Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Debata prezydencka. TVP unieważnia sondę: "Odnotowano lawinowy przyrost głosów na jednego z kandydatów w bardzo krótkim czasie"

354
Podziel się

Bezapelacyjnym zwycięzcą ankiety TVP Info okazał się Rafał Trzaskowski, jednak wyniki unieważniono. Jak tłumaczy stacja, wszystko przez wykrycie "strumienia botów". Oglądaliście?

Debata prezydencka. TVP unieważnia sondę: "Odnotowano lawinowy przyrost głosów na jednego z kandydatów w bardzo krótkim czasie"
Debata prezydencka. TVP unieważnia sondę, którą wygrał Rafał Trzaskowski (East News)
bCHAybcl

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Choć ze względu na pandemię koronawirusa kwestie dotyczące głosowania długo pozostawały jedną wielką niewiadomą, ostatecznie zadecydowano, że do urn pójdziemy w ostatnią niedzielę czerwca.

Debata prezydencka 2020 w TVP. Krzysztof Bosak mówi o "ustawionych pytaniach"

bCHAybcn

W środę odbyła się kolejna już debata prezydencka, podczas której 11 kandydatów miało szansę udzielić odpowiedzi na pięć pytań. Walczący o fotel prezydencki wypowiadali się między innymi o polityce zagranicznej, sytuacji ekonomicznej, a także na temat uchodźców, religii w szkołach, małżeństw jednopłciowych czy też wprowadzenia szczepionki na koronawirusa

W kontekście wydarzenia zdecydowanie najszerzej komentowano w mediach wypowiedź Stanisława Żółtka o ''menelowym plus'', "rapującą" tłumaczkę języka migowego, a także olbrzymią muchę, którą mogliśmy podziwiać na włosach Waldemara Witkowskiego.

TVP Info postanowiło zorganizować na Twitterze sondę, prosząc internautów o wskazanie zwycięzcy debaty. "Kto wygrał debatę prezydencką?" - brzmiało pytanie. Co zaskakujące, gdy na niewątpliwe prowadzenie wysunął się Rafał Trzaskowski, ankietę postanowiono unieważnić. Stacja uargumentowała swoją decyzję "strumieniem botów":

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że sonda już na obecnym etapie jest nieważna. Wykryliśmy strumień 600 botów. Nie zdejmujemy jednak sondy, żeby nie dawać pretekstu do kłamliwych zarzutów wobec TVP - możemy przeczytać na stronie.

bCHAybct

Kilkukrotnie odnotowano lawinowy przyrost głosów na jednego z kandydatów w bardzo krótkim czasie - argumentowano.

Według Was, który z kandydatów aspirujących do roli nowego prezydenta wypadł najlepiej?

bCHAybcu
bCHAybcv
bCHAybcO
KOMENTARZE
(354)
gosc
3 tyg. temu
Trzaskowski w ogóle nie odpowiadał na pytania
🦋🦋🦋
3 tyg. temu
Poczekajmy na wybory. Zobaczymy, kto wygra.
trzask
3 tyg. temu
wszyscy kandydaci spoza nurtu magdelenkowego ładnie punktowali pis i po, co 4 albo 8 lat tylko sie miejscami zmieniają a dla Polaków nic
bCHAybcP
../\..
3 tyg. temu
najgorzej wypadł w debacie trzaskowski i duda, hahahaha
Anna
3 tyg. temu
Żółtek Jakubiak Bosak najlepsi nie bójmy się zagłosować na kogoś nowego proszę
Najnowsze komentarze (354)
VERBATIM
3 tyg. temu
Tylko Szymon Hołownia!
Awida
3 tyg. temu
Oby Duda wygrał. Z klasą facet i dobrze rządzi Polska.
GOSC
3 tyg. temu
TYLKO DUDA TYLKO PIS ----OPOZYCJI JUZ DZIEKUJEMY ---MIELI 8 LAT I ZRUJNOWALI POLSKE I WYSPRZEDALI HANBA
henio
3 tyg. temu
PIS to zacofanie, cały świat się z nas śmieje. Mieszkałam za granicą dłuższy czas to wiem. Na PIS głosuje wieś na PO inteligencja. Taka jest różnica. Także pomyślcie.
Kate
3 tyg. temu
Tylko nie duda błagam m wstyd wstyd wstyd
taka prawda
3 tyg. temu
Niestety i tak bym nie uwierzyła że Trzaskowski ma jakieś szansę znając życie zagłosują na niego skrajności i pieniacze plus przekrętowcy, dlaczego nie można wybrać kogoś po między tylko ze skrajności w skrajność... rozumiem gejów lesbijki nawet tych którzy urodzili sie kobietami a czują meżczyznami i na odwrót...ale reszta dewiacji jest nie do przyjęcia, to jest straszne i naprawdę nie normalne, a jesli chca wiecej praw cóż jeśli para geji czy lesbijek była by rzeczą naturalną to też mogli by sami sobie zrobić dziecko a tak nie jest... niech sobie tworzą pary i będą szczęsliwi jak chcą to niech biorą śluby ale wykrzykiwanie i te cale smieszne parady to jest żenujące naprawdę i robicie złą reklame tym normalnym homoseksualistom znam sporo i to naprawde dobrzy ludzie ...a przez te love parady i lbgt są ośmieszani.
Oli
3 tyg. temu
Radze sie zastanowic , kandydatow jest wielu jesli Polacy wybiora Trzaskowskiego Polska zniknie , pieniadze tez bieda Nastanie.
Dudek
3 tyg. temu
Taki prezydent to wstyd. Siara na cały świat
bCHAybcH
Hanna
3 tyg. temu
Nie rozumiem jak można głosować na Trzaskowskiego, wiedząc co robiło PO?!! Jest kłamcą i tyle w temacie. Te sondy to jakaś ściema, Trzaskowski wcale nie wypadł dobrze na tej debacie. Ludzie, potrzebujemy zmian, a nie ciągle PIS i PO, którzy mają ludzi gdzieś! Tylko KONFEDERACJA i Krzysztof Bosak! Na debacie wypadł najlepiej, zawsze przygotowany, merytoryczny, kulturalny, odpowiada na pytania, a przy tym nie boi się konfrontacji. Zdecydowanie najlepszy wybór. PIS i PO dobrze wiedzą, że to groźny kontrkandydat, dlatego go w telewizji nie chcą pokazać. Dodam, że jego kampania nie jest sponsorowana z pieniędzy ludności. Od 23 roku życia jest w polityce i ma stałe poglądy.
łiiii
3 tyg. temu
naprawde nieważne co tutaj napiszecie w tych komentarzach ja i tak cala rodzina i wszyscy znajomi glosujemy na Trzaskowskiego :)
IGA
3 tyg. temu
Polacy nie głosujcie na Trzaskowskiego bo to będzie koniec Polski...chce zamiast dawać na polaków to odda całe pieniądze Polski żydom błagam tylko nie on
programowyTVP
3 tyg. temu
Rafał Trzaskowski i cała totalna opozycja, już od początku pandemii żądała, by rząd pis przedstawił terminowy harmonogram kiedy, jak i gdzie pandemia się będzie rozprzestrzeniać i kiedy - wygaśnie... :)
anna
3 tyg. temu
Wybory pokażą. Wystarczy tego przedwyborczego cyrku.
ola
3 tyg. temu
PiS doprowadzi nas do rubla- bardzo trafne.
...
Następna strona
bCHAybdj