Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
Megi
|
aktualizacja

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających

1102
Podziel się:

34-letni Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję. Jak poinformowało biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji - policja miała "uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości".

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających
Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających (East News)

Wirtualna Polska poinformowała właśnie, że w Warszawie po godzinie 16:00 doszło do zatrzymania 34-letniego aktora przez patrol ruchu drogowego. Jak czytamy - istniały "uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości".

O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających - poinformowała z kolei Gazeta Wyborcza.

Jak donosi portal warszawawpigulce.pl, Bartłomiej Śniadała z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdza, że faktycznie doszło do zatrzymania 34-letniego mężczyzny, ale nie podaje jego imienia i nazwiska. Wirtualnej Polsce udało się nieoficjalnie ustalić, że chodzi o Antoniego Królikowskiego (zgodził się na publikację wizerunku).

Wszystkie doniesienia policji oficjalne w rozmowie z Pudelkiem potwierdził menadżer aktora.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1102)
........
rok temu
Czyli Opozda miała rację że boi się z nim dziecko zostawić
Hahahaha
rok temu
Hahahahaha stwardnienie rozsiane. Ten mentalny dzieciak rozdaje Asi gotowe karty, nikt nie musi go dodatkowo kompromitować, sam robi to najlepiej
Ann Leather
rok temu
Izabela będzie miała pierwszą sprawę 😈
Szok
rok temu
Szok i niedowierzanie królik napcany 😱 ktoz mógłby się tego po nim spodziewać
Ble
rok temu
Ojojojjjj Antoś, jak mogłeś???
Najnowsze komentarze (1102)
Haha
rok temu
Aśka to konfitura i 💩
Ono
rok temu
Trzeba sprawdzić czy te jego zaświadczenia od lekarza o SR i zgodzie na zażywanie leczniczej marihuany są legitne. Pewnie Liroy mu je wystawił
1111
rok temu
Samo życie
Teodor
rok temu
Nie wierze że ona to tak wszystko na trzeźwo, lepiej niech powie co tam ćpie bo na normalną nie wyglada
Looll
rok temu
Hahahahaha to mimika zwykłej kobiety która Antek nie chciał bo nie jest piękna hahahsh a najczęściej jest ponura
Jola
rok temu
To jest straszne co ten człowiek wyprawia… mógł wieść fajne, spokojne życie i wiele dobrego zrobić dla osób chorych na SM- angażować się w akcje, propagować wiedzę o chorobie, pokazywać, ze mimo diagnozy żyć normalnie. Miał żonę Asie super babkę, synka, duża rodzine, karierę i dość dobre perspektywy a wszystko spartolił na własne życzenie
Ewa
rok temu
Potencjalny morderca na drodze!!!! Małgorzato ogarnij swojego niewychowanego gówniarza zanim zabije czyjeś dziecko na drodze!!! Co z ciebie za matka, jak go wychowalas. Okropna atologia i rozpusta! Czy w twoim domu panują jakies zasady???
GOŚĆ
rok temu
Nikt nie chce być z taką osobą na której nie można polecać.Nie jest to jego pierwszy wyskok.Badania zrobione, dowód jest i teraz czekamy co dalej.Chyba nie chcą sprawę wrzucić pod dywan.Tym zrobią mu krzywdę,a ludzi naraża się na nieszczęście, które zrobi bo on nie ma hamulców. Kara solidna z zabraniem prawa jazdy.
Xyz
rok temu
Jako kobieta powinnam stać za kobietą bezapelacyjnie, ale jakoś od początku intuicja mi podpowiada, że w tym ich rozstaniu ona też nie jest bez winy. Tylko oni wiedzą jak było naprawdę. Ona wydaje się wyniosła, jej mimika sprawia, że wygląda jakby zawsze była niezadowolona. Nie wiemy jak żyje się z nią na codzień, ale Antoni zasugerował kiedyś, że nie jest łatwą osobą. Nie bronię jego tutaj całkowicie, ale pamiętajmy, że wina jest zawsze gdzieś pośrodku. Mam wrażenie, że Asia dobrze czuje się w roli ofiary i odcina od tego kupony, bo rola uciemiężonej kobiety przysparza jej wiele sympatii.
Kris
rok temu
A ja przyjmuję leczniczy spirytus i wydam w tej sprawie oświadczenie.
Ewa
rok temu
Chłoptaś brnie dalej … A co mamuśka tym razem opowie ……
Ada
rok temu
Pogubił się chłopak
boo
rok temu
Wg mnie ktoś, kto choruje na SM nie piłby ani nie zażywał żadnych używek w ogóle, dbając o to, aby nie wywołać nawrotu choroby lub nie pogorszyć swego stanu. Nie wierzę, że osoba, która prowadzi taki hulaszczy tryb życia - zmaga się z tak poważną chorobą autoimunologiczną. Gdy naprawdę zachoruje, to zobaczy, iż to nie są przelewki: nie da rady bujać się na jachcie, latać po ściankach i imprezach, a nawet samodzielnie jeździć samochodem... Powinien dostać od publiczności wilczy bilet za te wszystkie krętactwa
Bob
rok temu
Nie popieram donosów, ale gdyby nie miał za uszami nie miałby takich sytuacji. Ta napewno pomoże w ustaleniu opieki.
...
Następna strona