Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających

1109
Podziel się:

34-letni Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję. Jak poinformowało biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji - policja miała "uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości".

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających
Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję! Był pod wpływem środków odurzających (East News)

Wirtualna Polska poinformowała właśnie, że w Warszawie po godzinie 16:00 doszło do zatrzymania 34-letniego aktora przez patrol ruchu drogowego. Jak czytamy - istniały "uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości".

O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających - poinformowała z kolei Gazeta Wyborcza.

Jak donosi portal warszawawpigulce.pl, Bartłomiej Śniadała z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdza, że faktycznie doszło do zatrzymania 34-letniego mężczyzny, ale nie podaje jego imienia i nazwiska. Wirtualnej Polsce udało się nieoficjalnie ustalić, że chodzi o Antoniego Królikowskiego (zgodził się na publikację wizerunku).

Wszystkie doniesienia policji oficjalne w rozmowie z Pudelkiem potwierdził menadżer aktora.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1109)
........
miesiąc temu
Czyli Opozda miała rację że boi się z nim dziecko zostawić
Hahahaha
miesiąc temu
Hahahahaha stwardnienie rozsiane. Ten mentalny dzieciak rozdaje Asi gotowe karty, nikt nie musi go dodatkowo kompromitować, sam robi to najlepiej
Ann Leather
miesiąc temu
Izabela będzie miała pierwszą sprawę 😈
Szok
miesiąc temu
Szok i niedowierzanie królik napcany 😱 ktoz mógłby się tego po nim spodziewać
Ble
miesiąc temu
Ojojojjjj Antoś, jak mogłeś???
Najnowsze komentarze (1109)
Anna
4 tyg. temu
Jakie uszy wielkie!!!
Ann
4 tyg. temu
Chłopak do leczenia...
Alex
4 tyg. temu
Na początku myślałem ,że chodzi o COCE. Ale THC ? Dzisiaj w polskich aptekach już jest wiele leków z zawartością THC. Ogolno dostępne w sklepach i internecie są olejki cbd zawierające też znikome ilości THC , które jednak przy regularnym spozyciu tegoż olejku też wyjdą w takim teście. Tym razem więc jednak to już rozdmuchana niepotrzebnie afera.
Haha
miesiąc temu
Aśka to konfitura i 💩
KIKI
miesiąc temu
JASNE GŁUPIE TŁUMACZENIE. OBAJTEK TEŻ PONOĆ MIAŁ TURETTA A TERAZ NAWET SIĘ NIE ZAJĄKNIE, NIE PRZEKLNIE, DZIWNE. CUDOWNE OZDROWIENIE /
Ono
miesiąc temu
Trzeba sprawdzić czy te jego zaświadczenia od lekarza o SR i zgodzie na zażywanie leczniczej marihuany są legitne. Pewnie Liroy mu je wystawił
1111
miesiąc temu
Samo życie
Teodor
miesiąc temu
Nie wierze że ona to tak wszystko na trzeźwo, lepiej niech powie co tam ćpie bo na normalną nie wyglada
Looll
miesiąc temu
Hahahahaha to mimika zwykłej kobiety która Antek nie chciał bo nie jest piękna hahahsh a najczęściej jest ponura
Jola
miesiąc temu
To jest straszne co ten człowiek wyprawia… mógł wieść fajne, spokojne życie i wiele dobrego zrobić dla osób chorych na SM- angażować się w akcje, propagować wiedzę o chorobie, pokazywać, ze mimo diagnozy żyć normalnie. Miał żonę Asie super babkę, synka, duża rodzine, karierę i dość dobre perspektywy a wszystko spartolił na własne życzenie
Ewa
miesiąc temu
Potencjalny morderca na drodze!!!! Małgorzato ogarnij swojego niewychowanego gówniarza zanim zabije czyjeś dziecko na drodze!!! Co z ciebie za matka, jak go wychowalas. Okropna atologia i rozpusta! Czy w twoim domu panują jakies zasady???
GOŚĆ
miesiąc temu
Nikt nie chce być z taką osobą na której nie można polecać.Nie jest to jego pierwszy wyskok.Badania zrobione, dowód jest i teraz czekamy co dalej.Chyba nie chcą sprawę wrzucić pod dywan.Tym zrobią mu krzywdę,a ludzi naraża się na nieszczęście, które zrobi bo on nie ma hamulców. Kara solidna z zabraniem prawa jazdy.
Xyz
miesiąc temu
Jako kobieta powinnam stać za kobietą bezapelacyjnie, ale jakoś od początku intuicja mi podpowiada, że w tym ich rozstaniu ona też nie jest bez winy. Tylko oni wiedzą jak było naprawdę. Ona wydaje się wyniosła, jej mimika sprawia, że wygląda jakby zawsze była niezadowolona. Nie wiemy jak żyje się z nią na codzień, ale Antoni zasugerował kiedyś, że nie jest łatwą osobą. Nie bronię jego tutaj całkowicie, ale pamiętajmy, że wina jest zawsze gdzieś pośrodku. Mam wrażenie, że Asia dobrze czuje się w roli ofiary i odcina od tego kupony, bo rola uciemiężonej kobiety przysparza jej wiele sympatii.
Kris
miesiąc temu
A ja przyjmuję leczniczy spirytus i wydam w tej sprawie oświadczenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie