanym na antenie TTV. Zyskaną w ten sposób popularność postanowiła wykorzystać i nie stroni od angażowania się w kolejne telewizyjne przedsięwzięcia. Pojawiła się między innymi w programie "Królowa Przetrwania".
Celebrytka z Chodzieży jest także aktywna w sieci, gdzie pozostaje w kontakcie z obserwującymi, a w ostatnich miesiącach chętnie pokazuje tam swoją metamorfozę. 47-latka zmieniła nawyki żywieniowe i rozpoczęła przygodę z aktywnością fizyczną, dzięki czemu zrzuciła 40 kilogramów. Niedawno postanowiła też odwiedzić czeską klinikę medycyny estetycznej, by podrasować nieco biust. Po operacji Kotońska znacznie częściej pokazuje się w sieci w kusych stylizacjach.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Agnieszka Kotońska eksponuje ciało w bikini
Teraz Agnieszka Kotońska postanowiła wykorzystać ostatnie chwile słonecznej pogody i wybrała się na urlop. Uczestniczka "Królowej Przetrwania" uskutecznia błogi odpoczynek nad polskim morzem, a relacją z wyjazdu podzieliła się w mediach społecznościowych.
Przy okazji wypadu na plażę strzeliła sobie kilka fotek w bikini, które znalazły się na jej instagramowym profilu. Celebrytka postawiła na różowy kostium kąpielowy z wyszytymi kwiatami, dzięki któremu pochwaliła się odmienioną sylwetką. 47-latka po raz kolejny z dumą wyeksponowała też niedawno podrasowane piersi.
Petarda?
Zobacz także: Agnieszka Kotońska świętuje 30. rocznicę ślubu! Pokazała archiwalne zdjęcia: "Nie zawsze było łatwo, ale zawsze WARTO"