Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć. "OSZCZĘDNOŚCI SIĘ SKOŃCZYŁY"

223
Podziel się

W listopadzie Marzena Kipiel-Sztuka żaliła się na trudną sytuację życiową w dobie koronawirusa, która najwyraźniej jeszcze uległa pogorszeniu. "To trudny rok" - przyznaje.

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć. "OSZCZĘDNOŚCI SIĘ SKOŃCZYŁY"
Marzena Kipiel-Sztuka jest w trudnej sytuacji finansowej (akpa)
bDIRewgl

Marzena Kipiel-Sztuka przez lata pracowała na ogólnopolską popularność rolą Halinki Kiepskiej w serialu Świat według Kiepskich. Choć na szklanym ekranie gości już od wielu lat, to jej życie poza planem nie zawsze było kolorowe. Niedawno aktorka przyznała, że obawia się o życie z powodu pandemii koronawirusa.

Panoszący się po świecie patogen odbija się jednak nie tylko na kondycji fizycznej i psychicznej społeczeństwa, lecz także na ich portfelach. W listopadzie Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że z powodu pandemii koronawirusa niedługo może nie mieć za co żyć. Z powodu zagrożenia zakażeniem serialowi Kiepscy i ich przyjaciele nie weszli bowiem na plan zdjęciowy.

bDIRewgn
Zobacz także: Marzena Kipiel-Sztuka nadal wierzy w miłość

Czas leci i w tym przypadku najwyraźniej wcale nie działa na jej korzyść. Kipiel-Sztuka przyznaje bowiem teraz w rozmowie z Faktem, że oszczędności już jej się skończyły i tegoroczne święta spędzi niezwykle skromnie, bo nie ma na to środków. Jak sama przyznaje, ostatnie miesiące były dla niej niezwykle wyczerpujące.

bDIRewgt

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć. Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok - stwierdza ze smutkiem.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, bo prace na planie Kiepskich zostaną wznowione prawdopodobnie już wkrótce.

Po nowym roku wchodzimy na plan "Kiepskich", więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię – wyznaje z ulgą.

Jednocześnie aktorka podzieliła się na łamach tabloidu szczegółami swojego życia prywatnego. Jak sama twierdzi, ma wobec potencjalnych kandydatów kilka konkretnych wymagań.

bDIRewgu

Kolejka stoi. Są tacy, którzy chcą się ze mną gdzieś pokazać. Wówczas robię im test. Zastanawiam się, co by było, gdyby wyłączyli na tydzień prąd i nie można by razem oglądać telewizji. Czy ja z takim człowiekiem miałabym o czym rozmawiać? Od razu eliminuję zawodników, którzy nie mają nic do powiedzenia. Wystarczy popatrzeć mężczyźnie w oczy i posłuchać, jak ten człowiek mówi. Jestem ortodoksem, jeśli chodzi o język polski. Jak słyszę, że "włancza światło" zamiast "włącza", to zgrzytam zębami. Nie muszę od razu dyskutować o Gombrowiczu, ale niech przynajmniej facet mówi poprawnie po polsku. Nie lubię też interesowności. Gdy absztyfikant leci do mnie z koszem kwiatów zamiast z dobrą książką, to nie ma szans. Ale jeśli ktoś mi napisze SMS-a: "Śpij dobrze, niech ci się śnią aniołki", to jestem zainteresowana - przyznała.

Zaskoczyły Was jej wyznania?

bDIRewgv
bDIRewgO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(223)
Abc
3 miesiące temu
Przez 20 lat grania w serialu zarabiała pewnie miesięcznie kilka średnich krajowych. Jak można było tyle pieniędzy przepuścić i nic nie odłożyć.Najpierw życie nad stan a później żebranie o pieniądze tak to się kończy jak ktoś nie umie i sam zarządza swoimi finansami.
J34
3 miesiące temu
Ja się nie dziwię jej rozpaczy, po śmierci Boczka i końcówce pazdziocha, kiepskich już nie będzie (bo i po co), a angażu do nowej produkcji nie dostanie, że względu na zaszufladkowanie
Sylwester
3 miesiące temu
Grać w kiepskich to każdy potrafi, tylko pracować nie ma komu
bDIRewgP
Maria
3 miesiące temu
Ciekawe co maja powiedzieć osoby które pracowały jako kelnerzy itd. Śmiać mi się chce jak aktorzy tak narzekają...
FUNIA
3 miesiące temu
Nie mam za co żyć. Poznam przystojnego blondyna z grubym portfelem. Innych wymagań nie mam.
STELLA
3 miesiące temu
Halina nie marudź jakieś drobne 20000 napewno się znajdzie w którejś torebce lub dawnej marynarce. Jak nie to zrób wyprzedaż garażową. Połowa ludzi w tym dzikim kraju gdzie nie ma wartości człowieka te święta i cały miesiąc spędzi za 2000. Są przepisy dla studentów w necie jak za 50 złoty przeżyć tydzień. Tak ludzie żyją w tym barbarzyńskim kraju. Nie mówię tu o starowinkach które mają renty KRUS.
Antmen
3 miesiące temu
Dla ludzi z jej wykształceniem w tym kraju nie ma pracy xd
S.
3 miesiące temu
Kiepsko z nią.
Art
3 miesiące temu
Ferdek coś wymyśli!
Logicznie m
3 miesiące temu
Teraz potrzeba dużo sprzątaczek w narodowym ,trza tylko zajadać rękawy pozbyć się własnej dumy i do roboty a nie skamlec
Logicznie m
3 miesiące temu
Serwuje między ludźmi z kim ma rozmawiać a z kim nie ,więc o co chodzi? Chcesz pieniędzy nic nie robiąc? Proponuje też parę półlitrowek mniej i więcej własnego gotowania a nie restauracja u gesslerowej
Gogo74
3 miesiące temu
Niezależnie czy się jest aktorem czy sportowcem trzeba myśleć przy rozpier...u zarobionej kasy.Nigdy nie wiadomo co kogo w życiu czeka.Nie wiem czy to nie jest ściema aby wyciągnąć od naiwnych kasę ale mi to wisi bo jak ja byłem w potrzebie to mi nikt nie pomógł a Pani sobie za dużą kasę używała życia. Może życie powiedzialo,ze czas iść do kartonu pod most zwierzyniecki.?!
Bubu
3 miesiące temu
Byłaś Halinka w pośredniaku? Do roboty się weź! Do biedry na kasę, albo do sprzątania! Nie licz kobieto, że z aktorstwa się wyżywisz, bo nigdzie indziej już nie zagrasz... 30tyś miesięcznie zarabiałaś... Trzeba było oszczędzać, a nie przepijać... WSTYD!
bDIRewgH
Ferdynand
3 miesiące temu
A w pośredniaku byłaś ? ...
...
Następna strona
bDIRewhj