Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem w okazałej willi. Jej dom otacza BETONOWY MUR. Odgrodziła się od sąsiadów? (ZDJĘCIA)

378
Podziel się:
378
Podziel się:

Anna Bardowska coraz chętniej dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami z nowego ogrodu. Okazuje się, że znana z "Rolnik szuka żony" celebrytka i jej mąż postanowili ogrodzić wymarzony dom betonowym murem.

1
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem w okazałej willi. Jej dom otacza BETONOWY MUR. Odgrodziła się od sąsiadów? (ZDJĘCIA)
Tak wygląda ogród Anny Bardowskiej. Ogrodziła dom betonowym murem
Tak wygląda ogród Anny Bardowskiej. Ogrodziła dom betonowym murem (Instagram)
0
0

Anna Bardowska zaistniała w świadomości Polaków dzięki programowi "Rolnik szuka żony", w którym poznała obecnego męża, Grzegorza. Dziś ukochana rolnika jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki pociech, prężnie działa również jako influencerka. Bardowska na bieżąco dokumentuje swoje życie za pośrednictwem instagramowego profilu oraz autorskiego kanału na YouTubie, a jej losy śledzą setki tysięcy użytkowników. Dużym zainteresowaniem internautów zdają się cieszyć treści związane z domowym gniazdkiem Bardowskich, do którego małżonkowie wprowadzili się w ubiegłym roku.

Anna już niejednokrotnie pokazywała na swoich profilach kolejne zakamarki wymarzonego domu, chwaląc się m.in. nowoczesną kuchnią, sypialnią z huśtawką czy łazienką wyposażoną w "ukryte" przejście do pralni". Szczególnie dużo emocji wśród fanów Bardowskiej wzbudziła jednak ciemna elewacja jej lokum, która niektórym przywodziła na myśl... zakład pogrzebowy.

Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Odgrodziła się od sąsiadów betonowym murem

Jako że w ostatnich tygodniach pogoda w Polsce coraz bardziej rozpieszcza, na profilach Bardowskiej pojawia się coraz więcej zdjęć i nagrań z otaczającego jej domu ogrodu. Jakiś czas temu celebrytka pokazywała na przykład fanom, jak wraz z pociechami sadzi rośliny w ogródku warzywnym, pod koniec maja pochwaliła się zaś ujęciami przydomowej "strefy odpoczynku", w której znalazło się okazałe siedzisko ozdobione poduszkami.

W niektórych opublikowanych przez Bardowską wpisach można było także zobaczyć fragmenty ogrodzenia otaczającego dom celebrytki i jej męża. Bardowskim najwidoczniej zależało na tym, by podczas odpoczynku na świeżym powietrzu móc cieszyć się odrobiną prywatności. Małżonkowie postanowili bowiem ogrodzić domowe gniazdko zabudowanym płotem przypominającym nieco betonowy mur, tym samym skutecznie odgradzając się od sąsiadów.

Jeszcze kilka tygodni temu Bardowska w jednym z instagramowych wpisów informowała fanów, że wraz z mężem właśnie są w trakcie pracy nad wymarzonym ogrodem. Wówczas celebrytka relacjonowała, że trawa wokół jej domu "powoli wschodzi", ogrodzenie "pnie się w górę", a jej pociechy wkrótce doczekają się własnej piaskownicy. Kilka dni temu Bardowska udostępniła jednak na swoim instagramowym profilu nagranie wykonane w ogrodzie, w którym z nieskrywaną radością oznajmiła fanom, iż w końcu może w pełni cieszyć się jego urokami.

Na opublikowanej przez celebrytkę rolce można było podziwiać, jak ta pielęgnuje warzywny ogródek i buja pociechy na modnej, ratanowej huśtawce. Celebrytka uwieczniła także szalejącego na rowerze syna, przy okazji pokazując obserwatorom fragment okazałego ogrodzenia. Betonowy mur był już znacznie wyższy niż można było zobaczyć w poprzednich postach Bardowskiej. Ukochana rolnika nie wyjawiła jednak, czy prace nad ogrodzeniem zostały już zakończone.

