Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Anna Lewandowska TŁUMACZY SIĘ i przeprasza za filmik ze SZTUCZNYM BRZUCHEM

621
Podziel się:

Lewa skomentowała post Mai Staśko, która zarzuciła trenerce hipokryzję i naśmiewanie się z osób z nadwagą. "Nigdy moim zamiarem nie było robienie sobie żartów z osób otyłych" - pisze Lewandowska.

Anna Lewandowska TŁUMACZY SIĘ i przeprasza za filmik ze SZTUCZNYM BRZUCHEM
Anna Lewandowska tłumaczy się z doczepionego brzucha (ONS, Instagram)
bEEKbFEB

Anna Lewandowska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym tańczy w rytm muzyki Beyonce z doczepionym brzuchem i wielką pupą. W ten nietypowy dość sposób trenerka zapowiedziała temat "ciałopozytywności", którym postanowiła się zająć.

Występ Lewandowskiej wzbudził u internautów mieszane uczucia. Pojawiły się głosy krytyki za przebieranie się w osobę otyłą. Szczególnie mocno po pomyśle trenerki "pojechała" aktywistka Maja Staśko, która zarzuciła Lewej, że ta naśmiewa się z osób otyłych i zachowuje się jak hipokrytka nawołując do akceptacji różnych kształtów ciała zarabiając jednocześnie na promowaniu szczupłej sylwetki.

bEEKbFED
Zobacz także: Anna Lewandowska wydała książkę Heathy Sweets. Nam opowiada o pisaniu w ciąży i ulubionych deserach Roberta i Klary

Filmik Anny Lewandowskiej, w którym przebiera się za grubą kobietę, jest wyrazem totalnego braku empatii. Żarty z grubych osób są tak samo śmieszne, jak żarty z gwałtów - napisała aktywistka. - Grube osoby to ludzie, nie obiekt żartów czy inwektywa. A Lewandowska nazywa swój filmik #bodypositive. To jest przeciwieństwo ciałopozytywności! - zaalarmowała aktywistka.

bEEKbFEJ

Po postem Staśko pojawiła się masa komentarzy. Wśród komentujących była Karolina Korwin-Piotrowska.

Straszne. Brak słów - napisała. Dziennikarka dodała, że choć chce wierzyć, że Lewandowska nie miała złych intencji, efekt jest słaby.

W sekcji komentarzy pojawiła się też sama Anna Lewandowska. Trenerka broniła się, pisząc, że nie chciała żartować z otyłych osób:

Szanowna Pani, nigdy moim zamiarem nie było robienie sobie żartów z osób otyłych, a to sugeruje Pani w swoim wpisie. Zawsze powtarzam, że najważniejsze jest zdrowie, zawsze powtarzam, że najważniejsza jest konsultacja z lekarzem - napisała Lewa.

bEEKbFEK

Potem fit - celebrytka przeprosiła osoby, które poczuły się dotknięte:

Jeśli uraziłam kogoś swoim filmem, to bardzo przepraszam, ale zupełnie nie było to moim celem. To była odpowiedź na pewne komentarze i opinie odnośnie kobiet. Zapraszam do przeczytania mojego posta - napisała Lewandowska.

W swoim poście zaś Lewa nawiązała do filmiku:

bEEKbFEL

Dzisiejszy post i wczorajszy filmik (jak tańczę) to odpowiedź na ciągłe komentarze odnośnie nas kobiet. WSPIERAJMY SIĘ, a nie ciągle poddawajmy ocenie!!! - wezwała celebrytka.

