Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Agustin Egurrola zasiądzie w jury nowego "You can dance"!

49
Podziel się:

Bycie jurorem w "Dance Dance Dance" okazało się dla Agustina Egurroli przepustką do zatrudnienia w kolejnym show TVP. "Wizjoner tańca" będzie oceniał uczestników także w "You can dance. Nowa generacja".

Agustin Egurrola zasiądzie w jury nowego "You can dance"!
Agustin Egurrola w jury "You can dance - nowa generacja" (AKPA)

Miniona edycja "Dance Dance Dance" wzbudzała wśród widzów szczególnie dużo emocji. Nic więc dziwnego, że TVP zdecydowała się na realizację kolejnego tanecznego show. I tak, już wkrótce rozpoczną się castingi do programu "You can dance. Nowa generacja". Formuła formatu zbliżona będzie do świetnie znanego widzom "You can dance. Po prostu tańcz". Tym razem na parkiecie zobaczymy jednak tancerzy w wieku od 8 do 13 lat.

We wtorkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" zdradzono pierwsze szczegóły nowego tanecznego programu Telewizji Polskiej. Okazuje się, że w jury zobaczymy jeden z najnowszych nabytków stacji - "wizjonera tańca", Agustina Egurrolę. Choreograf obejmie funkcję przewodniczącego jury.

Agustin ma spore doświadczenie z formatem - zasiadał bowiem w jury wszystkich dziewięciu edycji programu, gdy ten emitowany był jeszcze na antenie TVN. W ostatnim czasie choreograf spełniał się natomiast jako juror "Dance Dance Dance", a jego komentarze i surowe oceny niejednokrotnie budziły pewne zastrzeżenia.

"You can dance. Nowa generacja" zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej już jesienią. Póki co cała obsada nowego tanecznego show stacji nie jest jeszcze znana. Jak udało się jednak ustalić Pudelkowi, w jury obok Egurroli zasiądzie również brat Małgorzaty Rozenek, Misha Kostrzewski - doświadczony tancerz i choreograf.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(49)
Kika
3 lata temu
On według mnie był słabym jurorem. Ciągle z jakąś manierą, często niezadowolony, za bardzo krytyczny, mało co mu się podobało nawet jak inni jurorzy mówili, że to coś jest dobre.
Gość
3 lata temu
Nie dałabym swojego dziecka do programu gdzie w jury siedzi pan, który się cieszy jak dziecko gdy zobaczy kawałek biustu lub pupy i nawet się z tym nie kryje tylko wprost mówi do uczestniczek, że go to jara. 🤔
...
3 lata temu
Kiedyś będziecie się wstydzili, że go promowaliście. Wspomnicie moje słowa.
Elio
3 lata temu
Po tej choregorafii dla The Rafała, to powinni go puścić w skarpetach.
Poeta
3 lata temu
A myślałem, że na Kubę wyjechał!
Najnowsze komentarze (49)
zenon
3 lata temu
może być szambo..byleby dobrze płacili
gość
3 lata temu
Teraz facet będzie znawcą wszystkiego, jakoś mu nie wyszło z Brzozowskim żenada
d.b.
3 lata temu
Lubię oglądać program Jaka to melodia ale denerwuje mnie jego zespół skaczących i wyginających się tancerek i tancerzy, przy występach gwiazd. Niepotrzebnie zakłócają ich występy a poza tym szkoda kasy na te wygiby
Riri
3 lata temu
kto jeszcze w jury oprócz Egurola, Brat Rozenek bo raczej nie Ojciec Mateusz 😀
waldek
3 lata temu
Nie lubię facetów o kobiecy biodrach i kobiecym głosie.
Szymi
3 lata temu
A ja tam widzę Mandarynę. Pojęcie o tańcu ma, jest super babką i dzieciaki tez super wychowała!
Jon
3 lata temu
On tylko potrafi krytykować a nie dać obiektywnej oceny gdzie ludzie przychodzą tu by uczyć się dalej A nie pokazać idealny taniec. On o tym zapomina lubi nadawać negatywie w tym szczerzy zęby zrobione.
Olka
3 lata temu
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Kropka.
Brzezina
3 lata temu
pierwowzór był sukcesem
Blu
3 lata temu
No zdziwieni, to była sprzedaż wiązana, dla jednego programu by się nie polasił na tvp . DDD, Eurowizja, ycd, cdn....
Tomcio 💪
3 lata temu
Spalony 🤥🤥🤥
Mary
3 lata temu
Cieszę się, że będzie pan Agustin, bo to gwarantuje wysoki poziom programu. Mam dość programów, w którym lansują się prowadzący i jury.
ohohooh
3 lata temu
Choreo dla R. zbyt dynamiczna do jego ruchów. Powstawał duży kontrast i to się gryzło kiedy chłopacy byli blisko R, który na ich tle wypadał słabiej. Zagraniczni widzowie wyhaczyli kilka zabiegów, które coś kamuflowały. Nagrany występ dużo lepszy i ciekawszy od wersji z konkursu.
Pamiętamy
3 lata temu
Drogado gwiazd na tvn tańczył Piróg i startowała Marina. I taki blondynek tańczył w fryzurze jakby na boba z grzywką