Droppa
|
aktualizacja

Angelina Jolie spędziła dwa ostatnie miesiące W SZPITALU! Jej córki musiały przejść operacje

75
Podziel się

W eseju opublikowanym na łamach magazynu "Time" gwiazda opisała swoje wzruszenie opieką, jaką Zahara i Shiloh otoczyły siebie nawzajem w trudnych chwilach.

Angelina Jolie spędziła dwa ostatnie miesiące W SZPITALU! Jej córki musiały przejść operacje
Angelina Jolie z córkami (fot. Getty)

Przez lata swojej oszałamiającej kariery Angelina Jolie przyzwyczaiła nas do tego, że niespecjalnie lubi dzielić się ze światem szczegółami ze swego życia prywatnego. W poszukiwaniu newsów showbiznesowi dziennikarze często musieli więc opierać się o pogłoski, nigdy nie otrzymując jednoznacznej odpowiedzi od zespołu gwiazdy. Sytuacja ta zmieniła się jednak diametralnie wraz z pierwszym osobistym esejem Jolie opublikowanym na łamach Time w ramach Światowego Dnia Kobiet.

W tekście aktorka poinformowała, że większość ostatnich miesięcy spędziła w szpitalach w związku z operacjami, które musiały przejść jej dwie najstarsze córki: 15-letnia Zagara i 13-letnia Shiloh.

Ostatnie dwa miesiące spędziłam w szpitalu ze względu na operacje mojej najstarszej córki, a kilka dni temu obserwowałam, jak jej młodsza siostra musiała "pójść pod nóż", aby zoperować biodro - czytamy.

Gwiazda podkreśliła, że jej dzieci zostały poinformowane, że ma zamiar podzielić się ich historią ze światem.

Wiedzą, że to piszę. Szanuję ich prywatność, ale przedyskutowałyśmy to razem. Zachęciły mnie do pisania. One rozumieją, że pokonywanie wyzwań natury medycznej i walka o przetrwanie i wyzdrowienie to coś, z czego powinno się być dumnym.

Gwiazda nie sprecyzowała, dlaczego Zahara musiała poddać się operacji, ale zdradziła, że przez cały czas u jej boku trwały Shiloh i 11-letnia Vivienne.

Obserwowałam, jak moje córki otaczają siebie nawzajem opieką. Moja najmłodsza córka przypatrywała się pielęgniarkom pracującym przy jej siostrze, żeby móc potem im pomóc. Widziałam, jak wszystkie moje dziewczynki bez mrugnięcia okiem zatrzymały wszystko i poświęciły się sobie nawzajem. Czuły radość z tego, że mogły być dla siebie oparciem - wspomina Angelina.

Jolie zdradziła także, że jej dzieci wykazały się w tym trudnym okresie nie lada odwagą.

Obserwowałam ich twarze, które odzwierciedlały ich odwagę. Wszyscy znamy ten moment, w którym nikt już nie może nam pomóc, kiedy jedyne, co możemy zrobić, to zamknąć oczy i oddychać. Kiedy tylko my możemy zrobić ten kolejny krok i przetrwać ból - wspomina wzruszona gwiazda.

Co ciekawe, relacjonując walkę jej córek o zdrowie, Angelina nie zająknęła się nawet na temat byłego męża.

Czy oznacza to, że Brad nie odwiedził swoich pociech w szpitalu? Czy może Jolie specjalnie jego wątek w historii?

KOMENTARZE
(75)
Eska
4 tyg. temu
współczuję... ja właśnie wróciłam że swoją malutka coreczka ze szpitala... marzę żeby ktoś mi powiedział że wszystko będzie dobrze... żeby zdarzył się cud...
Abc
4 tyg. temu
Kto to pisze?🤦🏼‍♀️ „ Gwiazda nie sprecyzowała, dlaczego Zahara musiała poddać się operacji, ale zdradziła, że mogła ona przez cały czas u jej boku trwały Shiloh i 11-letnia Vivienne” „Czy może Jolie specjalnie jego wątek w historii?” Wy to w ogóle sprawdzacie przed publikacją?
Funny
4 tyg. temu
Czy ktoś w redakcji czyta przed publikacją? 😂
Vill
4 tyg. temu
Boże poziom waszego dzienikarstwa jest żenująca niski. Nie dość że źle piszecie imiona, to jeszcze notorycznie gubicie słowa.
Lili
4 tyg. temu
Shiloh jak Brad ♥
Najnowsze komentarze (75)
xxyxxy
4 tyg. temu
przystojny chłopak z tej jej córki.
bvc
4 tyg. temu
zmiany płci córki
Kiki
4 tyg. temu
Zahara ! Nie Zagara
Szyszy
4 tyg. temu
Pudel czy ktoś sprawdza tekst przed jego opublikowaniem? Kogo wy tam zatrudniacie? Nieuków samych, zbieranina z ulicy? Czy potraficie napisać tekst, który jest czytelny ?!?!?!?
ooo
4 tyg. temu
Coś odwrotnie z tymi operacjami
Ble
4 tyg. temu
Może Angelina ma trudny charakter, ale jej spojrzenie na jej dzieci... miłość i duma, bez wzgledu ma które patrzy. Super
Ola
4 tyg. temu
To jest porąbana baba. Latami chodziła z flakonem krwi swojego poprzedniego faceta
qwerty
4 tyg. temu
Nie córki, tylko córka i syn. Nie Shiloh, tylko John. Sami o tym pisaliście miesiące wstecz, a teraz nie potraficie tego uszanować? Słabo...
gość
4 tyg. temu
pewnie zmieniali dzieciom płeć operacyjnie
misio
4 tyg. temu
Wychodzi na to, że ona była z córkami w szpitalu a "bożyszcze" w tym czasie robił z niej publicznie podśmiechujki !!!
qwerty
4 tyg. temu
Jasny przekaz - ja siedziałam z córkami w szpitalu, a w tym czasie były mąż latał po świecie, zbierał nagrody i bawił się na bankietach. Spryciula z niej!
Linka2222
4 tyg. temu
Cyce jak donice
Twoja333
4 tyg. temu
I te ich sukienki ochyda i skandal
Noe
4 tyg. temu
U mnie jest jeszcze caly tabor Cyganów do adopcji...może Angelina albo inna celebrytka się zainteresuje?Są jeszcze eskimosi,aborygeni...rdzenne ludy Ameryki południowej...duzy wybór i ładnie bedzie wygladalo w obiektywie paparazzi.
...
Następna strona