Przekonuje Was sposób motywowania Ani?

bEEKbFEM
bEEKbFFe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(621)
Ann
rok temu
Słabe to i tyle. Kasą klasy się nie kupi
Lili
rok temu
Ten tekst- jeśli kogoś uraziłam jest żałosny. Tzn. nie widzę w tym problemu, wasz problem. Pewnie, że uraziłaś, chyba jasno to wynika z reakcji osób.
ech
rok temu
Ona kompletnie nie rozumie czemu jej zachowanie było słabe. I to jest smutne.
bEEKbFFf
Jula
rok temu
Wtopa za wtopą. Czego nie dotknie to zawsze coś nie tak
Ola
rok temu
Ania zjedz Snicersa ;)
Najnowsze komentarze (621)
Boruta
rok temu
Juz mamy dośc argonackiej Anna lewandowska i codziennego nękania nas jej wizerunkiem. DOŚC ANNY LEWANDOWSKIEJ W MEDIACH
Gruba
rok temu
Jestem gruba. Czuje sie dotknęta przez Anna Lewandowska. Uważam, że Anna Lewandowska dopuściła się hejtu na mojej osobie. mam zamiar ja za to pozwać.
zenek m
rok temu
majac tyle kasy to sama wyglada praasnie styl taki ala remiza
bolek
rok temu
jaka dowcipna to moze sobie szczene poprawi
Iwona
rok temu
Obejrzałam wczoraj ten film i osłupiałam. Zupełnie nie rozumiem po co pani Lewandowska nagrała i wrzuciła ten film. Naprawdę nikt jej nie powiedział ANKA NIE RÓB TEGO... To jest będzie zachęta dla wielu młodych ludzi do nakręcenia hejtu na osoby otyłe. Dla wielu to będzie początek koszmaru BO ŻONA LEWEGO TO PROMUJE. Tego nikt nie usunie, zostanie w sieci na zawsze.... KOSZMAR
Joanna
rok temu
porównanie grubasek do ofiar gwałtów jest jeszcze bardziej niesmaczne. lewa wygląda tak jak wygląda bo ciężko na to pracuje, jest sporo osób z problemami metabolicznymi, ale niestety one też się dzielą na te, którym się chce i coś robią (i one i tak wyglądają lepiej nawet jeśli walka jest cięzka i nierówna),oraz te, które tylko beczą jak ta wielka aktywistka. Jest po prostu różnica w byciu leniem a osobą zdyscyplinowaną i pracowitą i to widać na każdej płaszczyźnie.ZAWSZE warto się starać i walczyć o siebie.
nick
rok temu
Nie, nie przekonuje niestety...
Rex
rok temu
Nie lubię Lewandowskich..wrrr
bEEKbFEX
Kass
rok temu
W Polsce to oby kogos zgnoic!!! Nie wyolbrzymiajmy sprawy w koncu nic tak naprawde sie nie stalo !! Zlych intencji nie miala . Koniec tematu .
Ania
rok temu
Nie, to nieprawda, że żarty z gwałtów i żarty z otyłości maja taką samą rangę. I to piszę ja - osoba otyła. Otyłość to tylko stan, czasem zawiniony, czasem mniej lub wcale, ale po prostu stan, jeden z wielu, mało korzystny ale nie jest niezawinioną a głęboką traumą. A gwałt to głęboka trauma, krzywda rozwalająca życie i ogałacająca z sił i dobra. Więc nie, to nie ta sama ranga i w życiu i w żartach. Nie przesadzajmy.
maag
rok temu
promuje zdrowie, a cała twarz w botoksie..
gość
rok temu
ona zachowuje się jak politycy z PiSu.Myśli,że wszystko jej wolno nawet obrażanie ludzi otyłych. Było to nie na miejscu,bo sama nie ma idealnej figury.Bez wcięcia i wycięcia. W moich oczach straciła wszystko,chociaż do otyłych nie należę
Ona
rok temu
Baaaaardzo słabe. Aż żal komentować
zdrowia
rok temu
pamietajcie, ze bogatym jest ten kto w bogactwie przyszedl na swiat i sie w tym bogactwie wychowal
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEKbFFQ
bEEKbFFR
bEEKbFFS
bEEKbFFT
bEEKbFFU
bEEKbFFz