Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć. "OSZCZĘDNOŚCI SIĘ SKOŃCZYŁY"

224
Podziel się:

W listopadzie Marzena Kipiel-Sztuka żaliła się na trudną sytuację życiową w dobie koronawirusa, która najwyraźniej jeszcze uległa pogorszeniu. "To trudny rok" - przyznaje.

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć. "OSZCZĘDNOŚCI SIĘ SKOŃCZYŁY"
Marzena Kipiel-Sztuka jest w trudnej sytuacji finansowej (akpa)

Marzena Kipiel-Sztuka przez lata pracowała na ogólnopolską popularność rolą Halinki Kiepskiej w serialu Świat według Kiepskich. Choć na szklanym ekranie gości już od wielu lat, to jej życie poza planem nie zawsze było kolorowe. Niedawno aktorka przyznała, że obawia się o życie z powodu pandemii koronawirusa.

Panoszący się po świecie patogen odbija się jednak nie tylko na kondycji fizycznej i psychicznej społeczeństwa, lecz także na ich portfelach. W listopadzie Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że z powodu pandemii koronawirusa niedługo może nie mieć za co żyć. Z powodu zagrożenia zakażeniem serialowi Kiepscy i ich przyjaciele nie weszli bowiem na plan zdjęciowy.

Zobacz także: Marzena Kipiel-Sztuka nadal wierzy w miłość

Czas leci i w tym przypadku najwyraźniej wcale nie działa na jej korzyść. Kipiel-Sztuka przyznaje bowiem teraz w rozmowie z Faktem, że oszczędności już jej się skończyły i tegoroczne święta spędzi niezwykle skromnie, bo nie ma na to środków. Jak sama przyznaje, ostatnie miesiące były dla niej niezwykle wyczerpujące.

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć. Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok - stwierdza ze smutkiem.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, bo prace na planie Kiepskich zostaną wznowione prawdopodobnie już wkrótce.

Po nowym roku wchodzimy na plan "Kiepskich", więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię – wyznaje z ulgą.

Jednocześnie aktorka podzieliła się na łamach tabloidu szczegółami swojego życia prywatnego. Jak sama twierdzi, ma wobec potencjalnych kandydatów kilka konkretnych wymagań.

Kolejka stoi. Są tacy, którzy chcą się ze mną gdzieś pokazać. Wówczas robię im test. Zastanawiam się, co by było, gdyby wyłączyli na tydzień prąd i nie można by razem oglądać telewizji. Czy ja z takim człowiekiem miałabym o czym rozmawiać? Od razu eliminuję zawodników, którzy nie mają nic do powiedzenia. Wystarczy popatrzeć mężczyźnie w oczy i posłuchać, jak ten człowiek mówi. Jestem ortodoksem, jeśli chodzi o język polski. Jak słyszę, że "włancza światło" zamiast "włącza", to zgrzytam zębami. Nie muszę od razu dyskutować o Gombrowiczu, ale niech przynajmniej facet mówi poprawnie po polsku. Nie lubię też interesowności. Gdy absztyfikant leci do mnie z koszem kwiatów zamiast z dobrą książką, to nie ma szans. Ale jeśli ktoś mi napisze SMS-a: "Śpij dobrze, niech ci się śnią aniołki", to jestem zainteresowana - przyznała.

