Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Andrzej Grabowski wspiera borykającą się z problemami finansowymi Marzenę Kipiel-Sztukę

127
Podziel się:

Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka żaliła się mediom, że jest praktycznie na skraju bankructwa. Okazuje się, że w trudnych chwilach aktorka mogła liczyć na pomoc kolegi z serialu "Świat według Kiepskich", Andrzeja Grabowskiego.

Andrzej Grabowski wspiera borykającą się z problemami finansowymi Marzenę Kipiel-Sztukę
Andrzej Grabowski pomógł Marzenie Kipiel-Sztuce (AKPA)

Nie jest tajemnicą, że pandemia koronawirusa poważnie dała się we znaki również przedstawicielom polskiego show biznesu. W gronie poszkodowanych znalazła się także Marzena Kipiel-Sztuka. Przerwane prace na planie Świata według Kiepskich sprawiły, że aktorka znalazła się na skraju bankructwa.

Okazuje się, że w obliczu problemów finansowych aktorka Marzena Kipiel-Sztuka mogła liczyć na przyjaciela, Andrzeja Grabowakiego. Jak donosi Rewia, gdy tylko serialowy Ferdek Kiepski dowiedział się o kłopotach ekranowej żony, postanowił skontaktować się z nią i zaproponować pomoc.

Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - powiedział magazynowi Grabowski.

Aktor nie chciał jednak zdradzić, w jaki sposób wsparł koleżankę po fachu.

Kipiel-Sztuka i Grabowski już od ponad 20 lat wcielają się w małżeństwo Kiepskich na planie serialu. Prywatnie aktorzy utrzymują bliskie relacje i często dzielą się ze sobą osobistymi problemami.

W przerwach między zdjęciami wielokrotnie było tak, że nie mogli się nagadać. Siadali gdzieś z boku i rozmawiali. Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny. Kiedy coś złego działo się w życiu prywatnym u Andrzeja, gdy rozpadało się jego ostatnie małżeństwo, Marzenka zawsze pierwsza była do pomocy - relacjonuje magazyn Rewia.

Jeszcze niedawno Kipiel-Sztuka żaliła się mediom, że powoli kończą jej się oszczędności i prawdopodobnie wkrótce nie będzie miała za co żyć. Po dokonaniu podstawowych opłat i zakupie zapasu karmy dla psa aktorka poważnie drżała o swoją przyszłość finansową. W grudniu wyznała natomiast, że została praktycznie bez grosza przy duszy i Boże Narodzenie spędzi niezwykle skromnie.

