Unicorn
|

Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie wypoczywa w Tatrach z przyjaciółkami (FOTO)

285
Podziel się

Gwiazda po raz kolejny odwiedziła ukochane góry. W wyprawie towarzyszyła jej m.in. Paulina Krupińska.

Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie wypoczywa w Tatrach z przyjaciółkami (FOTO)
Agnieszka Woźniak-Starak (Instagram)

Miniony rok był dla Agnieszki Woźniak-Starak wyjątkowo trudny. W połowie sierpnia w tragicznych okolicznościach zginął ukochany mąż gwiazdy. Nic więc dziwnego, że dziennikarka na jakiś czas postanowiła całkowicie wycofać się z życia publicznego oraz zrezygnowała z aktywności w social mediach. Od jakiegoś czasu Agnieszka powoli stara się jednak wracać do zawodowych obowiązków i coraz częściej widywana jest podczas branżowych eventów.

Zeszłoroczne Święta Woźniak-Starak spędziła w polskich górach. Gwiazda już wcześniej podkreślała, że darzy południe naszego kraju szczególną sympatią i pewnego dnia chciałaby zamieszkać tam wraz z "dziesiątką psów i koniem". Nic więc dziwnego, że prezenterka często wraca na górskie tereny, aby nieco odpocząć od codziennego zgiełku.

Okazuje się, że Agnieszka po raz kolejny już w tym roku zapragnęła powrócić w swoje ulubione miejsce i ponownie zdecydowała się na wypad w góry. Obecnie dziennikarka przebywa w Tatrach Zachodnich, gdzie jeździ na nartach i oddaje się górskim wędrówkom. Woźniak-Starak przy okazji zimowego urlopu zadbała również o odpowiednie towarzystwo. Gwiazda spędza czas m.in z menedżerką Kasią Frydrych oraz Pauliną Krupińską.

Zobaczcie, jak Agnieszka Woźniak-Starak wypoczywa w górach wraz z przyjaciółkami.

KOMENTARZE
(285)
Pimpulek
4 tyg. temu
Pani Paulina jest tak skupiona na lansowaniu siebie samej, że mimo całej jej urody, ślicznej buzi, naprawdę niefajnie się na nią patrzy...
Mnnn
4 tyg. temu
Ma kasę to są przyjaciele
Dorota
4 tyg. temu
Żałoba po mężu z 10 letnim stażem w wieku 35 lat z 2 małych dzieci to jest dramat... Nie umiejszam jej cierpienia, ale któryś mąż z kolei bez zobowiązań z milionami na koncie inaczej się to przeżywa
gość
4 tyg. temu
Wypoczywa???? Kurczę po czym??? Nie tylko ona miała ciężki rok, inni mają jeszcze trudniej, choroba, patrzenie na śmierć dziecka z powodu braku pieniędzy na leczenie, bieda i śmierć współmałżonka i nikt nie robi z siebie męczennicy! Te ciągłe próby wzbudzenia w innych litości jest żenująca!
Pascal
4 tyg. temu
A co ma innego do roboty...
Najnowsze komentarze (285)
2401
2 dni temu
Aga niech cię cmokna tam gdzie grzmi a nie błyska
Olek
4 tyg. temu
Okropne babsko..
Andrzej P.
4 tyg. temu
Dawno temu to przesada mam 24 lata z tym że mię pamiętam jak pisali się na karkówkach czy też na karkówkach przywitanie z drogą osobą. Tak też uważam że Pani powinienem napisać prawdę więc ją piszę. Proszę wybaczyć za ws, elkie podpisy pod Moim adresem Andrzej Bartłomiej Pawłowski. Ksywa (bujaka).
Andrzej P.
4 tyg. temu
Dzień dobry. Ja do Pani nigdy nic nie napisałem. Andrzej Bartłomiej Pawłowski (bujaka). Szczerze wolałbym napisać Dzień Dobry dwa słowa z dużej litery wykncu to jest przywitanie drugiej osoby ale że skaczylem szkole dawno temu to cóż i napisze jak zaobserwowałem w tv na komentarzach np. w Dzień Dobry TVN tam pisano w małym dolnym rogu Dzień dobry np: ze fb to Ja napiszę jednak Dzień Dobry Pani bo to zawsze jest szacunek do Drugiej Osoby jakby niepatrzal,prawda.Więc Dzień Dobry Pani, przepraszam że piszę ten komentarz ale Ja Andrzej Pawłowski o ksywie bujaka nigdy do Pani nic nie napisałem.
oh my inglisz
4 tyg. temu
i'm not SKIING, dear Kate ;))))))
Kitesurfer
4 tyg. temu
Tylko GÓRY i MORZE 👍 Tylko KONKRETNE MIEJSCA dla ludzi z pasją = narty + snowboard i kitesurfing+żeglarstwo 🔆🎻😜
Gość
4 tyg. temu
Pulina i Sebastian pasuja do siebie idealnie. Jak dwie połóweczki
zszs
4 tyg. temu
czy telewidzowie tak na nią czekają? Nie zmyślajcie … Bo ona jeszcze uwierzy i wróci...
Antybiotyk
4 tyg. temu
Biedna Agusia weź na pocieszenie marychę przez którą wyleciałaś że śniadaniówki
Nann
4 tyg. temu
W zależności od okoliczności ma na wyciągnięcie ręki jeziora albo góry ulubione. Wypadałoby się zdecydować co lubi się najbardziej !
Celebryta
4 tyg. temu
W jakich tragicznych okolicznościach zginął jej mąż?tragiczna okoliczność to jest walka z rakiem itp.a on na salony naćpany i z młodą dumą u boku!przestańcie się rozczulać ludzie.
beee
4 tyg. temu
ale one są sztuczne
Alicja
4 tyg. temu
fajnie, ze daje rade i dobrze sie trzyma, ja bym nie mogla po takiej tragedii tak szybko sie cieszyc i bawic
Mon
4 tyg. temu
Ludzie są straszni...nienawiść az kipi...wstyd
...
Następna strona