W końcu trawa urosła i możemy korzystać z ogrodu.Codziennie spędzamy czas na dworze, pogoda dopisuje, a kącik do zabaw i odpoczynku nabiera nowego kształtu. Nie wszystko, co mamy w ogrodzie jest nowe, trochę zabawek przywieźliśmy z podwórka od dziadków. Wystarczyło umyć i gotowe - napisała, przy okazji reklamując... myjkę ciśnieniową.

Zobaczcie, jak prezentuje się ogrodzenie otaczające dom Anny Bardowskiej. Dobre rozwiązanie?

2
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
3
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
4
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
5
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
6
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
7
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
8
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
9
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
10
 / 10
Anna Bardowska pochwaliła się ogrodem. Jej dom otacza betonowy MUR
KOMENTARZE
(378)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Asia
3 lata temu
Ogród? Ja widzę kawałek pustego pola, ogrodzonego płotem.
Alutka
3 lata temu
I słusznie, też bym się odgrodziła, jakbym miała kasę, tylko może czymś ładniejszym, niż cmentarny mur. Jakiś żywopłot przy siatce, cy cuś.
Jakub
3 lata temu
Przestańcie lansować no name osoby. Byli moment w gniocie w tv i co w związku z tym? Laska nudna i bezbarwna, ględzi o bachorach, kotletach dla biernego męża i za pieniądze zachwala na insta wszystko jak leci w sponsorskich postach.
Gość
3 lata temu
dom kostnica,mur jak ogrodzenie cmentarne a warzywka uprawiane niczym mogiły na trumny,wszystko pasuje
Olka
3 lata temu
Fanom? Gwiazda?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (378)
Prawda
2 lata temu
Anna to oszustka próbująca sprzedawać produkty z przekłamanym składem! Dlatego dali im bana na sklep
Xxxx
2 lata temu
Ludzie nie hejtujcie.
Natka
3 lata temu
Bardzo niezgrabna, wręcz pokraczna kobieta
Tak jest
3 lata temu
To jednak prawda że pierwszy dom buduje się dla wroga. Na zewnątrz paskudny. Wewnątrz urządzony bez pomysłu i bez gustu. Nic do siebie nie pasuje. Wszystko wygląda tanio i jakby było niedopracowane. Tragedia.
gość
3 lata temu
Mieszkam na wsi i mój dur ny sąsiad też ogrodził sobie pole murem. Dla zwierząt to tragedia, bo nie mają jak przejść do lasu.
.......
3 lata temu
Ten betonowy mur nest raczej od strony pol. Za płotem rośnie rzepak, a to oznacza ze jest systematycznie pryskany. Wysoki mur jest raczej zabezpieczeniem przed szkodliwa chemia niż sąsiadami. W ogrodzie rosną warzywa i biegają dzieci. Trochę wiedzy o świecie sie przyda "redaktorzynom".
Jusi
3 lata temu
Dziś się odgradza a jak będzie rozwód płot runie runie runie ….. i wszystko na pokaz żenada
Litość....
3 lata temu
"Brak słów.Kontakt ludzi z Innymi ludżmi to piękna sprawa i fajniejsze życie.Dzieci z innymi dziećmi.Mur jeszcze nad ogrodem dach powinien ,być.Oj ,brak słów,brak".
ja...
3 lata temu
ale tu nie ma się czym chwalić... tu nie ma ogrodu....
Bida
3 lata temu
Taka dama a pojechała teraz na wczasy do średnio ocenianego 4 gwiazdkowego hotelu na fuercie, gdzie nie ma nic do zwiedzania. Porazka🤪
Prosto z Illi...
3 lata temu
Trump tez stawial mur !!!!!!!
Lidka
3 lata temu
Rolnicy i mają taką slabą trawę??? To kij nie rolnicy😂. No i jestem zawiedziona że nie ma czarnego ogrodzenia...plus że betonowe , pasujące do nagrobka który postawili. Brakuje tylko urny na środku
Niko
3 lata temu
Co to jest ? To jest ogród ? Serio? Żal. Ona już jest mega żałosna ...na siłe się lansuje w sieci
Emeryt.
3 lata temu
Jeśli zgodnie z prawem budowlanym?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

