Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Agustin Egurrola upomniany za choreografie Oli Nowak w "Dance Dance Dance": "Kręcą się wokół ZDEJMOWANIA GARDEROBY"

58
Podziel się:

Po ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" do produkcji show spłynęły zażalenia, które zmusiły TVP do interwencji. Na celowniku znalazły się występy Oli Nowak, do których choreografię układa Agustin Egurrola. "Są przesycone erotyką" - komentują widzowie.

TYLKO NA PUDELKU: Agustin Egurrola upomniany za choreografie Oli Nowak w "Dance Dance Dance": "Kręcą się wokół ZDEJMOWANIA GARDEROBY"
Agustin Egurrola upomniany za choreografie Oli Nowak w "Dance Dance Dance" (vod.tvp.pl)
bEKsXYgl

Trzecia edycja Dance Dance Dance wyraźnie wzbudza wśród widzów znacznie więcej emocji niż dwie poprzednie. Duża w tym zasługa niemalże całkowicie odświeżonego jury - a głównie Agustina Egurroli. Choreograf, a przy okazji weteran rodzimych programów rozrywkowych, już w pierwszym odcinku nowej odsłony programu naraził się jego fanom wyjątkowo surowymi notami. Zwłaszcza w przypadku ocen kolejnych występów Roksany Węgiel i Oliwii Górniak.

Ostatnio internauci zarzucili nawet Agustinowi Egurroli, że ten nie jest sprawiedliwy w swoich ocenach. Nie jest tajemnicą, że "wizjoner tańca" niemalże co tydzień otwarcie zachwyca się występami partnerki Damiana Kordasa, Oli Nowak. W efekcie wielu widzów jest przekonanych, że juror faworyzuje uczestniczkę.

bEKsXYgn

Jak udało się ustalić Pudelkowi, po ostatnim odcinku Dance Dance Dance producenci mieli otrzymać od widzów liczne zażalenia w sprawie prezentowanych na parkiecie show tanecznych popisów - które, zdaniem widzów, miały promować "nagość i erotykę". TVP szybko zainteresowała się całą sprawą i zwróciła uwagę osobom z produkcji.

Według naszego informatora stacja wzięła także na celownik występy Oli Nowak, do których choreografię układa właśnie Egurrola. Zdaniem wielu są one zdecydowanie za bardzo prowokacyjne - w dużej mierze opierają się na erotyce i zrzucaniu przez uczestniczkę kolejnych elementów garderoby, a nawet ocierają o burleskę.

bEKsXYgt

Zwrócono uwagę na niefortunne dobieranie choreografii Oli Nowak, za którą odpowiedzialny jest Agustin Egurrola. Występy są prowokacyjne. Dziewczyna naprawdę świetnie tańczy, ale jej choreografie przesycone są erotyką. Układy zazwyczaj kręcą się wokół zdejmowania różnych części garderoby, a także szeroko rozumianej burleski. To forma teatralna o silnie erotycznym podłożu, znana od lat, jednak kojarząca się głównie z rozwiązłością, striptizem oraz damami lekkich obyczajów - zdradza nasze źródło.

W obliczu uwag producenci Dance Dance Dance postanowili interweniować. Według źródła Pudelka, sprawę postawiono jasno.

Poproszono choreografa, aby tego rodzaju występy nie pojawiały się więcej w show, gdyż nie przedstawiają niczego wartościowego - dodaje nasz informator.

Na oficjalnym instagramowym profilu programu nie brakuje komentarzy dotyczących choreografii Oli Nowak. Internauci zwracali uwagę m.in. na to, że większość solowych występów uczestniczki utrzymana jest w podobnym charakterze.

bEKsXYgu

"Ola ciągle dostaje solówki, w których "się czuje", są przepełnione seksapilem (...) Osobiście ją uwielbiam, ale uważam, że powinni dać jej jakikolwiek inny styl tańca", "Zgadzam się z tym, że jest to niesamowicie dziwne, że zawsze dostaje solówki, w których się czuje, czyli takie kocurowate, (...) sensualne. Żaden z uczestników nie dostawał aż tak zbliżonych do siebie choreografii. Brak różnorodności", "Dlaczego Ola zawsze ma takie kobiece solówki? Zawsze dają jej to, w czym sprawdza się najlepiej. Przydałaby się jakaś zmiana od czasu do czasu. To 3 solówka kipiąca kobiecością" - piszą fani show.

