Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teściowa wspiera Figurę. "Przesyła jej pieniądze na dzieci"

33
Podziel się:

Aktorka zrezygnowała ponoć z udziału w "Agencie", bo bała się, że Schoenhals odbierze jej córki… Miała dostać 150 tysięcy.

Teściowa wspiera Figurę. "Przesyła jej pieniądze na dzieci"
bFdLhdxN

Katarzyna Figura już czwarty rok próbuje wyrwać się z toksycznego małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem. Sąd ciągle jednak nie wydał wyroku w tej sprawie. Najwyraźniej nie wystarczyły nawet powtórne zeznania teściowej aktorki, która specjalnie po to przyleciała wiosną ze Stanów Zjednoczonych. Dorothy Morton zdecydowała się zeznawać na korzyść aktorki, przeciwko własnemu synowi. Podobno ujawniła w sądzie, że doskonale rozumie, co przeżywa Kasia, bo ona sama boi się Kaia, który groził jej śmiercią.

Wyznała także, że uważa syna za niebezpiecznego psychopatę.

Kai jest niebezpiecznym psychopatą i socjopatą. To istny szatan w ludzkiej skórze. Jak każdy psychopata Kai jest też doskonałym manipulatorem - wyjaśniła w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Powtarzam, mój syn jest niebezpiecznym i chorym człowiekiem, destrukcyjnym sadystą. Miłym dla ludzi, których może wykorzystać. Ale gdy już to zrobi, nie potrzebuje ich i idzie dalej. Mi też groził śmiercią. Ale nie chcę o tym mówić. Jako matka kocham syna, ale nie lubię go i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

bFdLhdxP

Jak twierrdzą znajomi aktorki, Schoenhals chce się na niej zemścić, doprowadzając ją do ruiny finansowej. Zmusił Katarzynę do ucieczki z jej własnego domu, uzyskując nakaz sądowy, zobowiązujący aktorkę do zapewnienia mu nieograniczonego dostępu do jej willi na Saskiej Kępie. Dla Figury, która planowała sprzedać dom, by uzyskać pieniądze na prawników, był to ogromy cios.

Dlatego zgodziła się przyjąć ofertę producentów Agenta, którzy obiecali jej 150 tysięcy złotych za udział w programie, bez względu na to, jak długo się w nim utrzyma. Na krótko przed wyjazdem Figura zmieniła jednak zdanie. Podobno boi się, że pod jej nieobecność mąż może porwać dzieci i ukryć je przed nią za granicą.

bFdLhdxV

Jak donosi Dobry Tydzień, decyzję o rezygnacji z programu ułatwiła jej zamożna teściowa, która obiecała wsparcie finansowe w tych trudnych chwilach.

Babcia przesyła Kasi pieniądze na wnuczki - ujawnia informator katolickiego tabloidu. _**Kocha dziewczynki i nie chce, by jeszcze bardziej ucierpiały na rozwodzie rodziców.**_

_

bFdLhdxW

_

Zobacz także: Figura: "Dzień nie istnieje bez rozmowy. Telefon jest smyczą, jesteśmy od niej uzależnieni!"
bFdLhdxX
Zobacz także: Zobacz też:
bFdLhdyq
KOMENTARZE
(33)
śmietana
5 lata temu
Życzę każdej kobiecie takiej teściowej.
Gość
5 lata temu
Co za psychola se wzięła, masakra ,mnie zastanawia jak bardzo on musi byc p*********y skoro nawet jego matka na jego niekorzyść zeznaje
gość
5 lata temu
I dziwia sie, ze kobiety nie cca rodzic dzieci... A z KIM pytam? Trudno o porzadnego i fajnego faceta...
bFdLhdyr
gość
5 lata temu
Bardzo mądra decyzja. Dzieci najważniejsze :)!
Gość
5 lata temu
Jak to się dzieje ze wielka miłość zamienia sie w taka nienawiść do siebie???
Najnowsze komentarze (33)
gość
5 lata temu
dlaczego ten jej rozwód tak długo trwa, może właśnie dlatego aby ją zniszczyć finansowo. żadna matka nie będzie świadczyć na niekorzyść swojego dziecka ale widocznie coś w tym jest i to już dawno powinno sąd przekonać, że coś jest na rzeczy i uwolnić ją z tego toksycznego związku
Gość
5 lata temu
E tam
gość
5 lata temu
A ja myślę, że zrezygnowała, bo mogłaby stracić alimenty.
gość
5 lata temu
niestety w dzisiejszych czasach ,zadko spotkać normalnego czlowieka ,same psychole ,
gość
5 lata temu
w takiim kraju zyjemy i jak się trafi takie piekło ,to nie ma apsolutnie pomocy ,ja żyłam z takim psycholem i dopiero jaqk poznałam nowego przyszłego męża to mogłam wyrwac się z jego całej chorej rodzinki ,ale na dzieciach sled zostal ,poszli po charakterze ojca
gość
5 lata temu
bardzo pani wspołczuję życie z tyranem jest pieklem dla wszystkich zwłaszcza dzieci ,ślad na psychice zostanie na zawsze
gość
5 lata temu
u nas w kraju nie sprawiedliwosci .zwlaszcza w sadach sedziowie dostaja ....nie chca pomagac takaim rodzinom ich to bawi... .
gość
5 lata temu
u nas w kraju nie sprawiedliwosci .zwlaszcza w sadach sedziowie dostaja ....nie chca pomagac takaim rodzinom ich to bawi... .
bFdLhdyj
Ada
5 lata temu
Polskie sady! Zawsze pod prad i zawsze sie im wydaje ze jak cos zagraniczne to lepsze! Chcialabym naprawde wiedziec skad takie przekonania!
gość
5 lata temu
Peruka...
gość
5 lata temu
Tez nie miala kogo na meza sobie wybrac Chyba na fiuta poleciala to teraz ma!
gość
5 lata temu
Mnie tylko dziwi, żże tek długo trwa rozwód. Ja mając dwoje dzieci rozwiodłam się w ciągu 6- u miesięcy . To jest ogromnie podejrzane dlaczego sąd to przeciąga. Macie podejrzenia takie jak ja ?
gość
5 lata temu
To jestprzemoc.Tylko gdzie sąd.?
Gość
5 lata temu
I po co co to było?po co ta miĺość?miało być cudownie,a wyszło jak zwykle
Oferty dla Ciebie
bFdLhdzc
bFdLhdzd
bFdLhdze
bFdLhdzf
bFdLhdzg
bFdLhdyL