William i Kate rozegrali partyjkę curlingu. Księżna bawiła się w najlepsze na lodzie (ZDJĘCIA)

Książę William i księżna Kate odbyli wizytę w Szkocji. W ramach odwiedzin zawitali do Narodowego Centrum Curlingu, gdzie mogli poznać tajniki tego sportu zarówno w teorii, jak i w praktyce. Jak widać, ta forma aktywności wyraźnie przypadła im do gustu.
9.

Nicola Peltz od zawsze polowała na celebrytów. Wszystkie związki żony Brooklyna Beckhama: brat sióstr Hadid, Justin Bieber... (ZDJĘCIA)

Nicola Peltz za sprawą rodzinnego skandalu Beckhamów znowu jest w centrum zainteresowania. Okazuje się, że aktorka przed związkiem z Brooklynem Beckhamem, miała swój określony typ i najczęściej byli nim sławni muzycy i celebryci z bogatych rodzin. Z kim się spotykała przed ślubem z synem Davida i Victorii?
8.

Roześmiana Anita Werner pozdrawia z wyjazdu z ukochanym. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Anita Werner podzieliła się w mediach społecznościowych relacją ze swojej ostatniej podróży do Salzburga. Towarzyszył jej ukochany, Michał Kołodziejczyk.
7.

Bella Hadid paraduje po Nowym Jorku w WAŁKACH NA GŁOWIE i połyka płatki śniegu (ZDJĘCIA)

Bellę Hadid sfotografowano za kulisami sesji zdjęciowej. Przyodziana w futro modelka zdawała się cieszyć zimową pogodą. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Tomasz Szczepanik KUPIŁ 130-METROWY APARTAMENT na Teneryfie: ogromny taras, prywatny basen i przestronny salon (ZDJĘCIA)

Tomasz Szczepanik i jego żona Monika Paprocka-Szczepanik weszli w posiadanie eleganckiej rezydencji na słonecznej Teneryfie. Para traktuje nieruchomość jako domek wakacyjny - gdy są w Polsce, wynajmują lokal urlopowiczom.
5.

Piekło zamarzło: Doda i Małgorzata Rozenek spotkały się w Sejmie przy JEDNYM STOLE (ZDJĘCIA)

W środowe południe w Sejmie odbyło się posiedzenie w sprawie zakazu używania fajerwerków. Sprawie postanowiły przyjrzeć się Doda i Małgorzata Rozenek, dla których dobro zwierząt jest nadrzędnym celem. Niepałające do siebie sympatią panie zasiadły vis-à-vis w otoczeniu członków komisji.
4.

Joannę Przetakiewicz też wzięło na wspominki. Tak wyglądała 10 lat temu (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz dołączyła do internetowego trendu #2016challenge i opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat. Czujecie powiew nostalgii?
3.

Anita Sokołowska chwali się NOWĄ FRYZURĄ przed studiem "Dzień dobry TVN". Zmiana na plus? (ZDJĘCIA)

Anita Sokołowska pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", prezentując efekty spektakularnej metamorfozy. Z uśmiechem pozowała zgromadzonym przed studiem fotoreporterom, zachwycając nowym wizerunkiem.
2.

Leonardo DiCaprio mierzy markowe fatałaszki na zakupach z MŁODSZĄ O 24 LATA ukochaną (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio i Vittorię Ceretti "przyłapano" ostatnio na wspólnym "shoppingu" w Nowym Jorku. Fajnie się na nich patrzy?
1.

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz spędzają ferie z TRÓJKĄ dzieci. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, mimo napiętych grafików, znaleźli czas na zimowy wyjazd z dziećmi. Para zabrała trójkę pociech na ferie w górach, a relacją pochwaliła się w mediach społecznościowych.