Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krychowiak i Celia pomagają w ramach "Szlachetnej Paczki"

114
Podziel się

Odwiedzili rodzinę, której sytuacja finansowa jest dramatyczna.

Krychowiak i Celia pomagają w ramach "Szlachetnej Paczki"
bCzRhKIB

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat starannie pielęgnują swój wizerunek w mediach. Oboje dbają o wygląd i nie ukrywają swojego przywiązania do luksusu:

bCzRhKID

Para zaangażowała się w świąteczną akcję charytatywną Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym.

Grzegorz i Celia spotkali się spotkała się z panią Aleksandrą i panem Tomaszem, którzy wychowują dwójkę dzieci. Jedno z nich, Ewelina, zmaga się z niepełnosprawnością, od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki. Pani Aleksandra nie może w tej sytuacji podjąć pracy. Mimo trudności finansowych, rodzice dokładają wszelkich starań, by obu córkom zapewnić jak najlepsze możliwości rozwoju.

To, co robicie jest naprawdę niewiarygodne. Walczcie dalej. Jesteśmy z wami. Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie macie w życiu - mówił piłkarz. Nasza wizyta jest po to, żeby dać wam kolejny pozytywny impuls, wesprzeć was w tej sytuacji.

bCzRhKIJ
bCzRhKIK
bCzRhKJe
KOMENTARZE
(114)
gość
4 lata temu
Pokazówka, nie pokazówka, ale realne działanie za tym idzie czyli super! Oby dalej działali :)
Gość
4 lata temu
Ja pier**** ludzie wy jestescie jacys nienormalni. Komentujecie, ze maja dobre krzesla przy stole, albo cegly na scianach... Maja niepelnosprawna corke i dlatego zglosili sie o pomoc. Ludzka zawisc mnie poraza w dzisiejszych czasach
gość
4 lata temu
A ja pomagam zwierzętom. Kiedyś wspierałam akcje dla ludzi, ale po tym jak zostałam przez nich oszukana, wpłacam tylko na zwierzaki - przynajmniej widzę, że pieniądze faktycznie są przeznaczane na ich ratowanie, a do tego zwierzę jak nikt inny odwdzięczy się nam za pomoc.
bCzRhKJf
Gość
4 lata temu
Ladnie z ich strony ☺
xyzhh
4 lata temu
Czy Pani Lewandowska wrzuci do paczek kulki mocy? :)
Najnowsze komentarze (114)
gość
3 lata temu
Krychowiak to jew - spójrzcie na jego wrośnięte [płatki uszu.
plm
3 lata temu
Celia ubiera sie jak typowa Ukrainka
gość
4 lata temu
Do Pani co pomaga zwierzetom .. tez im pomagam , i je kocham bardziej niz ludzi . I ciagle place na pieski kotki ratuje szukam im domow .. i To Balsam na moje serce co krwawi ile cierpienia czlowiek zadaje zwierzetom
gość
4 lata temu
Wypad z tymi dwoma pustymi lalami! Wszystko pod publikę... Wizyta u biednej rodziny i chorego dziecka, fota i od razu na insta. Jakieś wyrzuty sumienia sobie niwelują. I jeszcze ten tekst: "Jesteśmy z wami". No właśnie nie jesteście! Jesteście tylko w tym jednym dniu, bo święta się zbliżają. Normalni ludzie pomagają i się tym nie chwalą.
gość
4 lata temu
Co za ćwierćmózgi !!!!!!!Wszystko na pokaz, debilny facet z kretynką w parze.
gość
4 lata temu
dlaczego od razu pokazówka p******o was ludzie. Są sławni i chcą rozgłosu ale nie dla siebie tylko dla całej akcji czyli Szlachetnej Paczki by coraz więcej osób pomagało ja też biorę udział w tym przedsięwzięciu pomagam dwóm rodzinom...ludzie jesteście słabi
gość
4 lata temu
k***a co za burak! Celia piekna
Gość
4 lata temu
Fajnie wyglądają i świetny styl mają
bCzRhKIX
Gość
4 lata temu
Fajnie wyglądają i świetny styl mają
gość
4 lata temu
to szlachetne że pomagają , tylko po co te pokazówki w mediach , pomaganie powinno być bezinteresowne
Gość
4 lata temu
Ale pomagają, a inni tylko siedzą i krytykują, ze pokazówka, ze za mało...
gość
4 lata temu
kupa moich znajomych zbiera na paczki !!!!!!
gość
4 lata temu
U nas już nie ma biednych rodzin.Jak jest wielodzietna rodzina to mają z 500 plus.Wystarczy na naciąganie na szlachetną paczkę.Rozumiem rodziny z niepelnosprawnym dzieckiem i emerytów którym nikt nie dolozy.Koniec kropka
gość
4 lata temu
dali im w ramach wsparcia jakąś kase cz tylko podkoszulkę piłkę i podpisany obrazek ?;p
...
Następna strona
bCzRhKJz