Jula wychodzi z TVN z wielkim pluszowym misiem (ZDJĘCIA)
W Wigilię zaśpiewała świąteczną piosenkę w "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, jak wyglądała.
Okres świąteczny to wysyp piosenek bożonarodzeniowych, których autorzy robią wszystko, żeby trafić do telewizji śniadaniowej i móc je "odśpiewać" z playbacku. Udało się to Izabeli Trojanowskiej, która w Pytaniu na Śniadanie poruszała ustami do nagrania utworu Od dobrych serc.
Podobna fucha trafiła się też Juli, która trafiła do Dzień Dobry TVN w jeszcze lepszym momencie - w samą Wigilię. Wystąpiła z chórem Sound'n'Grace, z którym nagrała świąteczny utwór Gdy Gwiazdka. Tekst utworu napisała dawno nie widywana piosenkarka Patrycja Kosiarkiewicz.
Po nagraniu programu Jula wyszła ze studia TVN-u trzymając ogromnego, pluszowego misia i torbę prezentów.