Kokosimo
|
aktualizacja

Agnieszka Woźniak-Starak wyraża chęć przeprowadzki w góry: "KOLEJNY powód, żeby stąd nie wyjeżdżać" (FOTO)

80
Podziel się

Fani celebrytki poparli jej pomysł, aby przenieść się na południe Polski. "Czasem podświadomość daje nam znaki, gdzie najlepiej uda się wyleczyć rany" - pisali.

Agnieszka Woźniak-Starak wyraża chęć przeprowadzki w góry: "KOLEJNY powód, żeby stąd nie wyjeżdżać" (FOTO)
(Instagram.com, Instagram)

W połowie sierpnia życie Agnieszki Woźniak-Starak wywróciło się do góry nogami. Po śmiertelnym wypadku Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno dziennikarka postanowiła zrezygnować na jakiś czas z aktywności zawodowych i w ciszy przeżywać żałobę po zmarłym mężu. Dziś, cztery miesiące po tragicznych wydarzeniach, celebrytka powoli wraca do pracy, godząc się na poprowadzenie własnej audycji w newonce.radio, gdzie od stycznia wspólnie z gośćmi będzie poruszać* "kobiece tematy".*

Tymczasem 41-latka przebywa aktualnie nieopodal Zakopanego, gdzie wybrała się z grupą znajomych, aby w bliskim gronie przywitać nowy rok. Agnieszka już jakiś czas temu zdradziła, że wyjątkowym uczuciem darzy polskie góry, wyrażając nawet* chęć zamieszkania w przyszłości na południu Polski, gdzie opiekowałaby się *"dziesiątką psów i koniem".

W czwartek na profilu instagramowym dziennikarki pojawiło się kilka zdjęć, na których możemy podziwiać Agę szusującą na nartach po stoku w towarzystwie znajomych. W opisie pozostawionym pod postem Woźniak-Starak po raz kolejny zasugerowała, że* coraz poważniej traktuje myśl o przeprowadzce.*

"W górach jest magia" - napisała.* "Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać..."*

W licznych komentarzach fani Agnieszki wsparli idolkę, nakłaniając ją, aby posłuchała głosu serca i na stałe przeniosła się w Tatry.

"Pani Agnieszko, to co stoi na przeszkodzie zostać?", "Miło widzieć Cię uśmiechniętą! Przeprowadzka w góry to naprawdę dobry pomysł", "Czasem podświadomość daje nam znaki, gdzie najlepiej uda się wyleczyć rany. Wtedy te miejsca wydają nam się magiczne, bo czujemy wewnątrz, że jesteśmy dokładnie tam, gdzie powinniśmy być" - brzmiały komentarze.