Zaskoczyły Was jej wyznania?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
Elo
2 lata temu
Marcin Januszkiewicz wam pokazał co się robi jak jest kryzys. Wy też zkasajcie rękawy i weźcie się za bardziej przyziemną robotę.
KRZYSZTOF
2 lata temu
a w posredniaku bylas halina ?
!!!
2 lata temu
"nie weszli BOWIEM na plan zdjęciowy"! "przyznaje BOWIEM teraz w rozmowie"! -- Znowu jest "BOWIEM"!!! Hurrrra!!!
kasia
2 lata temu
Czy w zeszłym roku nie było informacji, że ona rocznie z samych kiepskich wyciąga 350 tyś zł od 7 lat ? Plus jeszcze role teatralne. Och biedna aktoruńcia.
Meg
2 lata temu
To kultowy serial, więc na pewno dobrze płacą. Powtórki lecą na okrągło i to na paru kanałach, a za to też jest najczęściej kasa...Nie rozumiem akurat tej pani. Aktorzy teatralni mają gorzej, jeśli nie tragicznie
Najnowsze komentarze (224)
Gość
2 lata temu
Nie wiem , o jakim żalu , piszą producenci. O ile wiem , to nikt nie ukradł pieniędzy. Rozdał je ten, co obiecywał Władzy , i Telewizji , po 100mln zł. Płacił indywidualnie za swoje poparcie.Rozdał  je niby służbowo, że to im się należy kiedy on jest u władzy aby mu służyli ,  żeby zrobili protekcję.  A reszta dostała po 100 złotych , To tak , jak z tym żartem :Towarzysze po dysze(10zł) Towarzyszki po dwie dyszki (20zł) , a reszta  "h׳×ty" , po sto złotych  (100zł).A chodziło o składki , kto ile ma płacić za członkostwo , przy kręceniu filmów , i serialu. Za sam udział i grę , na planie filmowym. Dlatego kłopoty Halinki z serialu są pojęte. Kiedy nie należy do Partii , a Ferdek walczył o wolność. To teraz trzeba płacić , zaległe składki od filmu. I nie Partii , bo sama płaci , tylko Solidarnośći. Jednak brak aktorów , nie jest powodem , do zakończenia serialu.Jednak trzeba wspomnieć, kto kręcił jakie odcinki. I tutaj , jest ten podział, według reżyserów , kto co nakręcił oraz z jakimi aktorami. I myślę , że chyba autorzy, to mieli na myśli, pisząc o przekształceniach serialu.Kto co reżyseruję i dobór aktorów , na przykład taki syn Paźdźiocha. Już lepszy , był Astronom jako jego syn z poprzednich odcinków. Podobny jak Ojciec Paźdźioch i umiał już całować w rękę. Pomysłów zawsze jest dużo , trzeba być otwartym na świat. A oni się zamykają i dołują , jak Halinka z serialu. Nie tędy droga do świata filmu , żeby pokazać wszystkim prawdziwą fabułę , z życia Polaków.
Abc
2 lata temu
Przez 20 lat grania w serialu zarabiała pewnie miesięcznie kilka średnich krajowych. Jak można było tyle pieniędzy przepuścić i nic nie odłożyć.Najpierw życie nad stan a później żebranie o pieniądze tak to się kończy jak ktoś nie umie i sam zarządza swoimi finansami.
J34
2 lata temu
Ja się nie dziwię jej rozpaczy, po śmierci Boczka i końcówce pazdziocha, kiepskich już nie będzie (bo i po co), a angażu do nowej produkcji nie dostanie, że względu na zaszufladkowanie
Sylwester
2 lata temu
Grać w kiepskich to każdy potrafi, tylko pracować nie ma komu
Maria
2 lata temu
Ciekawe co maja powiedzieć osoby które pracowały jako kelnerzy itd. Śmiać mi się chce jak aktorzy tak narzekają...
FUNIA
2 lata temu
Nie mam za co żyć. Poznam przystojnego blondyna z grubym portfelem. Innych wymagań nie mam.
STELLA
2 lata temu
Halina nie marudź jakieś drobne 20000 napewno się znajdzie w którejś torebce lub dawnej marynarce. Jak nie to zrób wyprzedaż garażową. Połowa ludzi w tym dzikim kraju gdzie nie ma wartości człowieka te święta i cały miesiąc spędzi za 2000. Są przepisy dla studentów w necie jak za 50 złoty przeżyć tydzień. Tak ludzie żyją w tym barbarzyńskim kraju. Nie mówię tu o starowinkach które mają renty KRUS.
Antmen
2 lata temu
Dla ludzi z jej wykształceniem w tym kraju nie ma pracy xd
S.
2 lata temu
Kiepsko z nią.
Art
2 lata temu
Ferdek coś wymyśli!
Logicznie m
2 lata temu
Teraz potrzeba dużo sprzątaczek w narodowym ,trza tylko zajadać rękawy pozbyć się własnej dumy i do roboty a nie skamlec
Logicznie m
2 lata temu
Serwuje między ludźmi z kim ma rozmawiać a z kim nie ,więc o co chodzi? Chcesz pieniędzy nic nie robiąc? Proponuje też parę półlitrowek mniej i więcej własnego gotowania a nie restauracja u gesslerowej
Gogo74
2 lata temu
Niezależnie czy się jest aktorem czy sportowcem trzeba myśleć przy rozpier...u zarobionej kasy.Nigdy nie wiadomo co kogo w życiu czeka.Nie wiem czy to nie jest ściema aby wyciągnąć od naiwnych kasę ale mi to wisi bo jak ja byłem w potrzebie to mi nikt nie pomógł a Pani sobie za dużą kasę używała życia. Może życie powiedzialo,ze czas iść do kartonu pod most zwierzyniecki.?!
Bubu
2 lata temu
Byłaś Halinka w pośredniaku? Do roboty się weź! Do biedry na kasę, albo do sprzątania! Nie licz kobieto, że z aktorstwa się wyżywisz, bo nigdzie indziej już nie zagrasz... 30tyś miesięcznie zarabiałaś... Trzeba było oszczędzać, a nie przepijać... WSTYD!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie