Mąż kobiety zabitej przez Dariusza K.: "To skandal"

320
Podziel się

"Podejrzewałem, że coś się stanie, bo on miał do 17 listopada tylko sankcję"... Czy sąd pomyślał jak poczuje się rodzina zabitej przez bogatego celebrytę?

Mąż kobiety zabitej przez Dariusza K.: "To skandal"

Niestety, po raz kolejny potwierdziło się, że w Polsce wystarczy być bogatym (albo mieć bogatą ciocię), żeby cieszyć się wolnością bez względu na wszystko, nawet po zabiciu człowieka pod wpływem kokainy. 17 listopada Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił areszt tymczasowy Dariuszowi K. zatrzymanemu w lipcu 2014 roku za zabicie kobiety na pasach. Naćpany celebryta pędził z niedozwoloną prędkością po ulicach Warszawy swoim luksusowym BMW. Zignorował sygnalizację świetlną, nawet nie zwolnił na pasach. Potrącił, ze skutkiem śmiertelnym kobietę, wracającą z niedzielnego obiadu u córki. 63-letnia Ewa J. zginęła na miejscu. Jak zeznali świadkowie zdarzenia, nie sprawiał wrażenia specjalnie przejętego. Patrzył na jej zwłoki obojętnie: Dariusz K. NIE POMÓGŁ OFIERZE PO WYPADKU?! "Podszedł, spojrzał i odszedł"

Jak wynika z ekspertyz, przeprowadzonych przez specjalistów, zażywał kokainę półtorej do dwóch godzin przed wypadkiem.

Obrońcy celebryty nie rezygnują jednak z prób przekonania sądu, że miało to miejsce poprzedniego dnia, tylko jakiś tajemniczy czynnik, jak esparal, leki na wątrobę (obojętnie!) czy stres, spowodowany, jak dodał taktownie sam oskarżony, przez jego byłą żonę, opóźnił rozkład narkotyku w organizmie.

Na tej podstawie, po wyroku z kwietnia tego roku, skazującego Dariusza K. na 7 lat więzienia, złożyli apelację. Sędzie uznał, że nie ma już żadnych przeszkód, by wypuścić celebrytę z aresztu za poręczeniem majątkowym, które natychmiast wpłaciła jego ciocia.

Mąż zabitej kobiety dowiedział się o tym od dziennikarki Super Expressu.

To jest skandal - komentuje Tadeusz J.. Podejrzewałem, że coś się stanie, bo on miał do 17 listopada tylko sankcję. Cóż mogę poradzić. Jest mi przykro. Tym bardziej że udowodniono, że był pod wpływem narkotyków. Mnie żaden wyrok nie usatysfakcjonuje. Ja mam, jak mam. Po prostu jest mi nieraz ciężko. A teraz, jak pani do mnie zadzwoniła, to jeszcze podwójnie ciężko się zrobiło. Nie mam na to żadnego wpływu. Nie chodzi mi o odszkodowanie, bo ja od niego nic nie chcę. Co mi może dać? Może się jeszcze będzie można odwołać od ostatecznego wyroku, jeśli już zapadnie.

Czy sędzia pomyślał chociaż przez chwilę, jak poczuje się rodzina zabitej? Rozumiecie, dlaczego sądy w Polsce aż tak sprzyjają bogatym?

KOMENTARZE
(320)
Gość
3 lata temu
Zapłacili kupę kasy i go wypuszczają co za kraj !!!!!!
gość
3 lata temu
Było do przewidzenia $$$$$$$
Gość
3 lata temu
Polska to chory kraj
Gość
3 lata temu
Dozywocie takiemu gnidzie w nie to wypuszczać !
gość
3 lata temu
Zapamiętajcie sobie wszyscy dobrze.NIE ma sprawiedliwości na tym świecie.
Najnowsze komentarze (320)
DOFUS Touch K...
3 lata temu
I don't have the slightest idea DOFUS Touch Kamas
gość
3 lata temu
To skandal, Rozumiem, że może w związku tym przyćpać i zabić kolejną osobę skoro jest na wolności. Sędzia powinien beknąć.
gość
3 lata temu
Panie Ziobro,co Pan na to!??
gość
3 lata temu
polscy chrzesjanie po co te zlosliwosci - przeciez on ma tylko przerwe w odsiaDCE I TO ZA PORECZENIEM ....WIEC PO CO PRYMITYWNEW PISIAKI ZIEJECIE JADEM ????
gość
3 lata temu
A co na to d**ek Ziobro? Miało się wszystko zmienić.
gość
3 lata temu
Skoro "RZĄDZI" Bezprawie i Niesprawiedliwość....
pokrzywdzona
3 lata temu
przecież to jest normalne że nasze sądy są sprawiedliwe inaczej tylko dla bogaczy, morderców i złodziei, kto da im większą łapówę ten wygrywa
gość
3 lata temu
Sedzia i prokurator - temu trzeba sie dobrze przyjrzec!!! to skandal!!!!!
Dariusz
3 lata temu
Nie Polska tylko na całym świecie tak jest!
gość
3 lata temu
Sprawiedliwość, k***a ich mać, rewolte zrobić by naležałomi pogonić całe to toważystwo w p**du
gość
3 lata temu
co ta Gorniak w tym tępym wieśniaku widziała, widocznie naprawdę ma nierówno pod sufitem
gość
3 lata temu
Jednak Ziobro ma rację. Należy przewietrzyć prokuraturę i sądy ze starej nomenklatury. Gdyby taki śmieć Kupa D. miał trochę honoru to by sam się udusił. Wstyd.
+
3 lata temu
to jest polska chory kraj ćpunów i pijaczków prawo w szambie prokuratorów sędziów powinno się dyskwalifikować dożywotnio za machlojki i błędne osądzanie A CIOCIĘ TEŻ SZLACH TRAFI KIEDYŚ
gość
3 lata temu
dlaczego jest na wolnosci ??? bo ma kase?. smutne to !!!!! siedziec do ostatniego dnia wyroku !!!!! .to nic ze zabil ? ludzie gdzie wy zyjecie, kogo wybraliscie do rzadzenia krajem???? Ciarki po plecach chodza co PIS jeszcze zrobi
...
Następna strona