Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odrzuceni przez rolników Kasia i Dawid ZARĘCZYLI SIĘ!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
245
Podziel się:

Wszystkie inne związki trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" nie przetrwały nawet kilku tygodni...

Odrzuceni przez rolników Kasia i Dawid ZARĘCZYLI SIĘ!

Wczoraj Jedynka wyemitowała ostatni, podsumowujący odcinek trzeciej edycji _**Rolnik szuka żony**_. Pięcioro uczestników: Szymon, Łukasz, Monika, Marek i Zbigniew spotkało się ze swoimi kandydatkami i kandydatami po dwóch miesiącach od ostatnich nagrań. Jak się okazało, większość z nich nie miała ze sobą kontaktu, a jedyna rokująca para, czyli Zbyszek "hehehe" i Irenkarozstali się. Kilka tygodni wcześniej rolnik wydawał się być bardzo zainteresowany swoją wybranką, pytał ją nawet o możliwość unieważnienia ślubu kościelnego.

Niestety, okazało się, że brak możliwości zawarcia ślubu kościelnego jest dla 57-letniego wdowca dużą przeszkodą. Dwa miesiące później Irenka przyznała przed kamerami, że "ich związek chyli się ku końcowi", a Zbyszek prawie się do niej nie odzywał. Przyciśnięty przez prowadzącą, Martę Manowską, stwierdził, że "raczej by tak chciał, ale jeszcze dokładnie nie wie"… Na finał przyjechała też wciąż chętna Bogusia, która, chociaż zarzekała się, że nie chce mieć z nim nic wspólnego, wyraźnie nabrała nadziei. Za kulisami Zbyszek wyznał jednak, że koresponduje z innymi kobietami, które zgłosiły się do niego po występach w telewizji...

Rolniczka Monika przyznała z kolei, że spotyka się z mężczyzną, którego nie zaprosiła nawet na pierwsze randki w pałacu, ale po ponownym przeczytaniu listów doszła do wniosku, że się myliła. Jak zapewniała, jest teraz szczęśliwa i nie czuje, żeby skrzywdziła swojego wybranka z programu, Tomka. On sam nie wyglądał na zadowolonego… Szymon również postanowił "rozpocząć casting od nowa" i znów czyta listy i ogląda zdjęcia od kandydatek. Marysia, którą wybrał, a później zaproponował jej, żeby "zostali przyjaciółmi" przyjęła jego decyzję bardzo spokojnie, ale trudno było jej ukryć smutek i rozczarowanie.

Najwięcej emocji wzbudziło spotkanie Łukasza z jego wybranką Patrycją i dwiema kandydatkami, Agnieszką i Anią. Agnieszka przyznała, że drugi raz by się nie zgłosiła, bo w telewizyjnej wizytówce zobaczyła "pewnego siebie mężczyznę, którym Łukasz jednak nie jest". Dotknęło ją też wcześniejsze wyznanie Łukasza, że "nie ma między nimi chemii". Ania stwierdziła z kolei, że swojego udziału nie żałuje, znajomość z młodym rolnikiem uważa za zakończoną i jest w szczęśliwym związku. Patrycja, z którą Łukasz praktycznie nie utrzymywał kontaktu miała mu za złe, że "nie miał jaj" i ośmieszył ją przed całą Polską.

Nie chodzi mi o to, że się w tobie zakochałam, bo nie było między nami żadnego uczucia. Jest mi po prostu przykro, nie potrzebny był ten teatrzyk przed moimi rodzicami - mówiła ze łzami w oczach. Po co zachowujesz się, jakbyśmy byli super-ekstra parą. Ja miesiąc nie wracałam do domu, bo nie wiedziałam, jak mam mu to powiedzieć!

Za kulisami Łukasz przyznał, że mógł zachować się inaczej: Czuję, że skrzywdziłem Patrycję. W życiu dzieją się takie rzeczy, że zauroczymy się, pocałujemy, ale okazuje się, że to nie to i zawsze jedna ze stron będzie poszkodowana. Może żałuję tylko tego, że zrobiłem to za późno.

W finale pojawiła się także Czarna Wdowa z Superwizjera, czyli Beata, kandydatka Marka, który udział w programie potraktował chyba jako ogólnopolską reklamę i wabik na kobiety. Jeszcze w trakcie pobytu Beaty, Ani i Kasi w jego gospodarstwie przyznał, że "one są tylko trzy, a tam jest ich tysiące"…

Trzecia edycja Rolnik szuka żony nie okazała się jednak całkowitą klapą - Dawid, pierwszy odrzucony przez Monikę kandydat i Kasia, kandydatka Szymona, są dzisiaj parą. Poznali się jeszcze na nagraniach w pałacu, po których Dawid odwiózł Kasię do domu. Są już zaręczeni.

Postanowiliśmy, że chcemy razem sobie ułożyć życie. Bóg tak postanowił skierować nas na wspólne tory i siedzimy tutaj - mówiła szczęśliwa Kasia. Spotkałem na swojej drodze miłość swojego życia - dodał Dawid.

Przypomnijmy, że Jedynka rozpoczęła już castingi do czwartej edycji show.

Zobacz także: Nowy rolnik z programu TVP: "Program daje szansę na różne konfiguracje ludzkie!"
Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(245)
gość
6 lat temu
jestem barzo namientnna
Gość
6 lat temu
ah ten wąs Marysi
Gość
6 lat temu
Ta monika jest tragiczna
Gość
6 lat temu
Same maminsynki udający mężczyzn tam sie znalazły !
gość
6 lat temu
to co widzialam w tym odcinku przeszlo moje najsmielsze oczekiwania! jaja nie z tej ziemi
Najnowsze komentarze (245)
gość
5 lata temu
Pudel pokaż foty tej pary homo
Pola
5 lata temu
Oblesny zbychu erotoman gawędziarz
Gość
6 lat temu
Grzywkami do siebie pasują
Gość
6 lat temu
Żałosny program.... najlepiej go nie puszczac nie mówiąc o tych ludziach którzy zrobią wszystko pod publiczne
gość
6 lat temu
ale Marek ładnie ubrany
lol
6 lat temu
czy marysia ma wąsy??
nikc
6 lat temu
dobrze, że nie ma w tym programie polityki; wieś jak to wieś - praca,praca, brak czasu, brak pieniędzy, brak perspektyw, to jest miejsce dla wytrwałych idealistów...
gość
6 lat temu
Ten łukasz to taka d**a wołowa ,a Pati fajna babka ,ładna ,zgrabna i z jajami
gość
6 lat temu
irenka ,olej tego wsioka zbyszka ,nie jest ciebie wart !!! jesteś super babka
gość
6 lat temu
bogusia to największa porażka 3 edycji
gość
6 lat temu
Zbyszek ! mieć taką kobietę i ją wypuścić !!! wstydż się chłopie
Gość
6 lat temu
Kto do programu zaprasza takich panów jak ten Zbyszek to jakiś napalony frajer bez końca obiecywał te swoje kandydatki aż się niedobrze robiło człowieku ty się weź zastanów nad swoim postępowaniem aniTy piękny ani bystry dla mnie odpychajacy
Gość
6 lat temu
Ale ma wąs panna piąte foto.
gość
6 lat temu
Tiaa, zareczyny w piec minut, zeby zrobic wrazenie na tym swietojebliwym, ktory jej nie wybral i zeby pokazac sie w tv. Nie podoba mi sie ta baba, sztuczna do bolu a ten jej niby to wybranek, jakis taki, jak z kreskowki dla dzieci, bez jaj - bedzie mu rozkazy wydawac a ten tylko sie podporzadkowywac.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie