Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

#DAJGŁOS - przedwyborcza akcja Pudelka. TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE!

169
Podziel się:

Wyjaśniamy, dlaczego warto pójść na wybory.

#DAJGŁOS - przedwyborcza akcja Pudelka. TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE!
#dajgłos - przedwyborcza akcja Pudelka (pudelek.pl)
bEEnlQWJ

W niedzielę 28 czerwca odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. To wyjątkowe wybory, bowiem gorąca dyskusja na temat sposobu ich przeprowadzenia toczyła się od kilku miesięcy. Ostatecznie udało się dojść do porozumienia i odbędą się one przede wszystkim w formie tradycyjnej (czyli przy urnach), a dla chętnych także w korespondencyjnej.

Sytuacja w sondażach zmienia się dynamicznie. Warto zdać sobie sprawę, że każdy głos ma znaczenie. Mamy realny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość naszego kraju. Skorzystajmy z tej możliwości!

Pudelek wystartował z akcją #dajgłos, w ramach której razem z celebrytami chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich.

bEEnlQWL

Jeżeli nie wiecie jeszcze, na kogo zagłosować, pomocny może być test na stronie latarnikwyborczy.pl, gdzie sprawdzicie, który z kandydatów ma poglądy najbardziej zbliżone do Waszych.

W poprzednim artykule podaliśmy Wam też listę kandydatów wraz z odnośnikami do ich programów wyborczych oraz wyjaśnialiśmy, jak głosować poza miejscem zamieszkania.

Zobacz także: Wybory 2020. "Kontrowersyjne pytania"
bEEnlQWR

Teraz chcemy Wam wytłumaczyć, dlaczego tak ważne jest, abyście nie rezygnowali z prawa do głosowania. To prawo jest jedną z naszych najważniejszych wolności obywatelskich. Daje nam głos i sprawia, że jest on słyszalny. Pozwala nam na to demokracja, której nie możemy uznać za rzecz oczywistą i daną na zawsze.

Nie oddając głosu, zwiększacie moc głosów, które oddali inni. Pozwalacie im decydować o przyszłości swojej i Waszych bliskich. Ten brak wyboru, który w rzeczywistości też jest wyborem, wpływa potem na codzienne sprawy dotyczące nas wszystkich - niektóre mniej, inne bardzo dla nas ważne, takie jak np. wiek emerytalny, podatki, ale też ochrona zdrowia, wysokość wynagrodzeń czy wreszcie prawo do aborcji bądź zawierania związków partnerskich.

Zatem w tym kontekście powiedzieć "nie interesuję się polityką", to tak, jakby powiedzieć "nie interesuje mnie, ile będę zarabiać czy jak będę leczony".

bEEnlQWS

Czasem myślimy, że nasz głos "i tak nic nie zmieni". To prawda, że głos jednej osoby nie ma wielkiej mocy, ale głos kilkudziesięciu i więcej osób już tak. To banał, ale bardzo prawdziwy.

Ludzie generalnie mają tendencję do patrzenia na świat z pozycji egocentrycznej, a więc postrzegania go wyłącznie z własnego punktu widzenia. Jeżeli jednak wyjdziemy poza ten schemat, zobaczymy, że zbiór jednostek tworzy grupę, która ma siłę i realny wpływ na teraźniejszość i przyszłość.

Jeżeli każdy pomyśli, że jego głos nie ma znaczenia, to faktycznie żadna zmiana nie nastąpi, ale jeśli każdy pójdzie zagłosować, to suma naszych głosów może już znacząco wpłynąć na wynik wyborów, a co za tym idzie, na naszą przyszłość. Każdego z nas.

bEEnlQWT
bEEnlQWU
bEEnlQXm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Syka
rok temu
Większość ludzi ktora tu pisze tylko nie na PiS to totalni hipokryci którzy są anty PiS ale nie anty 500+ taki PiS zły ale rączkę po 500+ wyciągają. Po co bierzecie co daje taki zły rząd?
RAZEM!
rok temu
Towarzysze z PZPR, ZSL, SB i MO! Wasze dzieci i wnuki! WSZYSCY głosujemy na naszego kandydata – Rafała Trzaskowskiego!!!
Gość
rok temu
Hołownia niby bezpartyjny a do swojego rządu chce wsadzić Tuska, Biedronia i Trzaskowskiego- STANOWCZE NIE !
bEEnlQXn
Nadia
rok temu
XD nawet po zdjęciach widać kogo Pudelek faworyzuje a do kogo zniechęca
Kret
rok temu
Polak to jest fałszywy pieniądze biorą od rządu a tak plują jadem
Najnowsze komentarze (169)
anna
rok temu
RAFAL TRZASKOWSKI TYLKO ON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Max
rok temu
Duda będzie na swoim Trzaskowski będzie się przyzwyczajał i uczył gdzie zagłosujecie wasz wybór
matka Marta
rok temu
Jedyna opcja dla przyssanych do 500+ to Trzaskowski. Dlaczego? Bo tylko on moze zawetowac pis. A Duda WSZYSTKO podpisze!! Pomyslcie na trzezwo. Juz chodza plotki ze korona rozwalila budzet I musza uchwalic drugi raz. Czekaja po wyborach.
RAZEM
rok temu
TYLKO DUDA NAJLEPSZY PREZYDENT PO 1989R DOBRZE BRAC 500ZL I 13 EMERYTURE I GLOSOWAC NA RAFALA T ------WSTYD I HANBA ----A ON POWOLI TO ROZDAWNICTWO ZABIERZE--------TAKA PRAWDA
Mam dość!!!
rok temu
Co PiS zrobił dla młodych? Zlikwidował Mieszkanie dla Młodych. To nieprawda, że młodzi mieszkają z rodzicami. Młodzi wyjeżdżają na studia i tam już zostają lub jadą dalej w świat. Gdzie mieszkają??? Po kilka osób w studenckich melinach! Dlaczego tak jest? Bo mieszkanie jest trudno dostępnym towarem. Zanim deweloper wbije łopatę w ziemię, wszystko rozkupują pseudoinwestorzy na wynajem i to za gotówkę. Młodzi muszą pracować na ich dochód pasywny, a często żyją w głębokim PRL-u. Czas na zmiany. Pierwszy krok w niedzielę.
Imagin
rok temu
Duda
ann
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!! wczesniej mnie skasowaliscie, co to za demokracja !!!!
ann
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!! wczesniej mnie skasowaliscie, co to za demokracja !!!!
bEEnlQXf
ann
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!! wczesniej mnie skasowaliscie, co to za demokracja !!!!
ann
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!! wczesniej mnie skasowaliscie, co to za demokracja !!!!
ann
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!! wczesniej mnie skasowaliscie, co to za demokracja !!!!
anna
rok temu
tylko pan Trzaskowski !!!!!!!
Olka33
rok temu
Andrzej DUDA trzymam kciuki
Marta
rok temu
DUDA i tylko DUDA! Nareszcie mam dobra prace, umowa na stałe. Jestem wykształcona i świadoma tego wyboru. Pozdrawiam wszystkich którzy doceniają tak jak ja Jego prezydenturę :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnlQXY
bEEnlQXZ
bEEnlQYa
bEEnlQYb
bEEnlQYc
bEEnlQXH