Cielecka: "Mężczyźni płaczą, gdy się ze mną rozstają"

184
Podziel się

"Mówią, że niełatwo ze mną żyć, ale warto się pomęczyć".

Cielecka: "Mężczyźni płaczą, gdy się ze mną rozstają"

Magdalena Cielecka, po rozstaniu z Andrzejem Chyrą, spotykała się z wieloma mężczyznami. Mimo że szybko się w niej zakochiwali, a nawet, jak Łukasz Garlicki, planowali wspólną przyszłość, aktorka szybko się nimi nudziła. Trzy lata temu podczas wycieczki do Izraela spotkała przewodnika wycieczek i promotora kultury Izraela Dawida Wajntrauba.

Chociaż Dawid oświadczył się jej w Rzymie po roku znajomości, na przeszkodzie stał fakt, że był nadal żonaty. Jednak, jak twierdził, jego małżeństwo od dawna istniało już tylko na papierze, a żona chciała się z nim rozwieść.

Jednak izraelskie prawo nie zezwala na rozwód, gdy mąż się nie wyraża na to zgody. Po poznaniu Cieleckiej Wajntraub zdecydował się na rozwód, który został orzeczony wiosną zeszłego roku.

Wtedy jednak Magda straciła zapał. Wprawdzie kupiła nowe mieszkanie i pozwoliła w nim zamieszkać Dawidowi, który specjalnie dla niej przeprowadził się do Polski, ale przestała mowić o ślubie.

W rozmowie z magazynem Twój Styl aktorka przyznaje, że nie jest łatwa we wspólnym życiu.

Ciężar życia ze mną polega na tym, że wiem, czego chcę, a czego nie, i nie sposób mnie przekonać - wyjaśnia Magda. Mężczyźni płaczą, gdy się ze mną rozstają. Ale nie żałują tego wspólnego czasu. Mówią, że jestem wyzwaniem, że nie jestem łatwa. Niełatwo ze mną żyć, ale warto się pomęczyć. Nikt nie powiedział jednak, że czas spędzony ze mną był stracony.

KOMENTARZE
(184)
gość
3 lata temu
Mozna byc niedostepna na poczatku znajomosci ale po co przez caly czas udowadniac drugiej osobie, ze ma sie caly czas racje ? Takie osoby sa toksyczne i nic nie ma wspolnego z pewnoscia siebie...trzeba nauczyc sie kompromisow !
Gość
3 lata temu
No... jaka skromna :)
gość
3 lata temu
Ale jednak rozstają... To takie "nie chcem, ale muszem", nie ma się czym chwalić
gość
3 lata temu
nikt nie powiedział ale każdy zmyka gdzie pieprz rośnie:)))
Gość
3 lata temu
No i komu potrzebne te wywody nad sobą?
Najnowsze komentarze (184)
gość
3 lata temu
Placza z radosci , ze wreszcie uwolnili sie od zlosliwej zolzy Cieleckiej
gość
3 lata temu
Ma wyglad zolzy
I wish I am a...
3 lata temu
1. gwiazda lokalna, Hollywood nie podbije, 2. zarozumiala, 3. bawi sie w polityke na ktorej sie zero zna( copy pudlo jandowe), vide czarny protes, kod, antyposlkie hasla 4. gdzies wspomniala, ze mysli o dzieciach z tym jak mu tam, winogronem, lepiej niech nie mysli, bo jakby sie dowiedziala, ze cos z dzieckiem nie tak, to by poddala sie aborcji, czyli by byla morderczynia, w koncu wrzeszczala #czarnyprotest!!! I to ma byc gwiazda..??! Disgusting..!!
gość
3 lata temu
chyba ze szczescia ze nie beda juz z toba
gość
3 lata temu
Ze szczęścia
kupa
3 lata temu
ja bym zesrał gacie
Samodzielnasi...
3 lata temu
Jesteś fajna laska. Czas leci i nie masz dzieci ale to twoja decyzja i twoje życie Magdaleno. Żaden facet nie jest wart miłości kobiety. Jest tylko samcem i z tego należy korzystać. Wtedy jest ok. Nikt po nikim nie płacze. Satysfakcja z seksu z prawdziwym samcem jest znacznie lepsza niż z facetem....na co dzien mieszakajacym i szwendajacym się po mieszkaniu. Faceci też tak uważają ale też lubię zonki kucharki, sprzątaczki, matki i praczki. Zdradzają żony. Mają samice na boku.
gość
3 lata temu
Ewidentnie neurotyczka
gość
3 lata temu
ze mną jak się rozstają to też płaczą i pamiętają mnie po 20 lat
Gość
3 lata temu
I tym samym zostanie stara zgorzkniala baba
Gość
3 lata temu
Co oni w niej widzą to nie mam pojęcia
gość
3 lata temu
G****a rura.
Gość
3 lata temu
facetom się podobają silne inteligentne kobiety ale się ich boją nie chcą wyjść w związku na glupka
Gość
3 lata temu
Oni płaczą ze szczęścia, że koszmar się skończył, a ta idi.otka myśli, ze ona taka wspaniała.
...
Następna strona