Andrzej ściągnął kochankę do Pałacu Buckingham!? Epstein miał przetransportować 20-latkę na życzenie byłego księcia
Były książę Andrzej Mountbatten-Windsor mierzy się z kolejnymi zarzutami związanymi z działalnością Jeffreya Epsteina. Jak twierdzi jedna z jego ofiar, została ona ściągnięta do Wielkiej Brytanii na specjalną prośbę brata monarchy. Do ich rzekomego zbliżenia miało dojść ponad 15 lat temu.
O tym, że Andrzej, były książę Yorku, nie należy do świętoszków, raczej nikogo nie trzeba było przekonywać. Wraz z ogłoszeniem separacji z ówczesną żoną, również uwikłaną w liczne skandale Sarah Ferguson, na jaw zaczęły wychodzić jego przelotne romanse. Z biegiem czasu okazało się, że niepoprawny kobieciarz może jawić się jako seksualny tyran niestroniący od szemranego towarzystwa.
Materiały z prywatnej wyspy Jeffreya Epsteina
Nazwisko średniego syna królowej Elżbiety wypłynęło jako jedno z pierwszych w kontekście tzw. akt Epsteina, czyli zbioru dokumentów ujawniających powiązania skazanego za przestępstwa seksualne finansisty, Jeffreya Epsteina z wpływowymi postaciami światowej kultury, polityki i biznesu. Dotychczas jedynie spekulowano o łóżkowych podbojach royalsa z dużo młodszymi paniami wbrew ich woli. Kiedy jednak cały świat zobaczył zdjęcie Andrzeja klęczącego nad nieruchomą kobietą, oczywistym stało się, że korzystał na całego ze znajomości z amerykańskim miliarderem. To jednak nie koniec ich obrzydliwych "rozrywek".
ZOBACZ: Andrzej wysyłał Epsteinowi ZDJĘCIA SWOICH CÓREK. Jeffrey był już wtedy oskarżony o pedofilię
Andrzej zabawiał się z kochankami w królewskiej rezydencji?
Z dokumentacji opublikowanej w minioną sobotę przez Amerykański Departament Sprawiedliwości wynika, że Jeffrey Epstein został poproszony przez Andrzeja o ściągnięcie do Wielkiej Brytanii młodej kobiety w wiadomym celu. 20-letnia wówczas dziewczyna, której tożsamość pozostaje anonimowa, twierdzi, że po przylocie została zaproszona na herbatę do Pałacu Buckingham. Po miłej pogawędce mieli przenieść się do posiadłości Royal Lodge, z której młodszy brat króla Karola został niedawno wyrzucony w atmosferze wielkiego skandalu.
Według przedstawionej przez nią wersji zdarzeń, miała ona spędzić noc z Andrzejem w 2010 roku. Tym samym jest to pierwszy przypadek, w którym domniemana ofiara Epsteina oskarżyła osobę z jego najbliższego otoczenia o obcowanie seksualne w rezydencji królewskiej.
Reprezentujący interesy jej i ponad 200 innych oskarżycieli Epsteina adwokat Brad Edwards udzielił krótkiej wypowiedzi dla brytyjskiego "Daily Mail".
Mam nadzieję, że w tym tygodniu ktoś w imieniu Pałacu skontaktuje się z nami i zaproponuje wspólne rozwiązanie sprawy
Myślicie, że już wkrótce wypłynie kolejny skandal?
ZOBACZ TEŻ: Jeffrey Epstein miał kontakty z polską modelką. Ujawniono treść ich korespondencji. "Czy byłem nagi?"