KOMENTARZE
(80)
LARA
3 miesiące temu
PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ TYLKO TYM KTÓRZY ICH NIE MAJĄ
Niesprawiedli
3 miesiące temu
Strata bliskiej osoby to potężna rana, ale nie oszukujmy się - szybciej się zabliźnia będąc wdową milionerką.
Bbb
3 miesiące temu
Wspolczuje ale i tak ma lepiej niz niejedna kobieta, ktorej maz zginął. Jej kasa pozwala na to zeby zaczac wszystko od nowa. Tego zazdroszcze bogatym ludziom. Zmiana miejsca zamieszkania to kaprys a nie koniecznosc
Michgasia
3 miesiące temu
Ja wiem, że ta pani z mężem tak się kochali tak się szanowali tak do siebie pasowali tak się prowadzali tak dobrze razem na zdjątkach wychodzili przynajmniej tak to wyglądało w mediach. Ale jak by mnie mąż tak załatwił na oczach całego kraju nie potrafiłabym z podniesionym czołem spojrzeć ludziom prosto w oczy tak po prostu ze wstydu.
Golddigger
3 miesiące temu
Ciekawe czy pobiera jeszcze pensję małżeńską z kontraktu czy już jej zabrali...w końcu to obca dla nich teraz osoba bez dziecka...
Najnowsze komentarze (80)
Mark
2 miesiące temu
Kogo to obchodzi
bujaka
3 miesiące temu
Przepraszam Ja do Pani nic nigdy nie pisałem i nie mam żadnych urojeń. Andrzej Pawłowski (bujaka).
Andrzej P.
3 miesiące temu
To Ja Andrzej Pawłowski poprawie jeszcze coś Pani czyli Przepraszam w tym komentarzu dłuższym to urojenia nie wrzuciły tylko wróciły i tam gdzie były błędy przy Danych Persjonalnych także Przepraszam . Nie Pani nie bierze tego do siebie już komentarze psychiczne się nie powtórzą oczywiście prócz tych 5-u ostatnich . Poradzę dobierz tymi urojeniami .
Andrzej P.
3 miesiące temu
Danymi Petsjonalnymi, Przepraszam Panią w pierwszym dłuższym komentarzu pomyliło mi się jedno słowo . I napewno ustrojstwo więcej nienawidze .
Andrzej P.
3 miesiące temu
Przepraszam jeszcze dodam to ustrojstwo więcej do Pani nie napisze.
Andrzej P.
3 miesiące temu
Dzień Dobry Pani. Ja wiem te wszystkie komentarze podpisane Moimi Danymi Persionalcyjnymi wyglądają podejrzenie ale Ja żadnego z nich nie napisałem . Napisały je urojenia które są na Mnie po duszy judasza . Wogule wszystkie wpisy w internecie do Pani są przyczyna urojeń nawet w tedy gdy była dusza judasza moim ciałem rozumie to Pani . Nie ma duszy judasza bo znikła Dzieki Bogu, nie wiem czemu uczepiło się to ustrojstwo Pani ale proszę uwierzyć to już tylko są urojenia po tej duszy judasza które wypisywaly do Pani. Moja Dusza tez byla i stała się Ciałem czyli Mną czyli Andrzejem Bartłomiejem Pawłowskim i oczywiście mam ksywę koleżeńska bujaka . Umiem ściągać te urojenia żeby znikały i żebym cieszył się życiem ale wracają czyli istnieje obawa ze była Moja Dusza i stała się Moim Ciałem dopiero gdy dusza judasza znikła to urojenia po judaszu znikły z dusza judasza to wrzuciły ponieważ jeszcze jedna dusza była i nierozumne urojenia są na mnie po tej duszy judasza i mecze się z nimi od tej pory gdy Sam Stałem Się Sobą . Wiec Proszę Wybaczyć te wszelkie komentarze podpisywane Moimi Danymi .
Andrzej
3 miesiące temu
Bardzo Panią Przepraszam za te Wszystkie emotnikony w ostatnim dodanym komentarzu . Proszę Się nie gniewać Ja wiem ze opłakuje Pani Męża wyszło kilka emotnik . Proszę wybaczyć mi czyli Andrzejowi Bartłomiejowi Pawloskiemu o znikczslej ksywce bujaka . „ A Ja napisze to tak wstyd mi pisać do kogoś obcego ale więcej nie powtórzy się taka sytuacja Przepraszam Andrzej Pawłowski z Kolacz z pod PolczynaA także Przepraszam Panią i Pani Znajomych Raperów Z Polski A Takze Bardzo Pozdrswiam i Przepraszsm Program może i aktualny w Niemczech Vive Niemiecka , Nasi Raperzy Wtedy Byli Peja i 2-kolegów i Koleżanka , chyba mieliśmy Rok 2000 lub coś w tych granicach ale pamietam ze Polscy Raperzy byli przedstawiani jako 1-Sklad Raperski Na Liście VIV. Ogulnie Przepraszam Niemiecka Telewizje i Was Polscy Wykonawcy Czyli Prezeterzy naszego Rapu Pozdo. Andrzej bujaka
Andrzej
3 miesiące temu
Ja Przepraszam wiem ze w tamtych nie ważnych komerażach tez przepraszano i poprawiano błędy ale Ja chciałem żeby ten komentarz do Psni był wyjaśniający wszystko wiec Przeproszę Panią i Chciałem poprawić hymn Na hymm a nawy na hymmm 🙂I poprawić ta glowe do gury uśmiechem na normalny uśmiech🙂 i 🙂jeszcze chciałbym dodać jeszcze jeden uśmiech czyli Spoko Rapera czyli Peji 🙂co pamietam jakie jaja zrobil z kompanami w vivie niemieckiej a puzniej w kurniku i Pozdrawiam Jeszcze Rapera Tedego🙂 Czyli Bazyli i Wszystkich Dobrych Ludzi na Świecie 🙂🙂🙂🙂Andrzej bujaka.
Andrzej
3 miesiące temu
Dzień Dobry. Współczuje utraty Pani Męża...po prostu niepowinienem chyba raczej pisać tego komentarza ale z racji tego ze jestem podobnej ksywy tak jak są u nas wujek dobra rada i wujek samo zło i nie wiem czy ich Pani zna Osobiscie to ja jestem hymn nie wiem jak Ci Panowie prawdziwym wujekiem 🙂🙃🙂i mam ksywę bujaka wiec jestem wujek bujaka dla przyjaciół bujaczka i z racji tego ze jestem Chrzestnym Superandzkiej Chrześnicy to powinienem napisać Pani ten komentarz to tamte wszystkie komentarze podpisane Andrzej Bartłomiej Pawłowski ksywa bujaka i Bujaka to po prostu nieprawda i proszę się nimi nie przejmować.Pozdrawiam Andrzej z Kołacza z Pod Połczyna- Zdroju.
Kkashg
3 miesiące temu
Żałosna kobieta, a idź se i mieszkaj gdzie chcesz, kogo to obchodzi wyrachowana i bezwzględna kobieto? Prymitywna baba, która z nergalem imprezowala w Sopocie i prostackie wpisy o kopulacji zamieszczala a teraz wielka dama, pani.. hahaha a idź i nie wracaj tylko czy te zwierzęta z toba wytrzymają
Michgasia
3 miesiące temu
Ja wiem, że ta pani z mężem tak się kochali tak się szanowali tak do siebie pasowali tak się prowadzali tak dobrze razem na zdjątkach wychodzili przynajmniej tak to wyglądało w mediach. Ale jak by mnie mąż tak załatwił na oczach całego kraju nie potrafiłabym z podniesionym czołem spojrzeć ludziom prosto w oczy tak po prostu ze wstydu.
Ola
3 miesiące temu
Kobita kojarzy mi się z Rydzykiem..... I ona i on nasmiweaja się z ludzi. Jeden wmawia ludziom że dostał samochody od bezdomnego A druga odstawia szopkę po śmierci "męża " z którym ewidentnie łączył ja tylko układ... wstyd i żenada.... już dość o tej Pani...
Magda
3 miesiące temu
Pani Agnieszko zycze Pani wszystkiego dobrego!
Baca
3 miesiące temu
W góry, w góry miły bracie, tam przygoda czeka na cię
...
Następna strona