Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

Anja Rubik ma inne zdanie niż Joanna Przetakiewicz. Przekonuje: "Pieniądze szczęścia NIE DAJĄ" (WIDEO)

230
Podziel się:

Anja Rubik w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że musi porozmawiać z Joanną Przetakiewicz i upewnić się, co miała na myśli, tytułując swoją książkę hasłem "Pieniądze szczęście dają". "Znam dużo osób z ogromną kasą, które są nieszczęśliwe" - mówi.

Anja Rubik ma inne zdanie niż Joanna Przetakiewicz. Przekonuje: "Pieniądze szczęścia NIE DAJĄ" (WIDEO)
Anja Rubik przekonuje: "Pieniądze szczęścia nie dają" (WIDEO) (akpa)

Joanna Przetakiewicz niedawno zorganizowała dla swoich koleżanek z branży konferencję, na której promowała najnowszą książkę "Pieniądze szczęście dają". Przedsiębiorcza projektantka w ramach swojej inicjatywy Era Nowych Kobiet przekonuje, że życie w luksusie oraz dążenie do powiększania majątku nie jest niczym złym.

Zobacz także: Anja Rubik przekonuje: "Pieniądze szczęścia nie dają"

Nieco inne zdanie ma zaprzyjaźniona z Przetakiewicz Anja Rubik. W rozmowie z Pudelkiem modelka przyznała, że musi porozmawiać z Joanną Przetakiewicz i upewnić się, co rzeczywiście miała na myśli. Anja Rubik przekonuje, że zna wielu bogatych ludzi, którym majątek nie zagwarantował szczęścia. Dodała, że za żadne pieniądze, nawet te największe, nie można kupić miłości lub zdrowia.

Muszę się dowiedzieć, co Asia ma na myśli. Pieniądze szczęścia nie dają na pewno. Znam za dużo osób z ogromną kasą, które są nieszczęśliwe. Nie można kupić tysiąca rzeczy, Nie można kupić miłości, pewności siebie, sukcesu, zdrowia. To najważniejsze elementy naszego życia.

Myślicie, że umówią się na kawę, żeby przegadać temat?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
lamania
4 tyg. temu
Pieniądze Kulczyka dały jej szczęście
pozdrodlakuma...
4 tyg. temu
No nie dają, nie dają. Ale jak się ociera łzy jedwabną chusteczką a nie osmarkaną serwetką z McDonalda to cera się mniej podrażnia
cetc
4 tyg. temu
jak mawiała Marilyn Monroe "Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"
Lukas
4 tyg. temu
Jak pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie :)
Vacek
4 tyg. temu
Każdy ma swoje priorytety życiowe
Najnowsze komentarze (230)
kkkkk
4 tyg. temu
Pieniądze szczęścia nie dają ale Zycie ułatwiają.
Asia
4 tyg. temu
Ale dobrze je miec.
Maria Antonin...
4 tyg. temu
A sama dla kasy książki pisze!
sfs
4 tyg. temu
Podsumujmy fakty. 1. Rozwarstwienie majątkowe na świecie rośnie - coraz więcej dóbr trafia do rąk coraz mniejszej grupy osób, a zwiększa się ilość ubogich. 2. Im bardziej luksusowy tryb życia tym większy ślad węglowy i zniszczenie środowiska. 3. Przemysł modowy to jeden z największych trucicieli świata. Przetakiewicz i jej podobni swoje szczęście czerpią kosztem cierpienia ludzi wykorzystywanych pośrednio lub bezpośrednio. Nie wiem jak można być szczęśliwym w taki sposób. Ale gardzę takim "szczęściem". I takimi ludźmi.
sfs
4 tyg. temu
Rozwarstwienie majątkowe na świecie cały czas rośnie. Jednocześnie im człowiek bogatszy, tym większy na koncie ma ślad węglowy swojego luksusowego życia. Na to wszystko są dane. Szczęście takich osób jak Przetakiewicz okupione jest głodem i cierpieniem ludzi przez nich pośrednio lub bezpośrednio wyzyskiwanych. Udławcie się tym szczęściem!
Ewelina
4 tyg. temu
Lepiej płakać w mercedesie niż w pks-ie To może uszczęśliwić tymi pieniędzmi dzieci z domów dziecka,lub fundacje zajmujące się ratowaniem zwierząt
Taka prawda
4 tyg. temu
Może i nie dają, ale bardzo ułatwiają i uprzyjemniają życie.
Dialog 2022
4 tyg. temu
-Tata: "Widzisz córko? Tak wygląda mężczyzna". -Córka: "Chyba pokazujesz mi górę mięśni, która go przysłania".
Pixi
4 tyg. temu
Akurat Anju sukces można kupić. Posmarujesz komu trzeba jak masz hajs i właściwe osoby znajdą się w sekundę na właściwym miejscu torując ci drogę do sukcesu. Wystarczy za kasę mieć kreatywnych ludzi wokół siebie, którzy stworzą za ciebie markę, a potem podpiąć się pod nią jako jej właściciel i pomysłodawca.
brrrrrr
4 tyg. temu
litości..... kolejna pisarka 🤣
Aga
4 tyg. temu
Przetakiewicz dostala ogrom kasy of Kulczyka, ktoremu sluzyla dzielnie trzymajac buried na wodzy. Uruchomila sie po jego smierci zeby na otumanianiu naiwnych cos uciulac.
Lucy
4 tyg. temu
Pieniadze szczęścia nie dają ale brak pieniędzy rujnuje zycie. Mam na myśli życie poniżej granicy ubóstwa.
Asia🤗
4 tyg. temu
Bogactwo to jest stan umysłu ,pewność siebie ,wielkie serce ,doświadczenie życiowe .Zgadzam się z Anią ,tak jak ona znam mnóstwo ludzi z kasą ,którzy są nieszczęśliwi ,mają depresje ,nic ich nie cieszy ,to jest bardzo smutny widok .Także w życiu warto zachować balans ,najpierw zająć się swoim wnętrzem ,kasa popłynie strumieniem.Szczęście jest w NAS ♥️ Jeśli ludzie myślą ,będąc nieszczęśliwymi nie mając kasy ,że gdy ją będą mieli ,ich stan się zmieni to się bardzo mylą ,gdyż to może jeszcze przysporzyć więcej problemów .Ja byłam bez kasy ,na ulicy ,sama wiem po sobie ,ze ja nie czułam się biedna nigdy ,czułam w sobie moc ,wiedziałam ,że moja sytuacja się zmieni to jest tylko chwila,etap i wszystko się tak pięknie ułożyło ,ze teraz jestem wolna od latania za kasą ,mam tyle ile potrzebuję i mogę się zająć tylko przyjemnościami 🥰
Ews
4 tyg. temu
Oczywiście, że nie dają. Może jedynie ułatwiają życie, ale to nie zawsze jest szczęście...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie