Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Andrzej Duda chwali się "talentem" kulinarnym: "Jajecznicę i jajka na miękko robię najlepsze"

182
Podziel się:

Skosztowalibyście?

Andrzej Duda chwali się "talentem" kulinarnym: "Jajecznicę i jajka na miękko robię najlepsze"
Andrzej Duda chwali się wybitnym talentem kulinarnym (East News)
bEToImEl

W najbliższą niedzielę odbędą się wreszcie długo wyczekiwane wybory prezydenckie, do udziału w których gorąco Was namawiamy.

O urząd walczy 11 kandydatów. Sondaże zmieniają się dynamicznie, zwłaszcza odkąd do gry wszedł Rafał Trzaskowski. W tej chwili zarówno on, jak i Andrzej Duda mają niemal równe poparcie. To zaskakujące, bowiem jeszcze kilka miesięcy temu urzędujący prezydent miał znaczną przewagę nad rywalami.

bEToImEn
Zobacz także: Wybory 2020. Gdzie jest Jarosław Kaczyński? "Fakt, że dziś milczy, jest korzystniejszy dla Dudy”

Na "ostatniej prostej" Duda robi, co może, aby ocieplić wizerunek. Sięga w tym celu po sprawdzone sposoby, takie jak opowiadanie o życiu prywatnym i pokazywanie się z "ludzkiej" strony. Na swoim kanale na YouTube zamieścił filmik z "Q&A", czyli serią pytań i odpowiedzi.

Padło między innymi pytanie o to, czy Andrzej potrafi gotować.

bEToImEt

Ja nie powiem, żebym był jakimś mistrzem gotowania, aczkolwiek żona zawsze mówi, że jajecznicę i jajka na miękko ja robię najlepsze. Ale jakichś bardziej wyszukanych potraw to przyznaję się, że nie. Sam nie umiem ugotować. Owszem, potrafię sobie odgrzać - powiedział.

Prezydent stara się udowodnić, że jest taki jak my wszyscy i kiedy nie usługuje mu służba, przygotowuje sobie posiłki.

Mamy swoją malutką kuchenkę w apartamencie na górze, gdzie mieszkamy (...) i tam sobie przygotowujemy śniadania i kolacje. Nikt nas przy tym nie obsługuje. Mamy swoją lodówkę, swoje jedzenie, żona normalnie robi zakupy w sklepie, tak że jak normalna rodzina, nic nadzwyczajnego - przekonywał.

Skosztowalibyście jego jajecznicy?

bEToImEu
bEToImEv
bEToImEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
Gaga
rok temu
Jajka na miękko to się nawet zgadza...
Kogut
rok temu
To prawda, jaja to robi najlepiej!
Hejter
rok temu
Wg przePiSu ?
bEToImEP
Gosia
rok temu
Żyją jak normalna rodzina? To dlatego jego kancelaria wydała 880 mln zł przez 5 lat sprawowania urzędu? To jest to tanie skromne państwo, które obiecywali? To jest rozrzutność, jakiej do tej pory nie było! Bizancjum w.czydtej postaci.
jajca
rok temu
Potrafi zarowke wkrecic?Poskarzyl sie, ze nie moze kupic w Polsce 200Watowej zarowki, tej z zarnikiem wolframowym,Tej energochlonej.Taki to fachman.
Najnowsze komentarze (182)
Ziom
rok temu
Dajmy już sobie z nim spokój, lepszy byłby Jaś Fasola
Longa
rok temu
O tak,jaja to ten pan potrafi robić, ale z ludzi, tylko nie wszystkim one smakują!!!😂😭
Aneta
rok temu
Uwielbiam Dudę! Jest świetnym prezydentem!
Jsnf
rok temu
Wlasnie tylko na miękko co on innego potrafi widac przez 5 lat😆
Karo
rok temu
Za czasów PRL to PZPR po wytyczne jeździła do Moskwy a teraz PiS jeździ po wytyczne do USA.mamy to samo tylko w innym opakowaniu to nadal jest przykre🥺👎
czarny rydz
rok temu
Uwielbiam te PiSowieckie wzorce osobowe - postawy 'jedynie słuszne', 'godne' naśladowania! Prawdziwa hagiografia. Becia Szydło - matka księdza dezertera, bo im się te pieniądze po prostu należały; Marta Kaczyńska - przykład Matki Polki świętej rodziny gdzie każdy nowo narodzony potomek spłodzony przez innego równie 'katolickiego'; arcybiskup Głódź - przykład chrześcijańskiej pokory i abstynencji z ksywą 'Flaschka'; Banaś - przykład heroicznej uczciwości z darowizną kombatancką i promocji prokreacji w osobistym już hoteliku-burdeliku; Macierewicz - mini ster od Wojny, ale tylko w czasie pokoju, który rozwalił Polską Armię i nie rozumie, że w filmie 'MGŁA' zaprezentowano winowajców w rolach głównych; Misiewicz - przykład wyjątkowej niekompetencji i dziecinady na wysokim stanowisku państwowym; Jacek Kurski - przykład rzetelności dziennikarskiej i propagandy dla ciemnego ludu wszystko kupującego, której sam Goebbels by się nie powstydził; Morawiecki, podobnie jak Duda - wzór suwerenności politycznej, lojalności wobec rodziny w kwestii milionowego bogactwa kosztem podatników oraz prawdomówności, a nos długi i dłuższy; Kaczysław Kulawiec - przykład niezwyciężonego satrapy i kierowania Państwem na wzór i podobieństwo socjalistycznej PRL. No, wszędzie te ideały! Właściwie całą partię można od razu POsłać do raju :-))
dash
rok temu
Pakuj się, pakuj, "nowa elito". Już sobie pożyliście na koszt podatnika!
PreczZkomuną
rok temu
Jajecznica to niestety jedyna prawdopodobna umiejętność (bo nie jest to pewne), którą opisany jest się w stanie pochwalić.
bEToImEH
Ola
rok temu
Jaja to on sobie z ludzi robi.
Olgiert
rok temu
SUPER GOŚĆ !!! SZCZERY I PRAWDZIWY, A NIE FAŁSZywIEC jak JEGO konkurent!
ulka
rok temu
Bede Ci gotować ulubione dania jeśli tylko zechcesz najdroższy. Kogiel - mogiel, babki drożdzowe. I wiernie zawsze czekac az znajdziesz dla mnie czas.
Wybory
rok temu
Rafała Trzaskowskiego popiera Wałęsa . Andrzej Duda jest popierany przez prezydenta USA .
Iwa
rok temu
Nieszczęście Polski.
Kasia
rok temu
Andrzej Duda najlepszym kandydatem na prezydenta RP Trzaskowski ma Warszawkę i Celebrytów ale Warszawka to nie jest cała Warszawa i nie cała Polska zapamiętajcie to sobie!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEToImFA
bEToImFB
bEToImFC
bEToImFD
bEToImFE
bEToImFj