Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Anna Mucha padła ofiarą oszustów! "Jestem WKU***ONA. To coś obrzydliwego"

79
Podziel się:

Anna Mucha padła ofiarą nielegalnego wykorzystania jej wizerunku i rozpowszechniania go w postaci kontrowersyjnych treści internetowych. Aktorka zaapelowała do fanów: "Mogę Was tylko uprzedzać i prosić, abyście nie klikali w linki".

Anna Mucha padła ofiarą oszustów! "Jestem WKU***ONA. To coś obrzydliwego"
Nielegalnie wykorzystano wizerunek Anny Muchy (Instagram)

W poniedziałek Anna Mucha opublikowała relację, w której opowiedziała, co jej się przytrafiło. Aktorka padła ofiarą nielegalnego wykorzystania wizerunku w celu promowania kontrowersyjnych treści w internecie. W sieci zaczęły się pojawiać "artykuły" o aktorce, która m.in. opowiada o niesamowitych środkach na odchudzanie, została pobita, a nawet dopuściła się czynu, który miał zakończyć jej karierę. Gwiazda wyznała, że jest wstrząśnięta zaistniałą sytuacją.

Odzywam się do Was lekko wku***ona, ponieważ ostatnio na Facebooku i w internecie jest jakiś zalew fake'owych wiadomości z użyciem mojego wizerunku. To wszystko to jest fake. Część jest zrobiona w sposób absurdalny [...] z daleka widać, że to nie ma ze mną nic wspólnego. [...] Nie reklamuję żadnych suplementów, żadnych cudownych środków na odchudzanie, żadnych świetnych inwestycji biznesowych. Nie robię takich rzeczy, to jest kradzież mojego wizerunku - przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Anna Mucha ostrzega przed fałszywymi treściami w internecie, w których nielegalnie wykorzystano jej wizerunek

Zbulwersowana Mucha wyznała, że jest bezradna wobec zaistniałej sytuacji. Aktorka zwróciła się do swoich odbiorców z prośbą o ostrożność i zaapelowała, aby nie klikali w podejrzane treści, na których widnieje jej wizerunek, i przekazali tę informację innym.

Jest to absolutne wykorzystanie mojego wizerunku i pogwałcenie moich praw. [...] To jest coś obrzydliwego. Jestem kompletnie bezradna, mogę tylko Was uprzedzać oraz prosić, abyście nie klikali w żadne linki, żeby nie wykorzystano Waszej naiwności oraz wiary w cudowne środki. Nie ma takich środków [...] - dodała.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(79)
fakt faktyczn...
2 miesiące temu
to oburzające, wykorzystać wizerunek gwiazdy, nie płacąc jej za to !
Bis
2 miesiące temu
Kiedy wszyscy zrozumieją, że klikając akceptację regulaminu automatycznie udostępniają swoją twarz światu. Pewnie niejedna z Was wisi jako twarz w jakimś tajlandzkim salonie fryzjerskim.
CYBER
2 miesiące temu
O wyborach wiedzą wszystko ,zawsze takie mądre te nasze celebryty a tu taka wpadka tak się dała zrobić .
Heh
2 miesiące temu
Zawsze lepiej puścić w eter taki apel do swoich fanów, żeby się zabezpieczyć na wypadek, gdy pod wpływem (emocji,alkoholu) zrobi się coś głupiego, bo jak co,to nie ona
jolka
2 miesiące temu
masz ci los biedna marysia od krzysia
Najnowsze komentarze (79)
????
miesiąc temu
To ona ma fanów ??? Ciekawe z jakiego powodu ???
Hallo polska
miesiąc temu
Poprostu ja bzykneli
Gość
2 miesiące temu
Chciało by się jak kolwiek skomentować tą straszna tragedie jaka spotkała Panią Annę ale patrząc po wyrazie twarzy na przedawnionych zdjęciach właściwie komentarz pisze się sam.Jedyne co można zrobić w tej sytuacji to wysłać SMS-a o treści:Pomagam!
historyk
2 miesiące temu
Nie płaczę po wykorzystaniu Muchy...
Serio
2 miesiące temu
Wizerunek…zapatrzonej w siebie i niesympatycznej celebrytki z Polski
Zyba
2 miesiące temu
Mi lotto wizerunek dziewczyny urbana koło pióra
Troja
2 miesiące temu
Ale mi tez wizerunek nie ma co
Rbl
2 miesiące temu
Tej to zawsze się coś przydarza
Perła Wschodu
2 miesiące temu
na tym portalu parę razy widziałam reklamę jakichś suplementów na odchudzanie, które były niby reklamowane przez rozmajdanek.Więc sorry, ale to się nie bierze niewiadomo skąd. Zarówno pudel, jak i inne portale na pewno są świadome takich akcji
Jak
2 miesiące temu
Facebook to jest jeden wielki SCAM i Fake
Cdn
2 miesiące temu
Anka, najpierw ty wytłumacz się z kradzieży!
Koko
2 miesiące temu
Powinna wyjechać do narodu swych przodków...odpoczelaby... 🤦‍♀️
Głos
2 miesiące temu
Jaka elyta, taki język. W Polsce do lamusa odchodzi zwyczaj nieużywanie brzydkich wyrazów, zwłaszcza publicznie. Oni nawet nie wiedzą, że tak nie wypada, hahaha.
Widzka
2 miesiące temu
Zaskakujące ze Ankę Muche teraz oburza fakt wykorzystania wizerunku. A jak zwolniła aktorkę ze swojego spketaklu „O mało co” Joanne Kuberską to wykorzystywała cały czas jej wizerunek od maja do października sprzedając spektakle i reklamując go Jej nazwiskiem wtedy nie uważała ze wykorzystanie wizerunku jest obrzydliwe
...
Następna strona