Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

Andrzej Duda o córce: "Do dzisiaj mamy RÓŻNE ZDANIA w wielu sprawach"

310
Podziel się

Prezydent w ten sposób tłumaczył... wyraźny spadek liczby głosów od młodych wyborców, jaki odnotował w I turze wyborów. Jak myślicie, w czym najbardziej różni się z Kingą?

Andrzej Duda o córce: "Do dzisiaj mamy RÓŻNE ZDANIA w wielu sprawach"
Andrzej Duda nie dogaduje się z córką? (East News)
bCPEvYKZ

Andrzej Duda przez 5 lat swojej prezydentury był bohaterem wielu nieprzychylnych publikacji i komentarzy. Wielu zarzuca ubiegającemu się o reelekcję prezydentowi bycie wyłącznie "długopisem", podpisującym bezrefleksyjnie kolejne podsuwane mu przez rząd PiS ustawy.

Duda, chyba po to, by pokazać, że naprawdę ma własne zdanie, w ostatnich tygodniach kampanii wyborczej skupił się dość nieoczekiwanie na temacie zagrożenia, jakie ma stanowić dla Polaków tajemnicza "ideologia LGBT". Słowa prezydenta uruchomiły lawinę obelżywych wypowiedzi innych prawicowych polityków, którym Duda najwyraźniej dodał swoim zachowaniem śmiałości.

bCPEvYLb

Choć w I turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda zdobył o 13% głosów więcej od drugiego Rafała Trzaskowskiego, to jego wygrana 12 lipca wcale nie jest przesądzona. Prezydent odmówił dzisiaj udziału w debacie z konkurentem, bo ta miałaby odbyć się na antenie telewizji TVN.

Andrzejowi nie przeszkodziło to jednak najwyraźniej w udzieleniu wywiadu w innej prywatnej stacji. W emitowanym na antenie kanału Polsat News programie Gość Wydarzeń, prezydent-kandydat wypowiedział się między innymi na temat swojej wypowiedzi na temat "polityce napychania kieszeni warszawskiemu salonowi".

Wybory 2020. Ryszard Kalisz o ułaskawieniu pedofila przez Andrzeja Dudę: PiS ma dwa oblicza

bCPEvYLh

Na pytanie prowadzącego program Bogdana Rymanowskiego, czy takie słowa nie zaszkodzą jego szansom wyborczym w dużych miastach, Duda buńczucznie odparł:

Myślę, że kiedy mówię o "salonie warszawki", to opinia społeczna w Polsce raczej dokładnie wie, co ja mam na myśli, że jest taka grupka różnego rodzaju celebrytów z różnych środowisk, którzy właśnie tę elitę "salonu warszawki" stanowią - powiedział prezydent. Dlatego użyłem właśnie takiego sformułowania tzw. warszawki. W Warszawie i wielkich miastach każdy wie, co to znaczy tzw. warszawka

Duda nie dał się też zbić z pantałyku, kiedy Rymanowski zapytał o spory spadek poparcia młodych, jaki odnotował w I turze wyborów, zwłaszcza w porównaniu z jego wynikiem sprzed 5 lat. Niezrażony prezydent postanowił porównać tę sytuację do... swoich doświadczeń rodzicielskich z córką, Kingą Dudą:

Myślę, że młodzi zawsze są tacy trochę "anty" tym, którzy akurat rządzą. Taka jest natura młodych, że oni zawsze są trochę zbuntowanie, zawsze trochę kontestują - mówił Andrzej Duda. Przecież ja też wychowałem córkę, która już dzisiaj jest dorosła, ale też pamiętam jej młode lata. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, więc doskonale to rozumiem. Ale ja przez całe to pięć lat wspierałem młodych - zapewnił prezydent.

bCPEvYLi

Jak myślicie, w czym Kinga nie zgadza się z tatą?