Też uważacie, że Ola Nowak powinna otrzymać szansę wykazania się w nieco innym tanecznym stylu?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKsXYgv
bEKsXYgw
bEKsXYgO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Oki
6 miesięcy temu
Mała poprawka, on nie robi choreografii tylko je wybiera. Pisaliście o tym kilka tygodni temu.
Lui
6 miesięcy temu
no robi sie juz brzuszastym starszym panem i chce popatrzeć na dobrze ruszające się młódki, taki wiek
Lili
6 miesięcy temu
Ja nie mogę ale głupoty wymyślacie... Jak ten odc był puszczany to oni już mieli finał nagrany.... Ogarnijcie się to jest taniec, gra, teatr. Po drugie ja tam nie wiem może on wymyśla ale jakimś dziwnym trafem większość tych choreografii albo była w 1 edycji albo w dance dance dance w innym kraju. Kanał RTL dance jest tam choreografia Oli tańczącą przez inną kobietę jota w jote taka sama czy występ z tymi dziećmi też i inne.
bEKsXYgP
Karg
6 miesięcy temu
Co przełączalam przez przypadek na ten dance dance, to było tam: wyzywające ruszanie biodrami albo wyrzuty nóg z odsłanianiem krocza, łapanie się za krocze, "ujeżdżanie" krzesła, rozkraczanie się itp. Zastanawiałam się właśnie, o co tu chodzi, czy może telewizja publiczna ma się widzom kojarzyć nie wiem, z domem publicznym?
Elia
6 miesięcy temu
Jade na wakacie do horwaci
Najnowsze komentarze (58)
Maćko
6 miesięcy temu
Zamiast tracić czas na oglądanie takich πerdół w TV, obejrzyjcie sobie lepiej film "Mała miss" :o)
Sylwia
6 miesięcy temu
Masakra...niech może jeszcze tańczą w workach na śmieci...to TANIEC ! Nie rozumiem jak można go porywnywac do dziwkarstwa..
Broda
6 miesięcy temu
Bardzo mi się podoba ocenia jest tego pana program nabrał rozmachu i nareszcie się dzieje bo z Mucha był dramat
Mary
6 miesięcy temu
Psy szczekają, karawana jedzie dalej
Ktos
6 miesięcy temu
To nie jest problem dla małolat, dzieci do szkoly i książek
789
6 miesięcy temu
Głupoty Głupoty chyba konkurencja składa zażalenia Ola jest seksowną dziewczyną i pięknie tańczy. Choreografie super.
Willa
6 miesięcy temu
To teraz rozumiem dlaczego powiedział że tym tańcem Ola dorównuje jego tancerkom
Kolo
6 miesięcy temu
Średniowiecze nic więcej
bEKsXYgH
Kkolesanka
6 miesięcy temu
Dance dance to nie dyskoteka czy wesele, tutaj występują osoby przygotowane przez profesjonalistów, nie można tańczyć dobrze bez pewnych ruchów , które są niezbędne , żeby pokazać coś artystycznego, z gracją Ola jest przygotowana dobrze do tego pokazu i tyle. Inne też ładnie tańczą. Każda w innym stylu. Tak już jest w życiu że są lepsi i najlepsi. Ola trochę gwiazdorzy, więcej skromności poza tańcem . Walka jeszcze trwa.
😑😑😑
6 miesięcy temu
😒pudel nudne te artykuły
gead
6 miesięcy temu
Litości , choreografie Augustina wcale nie są przesycone nagością czy seksem. To jest przecież program widowiskowy. Egurrola jest znawcą i to znakomitym!!!! Najlepiej niech TVP każe uczestnikom ubrać się w stroje zakonne i tańczyć krakowiaka. Wtedy będą mieli oglądalność!!!!!
Twn
6 miesięcy temu
Bo pewnie do niczego innego by nie potrafiła zatańczyć.
Merci
6 miesięcy temu
Ja nie wiem co on tam robi, miałam o nim kiedyś inne zdanie ale patrząc na to jak faworyzuje Olę a karci Roksanę je zmieniłam.. na gorsze..
BETI
6 miesięcy temu
Co za bzdury wypisujecie, wszystkie dziewczyny tańczą coraz piękniej, to taniec, a nie erotyka, niejedna kobieta by chciała tak zatańczyć i tak wyglądać na scenie, no chyba że jest zakonnica, wszystko jest na poziomie, z gustem, i tak trzymać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsXYhA
bEKsXYhB
bEKsXYhC
bEKsXYhD
bEKsXYhE
bEKsXYhj