Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Andrzej Grabowski wspiera borykającą się z problemami finansowymi Marzenę Kipiel-Sztukę

124
Podziel się

Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka żaliła się mediom, że jest praktycznie na skraju bankructwa. Okazuje się, że w trudnych chwilach aktorka mogła liczyć na pomoc kolegi z serialu "Świat według Kiepskich", Andrzeja Grabowskiego.

Andrzej Grabowski wspiera borykającą się z problemami finansowymi Marzenę Kipiel-Sztukę
Andrzej Grabowski pomógł Marzenie Kipiel-Sztuce (AKPA)
bDzYXfvp

Nie jest tajemnicą, że pandemia koronawirusa poważnie dała się we znaki również przedstawicielom polskiego show biznesu. W gronie poszkodowanych znalazła się także Marzena Kipiel-Sztuka. Przerwane prace na planie Świata według Kiepskich sprawiły, że aktorka znalazła się na skraju bankructwa.

Okazuje się, że w obliczu problemów finansowych aktorka Marzena Kipiel-Sztuka mogła liczyć na przyjaciela, Andrzeja Grabowakiego. Jak donosi Rewia, gdy tylko serialowy Ferdek Kiepski dowiedział się o kłopotach ekranowej żony, postanowił skontaktować się z nią i zaproponować pomoc.

bDzYXfvr

Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - powiedział magazynowi Grabowski.

Aktor nie chciał jednak zdradzić, w jaki sposób wsparł koleżankę po fachu.

bDzYXfvx

Kipiel-Sztuka i Grabowski już od ponad 20 lat wcielają się w małżeństwo Kiepskich na planie serialu. Prywatnie aktorzy utrzymują bliskie relacje i często dzielą się ze sobą osobistymi problemami.

W przerwach między zdjęciami wielokrotnie było tak, że nie mogli się nagadać. Siadali gdzieś z boku i rozmawiali. Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny. Kiedy coś złego działo się w życiu prywatnym u Andrzeja, gdy rozpadało się jego ostatnie małżeństwo, Marzenka zawsze pierwsza była do pomocy - relacjonuje magazyn Rewia.

Jeszcze niedawno Kipiel-Sztuka żaliła się mediom, że powoli kończą jej się oszczędności i prawdopodobnie wkrótce nie będzie miała za co żyć. Po dokonaniu podstawowych opłat i zakupie zapasu karmy dla psa aktorka poważnie drżała o swoją przyszłość finansową. W grudniu wyznała natomiast, że została praktycznie bez grosza przy duszy i Boże Narodzenie spędzi niezwykle skromnie.

Myślicie, że dzięki pomocy Andrzeja Grabowskiego będzie mogła spać spokojnie?

bDzYXfvy
bDzYXfvz
bDzYXfvS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
XdDD
2 tyg. temu
W prawdziwym zyciu to Ferdek jest rozsądny nie Halinka
Pan F
2 tyg. temu
Halinka, a w pośredniaku byłaś?
Xxxx
2 tyg. temu
Na planie Kiepskich chyba dobrze zarabiała. Co ona robi z tymi pieniędzmi? Ja teraz nie mam pracy o kilku msc i ciagle żyje z oszednosci i tragedii nie ma.
bDzYXfvT
Zuza
2 tyg. temu
Jak może popularny aktor nie mieć za co żyć? Nagrali tyle odcinków "kiepskich..."? To co ona tam jako główna bohaterka grała za darmo? Coś tu nie gra....
Iza
2 tyg. temu
Ona jest fajna babka!
Najnowsze komentarze (124)
Pomoc
1 tyg. temu
💰💰💰💰💰 dla biednej Halinki
Eli z Mazur
1 tyg. temu
Ludzie pracują za najniższą krajową, mają pożyczki ,opłaty ,rodziny i żyją. Emeryci i renciści, mają nie wiele i też żyją. Wielu ludzi w dobie pandemi - liczy każda złotówkę. Jedynie Pani Marzena ,jest na skraju bankroctwa. I musi być o tym głośno, mówić BO ONA NIE MA ZA CO ŻYĆ. NO NA PRAWDĘ- NIE ŁADNIE.
Martita
1 tyg. temu
Pani Marzena jest z Legnicy, skąd pochodzę. Widziałam Ją kilkukrotnie w komunikacji miejskiej, a raz moja mama była po niej w kolejce do fryzjera (żaden znany stylista). Śmię twierdzić, że nie żyje ponad stan...
Joe
1 tyg. temu
Ja nie wiem jak Ci ludzie żyją, kilka miesięcy kryzysu i do kartonu????!!! To jest chyba najbardziej przerażające. W mojej firmie, gdyby był dochód 0 (a wiadomo, że jest więcej) mamy "poduszkę" na pół roku do roku z górką.... Więc ....
Twoj Stary
1 tyg. temu
200.000 rocznie zarabiała na roli w kiepskich. Gdzie sa te pieniądze ? W %%% czy wydała bezdomnym ? Miesięcznie to tylko zwykly Kowalski nie zarobi przez pół roku. Tfu
aaa
1 tyg. temu
No i brawo!
Ja
1 tyg. temu
Pięknie jak ktoś pomaga i wspiera.Piękny gest życzliwości
Do Celina
1 tyg. temu
Mądrego to dobrze posłuchać.
bDzYXfvL
Nic
1 tyg. temu
Nic wzniosłego dobrze zarabiający mąż wesprze żonę która roztrwoniła majątek
Kukuryku
1 tyg. temu
Śmiech na sali.Od 20 lat Halinka nic jeszcze nie zaoszczedzil.Polsat jest niewypłacalny.
M. W.
1 tyg. temu
Brawo Panie Grabowski! 😊👍
Yyyyyt
1 tyg. temu
Skoro ona przez dwadzieścia lat pracowała w szpitalu i utrzymywała rodzinę to chyba teraz czas by Ferdek coś dał od siebie. A na marginesie co kogo obchodzi jej życie czy ma czy nie ma , już judasze dorwali się do komentowania , zajmij się jeden z drugim swoim bałaganem.
Wera
1 tyg. temu
Lubie ją ale to klasyczny przykład życia ponad stan.
Ujas
1 tyg. temu
Ferdek poszedł do pośredniaka i podjął pracę przy odśnieżaniu
...
Następna strona
bDzYXfwn