Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Wszechstronnie uzdolniona Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą pod nieobecność taty (FOTO)

159
Podziel się

Anna Lewandowska wcześniej już chwaliła się, że jej 3-letnia córka wyręcza ją w sprzątaniu. Teraz wyszło na jaw, że "złote dziecko" polskiego show biznesu świetnie sprawdza się także w roli niani. Jesteście pod wrażeniem?

Wszechstronnie uzdolniona Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą pod nieobecność taty (FOTO)
Klara Lewandowska dogląda siostry pod nieobecność Roberta (fot. Instagram, @annalewandowskahpba)
bEaxBYTF

Niedzielne starcie z zespołem Paris Saint-Germain jest najprawdopodobniej najważniejszym w całej dotychczasowej karierze Roberta Lewandowskiego. Polak ma ogromne szanse zabrać ze sobą do domu puchar Ligi Mistrzów i tym samym zapisać się w historii sportu jako jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

Aby umożliwić mężowi skoncentrowanie się na walce o złoto, Anna Lewandowska wzięła na siebie opiekę nad dwójką ich uroczych pociech. Na szczęście "fitness guru" nie musi sama martwić się o doglądanie zaledwie 3-miesięcznej Laury. W zaspokojeniu wszystkich potrzeb malucha pomaga jej starsza córka - 3-letnia Klara Lewandowska.

bEaxBYTH

Kilka tygodni temu Ania pochwaliła się na swoim instagramowym profilu faktem, że Klara wspiera ją w wypełnianiu domowych obowiązkach, szorując kuchenne blaty z własnej inicjatywy. Tym razem Lewandowska pochwaliła się natomiast uroczą fotografią, na której Klara trzyma za rączkę siostrę, która leży spokojnie na macie edukacyjnej.

Taka pomoc to skarb dla zabieganej mamy?

bEaxBYTN
bEaxBYTO
bEaxBYTP
bEaxBYUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ola
9 miesięcy temu
Te dziewczynki wygrały los na loterii. Mówcie co chcecie ale przez pracowitość i zacięcie rodziców, niczego im nie zabraknie.
szczęściary
9 miesięcy temu
No i po cóż ta ironia w stosunku do trzyletniej dziewczynki. Na pewno córeczki Ani są super i mają Świetlana przyszłość przed sobą.
.......
9 miesięcy temu
Wczoraj Liam dziś Klara....
bEaxBYUj
Elo
9 miesięcy temu
Ktoś w końcu musi się nią zająć...
Anna
9 miesięcy temu
Ludzie, zamiast hejtować rodzinę, w której niczego dzieciom nie brakuje zajmijcie się polską patologią i rodzinami, w których rodzice bez kasy na podstawowe potrzeby robią dziecko za dzieckiem i oczekują, że inni im nam wszystko dadzą. Do tego bicie i alkoholizm. Kobieta z mojej wsi na fb publikuje słodkopierdzące wpisy o swojej córce jako „kochanym aniołku”, a w rzeczywistości ją szarpie i wyzywa, słychać to na pół ulicy. Oczywiście opieka społeczna nic z tym nie zrobi.
Najnowsze komentarze (159)
Stop hejt
9 miesięcy temu
Nadinterpretacja zwykłych zdjęć....
news
9 miesięcy temu
Co to za jedna?
??????
9 miesięcy temu
O KIM MOWA?
daro
9 miesięcy temu
OBY NIE POSZŁA W ŚLADY MATKI WSPÓŁCZUJE KOBIETY BEZGLUTENOWEJ !!!!
Monika
9 miesięcy temu
STOP HEJT! Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych. Takie zdanie widnieje zanim zainteresowana/y napisze komentarz pod artykułem... A co robią redaktorzy pudelka? Przecież ani razu nie znalazłam na pudelku artykułu, który by nie był prześmiewczy, ironizujący i "obrażający" Anie Lewandowską. Nie piszecie artykułów obiektywnych, pozwalających na wyrobienie swojego zdania tylko wyrabiacie go u ludzi, którzy nie mają własnego zdania i "wiedzę" czerpią tylko z mediów... coś jak TVPiS.
jadźka
9 miesięcy temu
no cóż....tylko dzieci celebrytów są wszechstronnie uzdolnione, najpiękniejsze i robi się z tych dzieci "bóstwa". Żadne inne dzieci tylko lewandowskich, śiwców, bieniuków itp...są naj, naj, naj....
Pati
9 miesięcy temu
😂😂😂😂😂😂 wszystkie 3 letnie dzieci na tym naszym Globie tak robią. Anka błagam skończ już.
Agata
9 miesięcy temu
Wszechstronne uzdolniony? Każde 3 letnie dziecko to zrobi 😂 poza tym do zdjęcia na 3 sęk wszystko da się ustawić 👍
bEaxBYUb
YYYYYY
9 miesięcy temu
"Złote dziecko" polskiego show biznesu sprawdza się w roli niani, sprząta, pływa, ćwiczy, gra w szachy pod wodą, a na każdym zdjęciu albo jest w wózku, albo na rękach u któregoś z rodziców. Coś tutaj nie gra.
agamanko
9 miesięcy temu
to są tylko dzieci... słabo
Liar
9 miesięcy temu
Niestety nie napisze „kiedy mama wraca wieczorem z pracy” 😅
brawo Robert
9 miesięcy temu
cudna ta Klarcia, mama i druga corcia tez gratulacje dla Taty!!
Łuki
9 miesięcy temu
Jedna wszechstronnie uzdolniona a druga ekspertka od wszystkiego.. Tylko czemu ta ekspertka od wszystkiego nie wymysliła leku na koronawirusa skoro tak wszystko wie i na wszystkim sie zna
Qqqqqqqqq
9 miesięcy temu
Olaboga jaki fenomen chyba najmadrzejsze dziecko na swiecie Czym tu sie chwalic az do pozygania to szczescie lewandowskiej
...
Następna strona
bEaxBYUD