bCPEvYLj
bCPEvYLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(310)
Lovs
miesiąc temu
Myślę, że szanuję ojca i Go Kocha. Jednak uważam, że dziewczyna ma charakter i faktycznie nie ze wszystkim musi się zgadzać.
Pudel stop
miesiąc temu
Znowu szumny tytuł a artykuł o niczym
Lena
miesiąc temu
Duda miał 10% więcej głosów niż Trzaskowski???? Po co tak głupio kłamiecie? Miał 13% więcej. Artykuł o niczym, pełny podłych insynuacji.
bCPEvYLD
sorry
miesiąc temu
to jest wszystko jakieś chore.... Nie piszcie tylko o Trumpie... Obama jak spotkał się z Komorowskim to mało co z krzesła nie spadł ze śmiechu. Już nie mówiąc o władzach Japonii jak patrzyli podczas rozmowy... A Duda siedział z Obamą I Putinem na honorowym miejscu. Który prezydent tak miał.... Co, chcecie sprawdzić gdzie będzie siadział Trzaskowski??
Gość
miesiąc temu
Ma rację dziewczyna
Najnowsze komentarze (310)
Miła 😎🐍
miesiąc temu
Niemowa milczy widac jej wszystko pasuje chyba kasa bo nauczycielską pensją nie jest zachwycona 😏🙄
Lucek
miesiąc temu
Przynajmniej ma swoje zdanie i sama o sobie decyduje
Gość
miesiąc temu
Zgadzam się z panem prezydentem że córka dogaduje się lepiej z panem. Śliczna dziewczyna podobna do tatusia.
Buda
miesiąc temu
Trzask ma w programie adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ale chybya to kolejna rzecz o której zapomniał, bo dzisiaj mówi, że jest przeciwko. Rałaf - nie kłam!!!
Ala
miesiąc temu
Dla niej to musi być niebywały wstyd ze ojciec jako prezydent i doktor prawa łamał Konstytucję wielokrotnie . A to przecież podstawa naszego ustroju i porządku prawnego . Jak ona się mogła czuć wśród prawniczej społeczności skoro sama studiowała prawo ... Oczywiście ludzie z podstawowym i zawodowym wykształceniem , rolnicy oni nie rozumieją jak ciężkie konsekwencje może to mieć w niedalekiej już przyszłości dla obywateli i jak bardzo ciężko jest żyć w autorytarnym kraju gdzie rządzi jeden np szeregowy poseł bez odpowiedzialności którego teraz schowali go szafy na dwa tyg , tacy właśnie bezrefleksyjnie głosują za duda czyli za tym by Jarek dalej mógł żyć jak nadobywatel
🦆🦆🦆
miesiąc temu
Adrian chwala Tobie,nie mamy wiedzy ,jak tylko te,którą nam przekazales Tyś jest - ,,Wiedzacy Mądry "😁😉
Js23
miesiąc temu
Jak mozna być prezydentem tak malo samodzielnym lepiej jak by zrezygnował na zlosc Jarkiwi 😉
Lili
miesiąc temu
Ona wstydzi sie za jego darcie i poglady.a pracujac w Londynie ma caly czas kontakt z osobami lgbt....
bCPEvYLv
Jsnf
miesiąc temu
Za musztardę dziekujemy w sobote grylujemy 😄
Fjhdhjcs
miesiąc temu
Nigdy nie zaglosuje na Dude, bo ma w programie zaostrzenie prawa aborcyjnego, co w praktyce oznacza zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z gwaltu oraz ciezko chorych - przeciez po czyms takim gwarantowana jest depresja albo proby samobojcze. W praktyce zaostrzrnie przepisow oznacza tez skazanie kobiety na smierc, kalectwo lub chorobe, kiedy ciaza zagraza zyciu lub zdrowiu matki. Trzeba byc potworem bez uczuc zeby chciec skazywac kobiety, ich bliskich, rodziny na takie cierpienia i dramaty. Obowiazujace prawo aborcyjne jest w porzadku, kto chce je zaostrzyc odbiera kobietom ich prawa, prawa 50% Polakow. Kopiujcie i udostepbiajcie dalej, kobiety nie najmy sie tym chorym sadystom
tak to jest
miesiąc temu
Kazdy glos na Andrzeja Duda, to w rzeczywistosci na :Jaroslawa Kaczynskiego, Brudzinskiego, Suskiego, Macierewicza, Misiewicza
Aga
miesiąc temu
Znów wymyślony problem. Ja też miałam inne zdania w wielu sprawach niź rodzice, ale zawsze mogłam na nich liczyć i nie miało to żadnego wpływu na nasze relacje. Już nie wiecie jak zaszkodzić prezydentowi ? - do niemieckich mediów. Ja tego nie kupuję i będę z mężem głosować na A. Dudę !
Jsnf
miesiąc temu
Nie jest ładna ale mądra 😉
Baśka
miesiąc temu
Każdy by się wstydził za takiego ojca,i dlatego dziewczyna wyjechała... Tam może spokojnie żyć, bo tutaj by spokoju nie miała...
...
Następna strona
bCPEvYLX