Myślicie, że dzięki pomocy Andrzeja Grabowskiego będzie mogła spać spokojnie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(127)
XdDD
3 lata temu
W prawdziwym zyciu to Ferdek jest rozsądny nie Halinka
Pan F
3 lata temu
Halinka, a w pośredniaku byłaś?
Xxxx
3 lata temu
Na planie Kiepskich chyba dobrze zarabiała. Co ona robi z tymi pieniędzmi? Ja teraz nie mam pracy o kilku msc i ciagle żyje z oszednosci i tragedii nie ma.
Iza
3 lata temu
Ona jest fajna babka!
Gosc
3 lata temu
No wreszcie. Ferdek ona ciebie cale zycie utrzymywala.
Najnowsze komentarze (127)
zzz
2 lata temu
celebryci lubia zyc ponad a potem biadola trzeba umiec oszczedzac a nie wydawac wszystko
Meave
2 lata temu
Niektórzy ludzie po prostu nie potrafią zarządzać pieniędzmi. Dla przykładu takie życiowe porównanie mnie z mężem a nasi znajomi, również małżeństwo. Jesteśmy na tym samym etapie w życiu, wiekowo tak samo, mamy podobne zarobki, oboje mieszkania na kredyt, różne zobowiązania. Im wiecznie nie starcza do pierwszego, a my za jakiś rok spłacimy kredyt, który wzięliśmy w podobnym czasie w 2019 roku. I jak to jest możliwe? Niczego sobie nie odmawiany, chcemy sobie kupić książkę - kupujemy, potrzebuje nowego ciucha - kupuję, mam ochotę na jakąś przyjemność - kupuję. Nie oszczędzam tak naprawdę, bo prostu to zostaje na koncie i tak się zbiera. A oni? Wieczne pożyczanie po znajomych, długi, problemy. Zarabiają w sumie nawet ciut więcej niż my. I ilu jest właśnie takich ludzi, co nabiorą kredytów, kupują zbędne rzeczy, nie potrafią gospodarować pieniędzmi. A potem martwią się, że nie starczy im do następnego miesiąca. Ludzie, trzeba być choć trochę rozsądnym. Wiadomo, że pieniądze są po to, by je wydawać, ale wydawać z głową. Jeśli nie stać mnie na nowy samochód, to nie biorę kredytu kolejnego, tylko czekam aż może coś więcej uzbieram. Mówię oczywiście o takich rzeczach, na które można poczekać (sprawy zdrowotne się w to nie wliczają, bo wiadomo że jak przyjdzie choroba to nie oszczędzi się, a może nawet trzeba i potrzebować pomocy). Ale są rzeczy zbędne, które można sobie odpuścić na chwilę, a kupić w przyszłości, gdy się na nie uzbiera a nie zaciągać kredyty, brać pożyczki i nie mieć żadnej poduszki finansowej. Nie daj Boże któreś straci pracę. Bank raty kredytu nam nie zapłaci za nas. Trochę rozsądku, i tylko tyle, by żyć sobie spokojnie i cieszyć się tym życiem.
Gość
3 lata temu
Nie wiem , o jakim żalu , piszą producenci. O ile wiem , to nikt nie ukradł pieniędzy. Rozdał je ten, co obiecywał Władzy , i Telewizji , po 100mln zł. Płacił indywidualnie za swoje poparcie.Rozdał  je niby służbowo, że to im się należy kiedy on jest u władzy aby mu służyli ,  żeby zrobili protekcję.  A reszta dostała po 100 złotych , To tak , jak z tym żartem :Towarzysze po dysze(10zł) Towarzyszki po dwie dyszki (20zł) , a reszta  "h׳×ty" , po sto złotych  (100zł).A chodziło o składki , kto ile ma płacić za członkostwo , przy kręceniu filmów , i serialu. Za sam udział i grę , na planie filmowym. Dlatego kłopoty Halinki z serialu są pojęte. Kiedy nie należy do Partii , a Ferdek walczył o wolność. To teraz trzeba płacić , zaległe składki od filmu. I nie Partii , bo sama płaci , tylko Solidarnośći. Jednak brak aktorów , nie jest powodem , do zakończenia serialu.Jednak trzeba wspomnieć, kto kręcił jakie odcinki. I tutaj , jest ten podział, według reżyserów , kto co nakręcił oraz z jakimi aktorami. I myślę , że chyba autorzy, to mieli na myśli, pisząc o przekształceniach serialu.Kto co reżyseruję i dobór aktorów , na przykład taki syn Paźdźiocha. Już lepszy , był Astronom jako jego syn z poprzednich odcinków. Podobny jak Ojciec Paźdźioch i umiał już całować w rękę. Pomysłów zawsze jest dużo , trzeba być otwartym na świat. A oni się zamykają i dołują , jak Halinka z serialu. Nie tędy droga do świata filmu , żeby pokazać wszystkim prawdziwą fabułę , z życia Polaków.
J34
3 lata temu
Pamiętam, że ferdek był bardzo zaangażowany w pomoc przy sprzedaży garnków dla emerytów, dużo energii w to wkladal
Pomoc
3 lata temu
💰💰💰💰💰 dla biednej Halinki
Eli z Mazur
3 lata temu
Ludzie pracują za najniższą krajową, mają pożyczki ,opłaty ,rodziny i żyją. Emeryci i renciści, mają nie wiele i też żyją. Wielu ludzi w dobie pandemi - liczy każda złotówkę. Jedynie Pani Marzena ,jest na skraju bankroctwa. I musi być o tym głośno, mówić BO ONA NIE MA ZA CO ŻYĆ. NO NA PRAWDĘ- NIE ŁADNIE.
Martita
3 lata temu
Pani Marzena jest z Legnicy, skąd pochodzę. Widziałam Ją kilkukrotnie w komunikacji miejskiej, a raz moja mama była po niej w kolejce do fryzjera (żaden znany stylista). Śmię twierdzić, że nie żyje ponad stan...
Joe
3 lata temu
Ja nie wiem jak Ci ludzie żyją, kilka miesięcy kryzysu i do kartonu????!!! To jest chyba najbardziej przerażające. W mojej firmie, gdyby był dochód 0 (a wiadomo, że jest więcej) mamy "poduszkę" na pół roku do roku z górką.... Więc ....
Twoj Stary
3 lata temu
200.000 rocznie zarabiała na roli w kiepskich. Gdzie sa te pieniądze ? W %%% czy wydała bezdomnym ? Miesięcznie to tylko zwykly Kowalski nie zarobi przez pół roku. Tfu
aaa
3 lata temu
No i brawo!
Ja
3 lata temu
Pięknie jak ktoś pomaga i wspiera.Piękny gest życzliwości
Do Celina
3 lata temu
Mądrego to dobrze posłuchać.
Nic
3 lata temu
Nic wzniosłego dobrze zarabiający mąż wesprze żonę która roztrwoniła majątek
Kukuryku
3 lata temu
Śmiech na sali.Od 20 lat Halinka nic jeszcze nie zaoszczedzil.Polsat jest niewypłacalny.
...
Następna strona