Kożuchowska i Ogórek "wspierają kulturę" na Zamku Królewskim (ZDJĘCIA)

Uczestniczyły w podpisaniu umowy między Ministerstwem Kultury a rodziną Czartoryskich.

Obraz

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie należy do grona aktorów, których zmartwiła "dobra zmiana" w polityce i mediach. Ostatnie miesiące to dla niej pasmo samych sukcesów: od podwyżki na planie Rodzinki.pl do odznaczenia Krzyżem Odrodzenia Polski przez Andrzeja Dudę. Aktorka może cieszyć się sympatią rządzących, którzy chętnie zapraszają ją do prowadzenia koncertów i imprez charytatywnych. Kożuchowska znajduje na nie czas nawet w przepełnionym od chałtur grafiku.

Wczoraj Kożuchowska gościła na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie prowadziła uroczystą galę podpisania umowy między Ministerstwem Kultury a rodziną Czartoryskich. Wśród gości znalazła się również... Magdalena Ogórek, niedoszła prezydent, która szczyci się pasją do historii sztuki i poszukiwaniem dzieł zagrabionych przez nazistów. Ogórek z wielkim zainteresowaniem rozmawiała między innymi z kardynałem Kazimierzem Nyczem i udzielała wywiadów Telewizji Polskiej.

Zobaczcie, jak Kożuchowska i Ogórek "wspierały kulturę":

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Kożuchowska o medalu od Dudy: "Wiedziałam, że mogą mi domalować gombrowiczowską gębę"

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą