Trwa ładowanie...

Joanna Horodyńska NAJGORZEJ ubraną gwiazdą 2016! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Celebrytka ponownie zmiażdżyła konkurencję... Zobaczcie, jak ubierała się przez ostatnie 12 miesięcy.

1
 / 22
Prezentacja kolekcji KRUK
Prezentacja kolekcji KRUK
0
0

Zakończyliśmy już głosowanie w naszym plebiscycie na najgorzej ubraną gwiazdę 2016. Najwięcej głosów (30%), podobnie jak w zeszłym roku, oddaliście na Joannę Horodyńską. Drugie miejsce zajęła Doda (15%), a trzecie Margaret (12%). Kolejne były natomiast Agnieszka Jastrzębska (11%), Maryla Rodowicz (8%), Monika Olejnik i Sarsa (po 6%), Karina Kunkiewicz i Barbara Kurdej-Szatan (po 4%), Magda Gessler (3%) i Cleo (2%).

Joanna Horodyńska tytuł najgorzej ubranej gwiazdy otrzymuje już po raz trzeci. W tym roku do jej ulubionych luskusowych ubrań i dodatków dołączyły między innymi żółte buty Gucci za 3 tysiące złotych. Celebrytka chętnie pokazywała się też w ubraniach ze "swojej" kolekcji dla Si-Mi, do gustu przypadł jej też "piżamowy" trend, który eksponowała, pozując na ściankach w piżamach i szlafrokach.

Joannie gratulujemy, a Wy zobaczcie jej stylizacje z ostatnich dwunastu miesięcy. Która była najgorsza?

2
 / 22
Look of the Year
3
 / 22
Gwiazdy na pokazie Bizuu
4
 / 22
Pokaz Mariusza Przybylskiego
5
 / 22
Pokaz Macieja Zienia
6
 / 22
Urodziny sklepu Vitkac
7
 / 22
Premiera Fantasia projektu Ani Kruk
8
 / 22
Pokaz MMC
9
 / 22
Flesz Fashion Night
10
 / 22
Pokaz marki LaMania
11
 / 22
Róże Gali
12
 / 22
Impreza Louis Vuitton
13
 / 22
Pokaz MMC
14
 / 22
Prezentacja Mohito
15
 / 22
Pokaz Badura Icons
16
 / 22
Impreza w salonie Moliera 2
17
 / 22
Galkowo Masters 2016
18
 / 22
Fashion Designer Awards
19
 / 22
Pokaz MMC
20
 / 22
Impreza Lierac
21
 / 22
Urodziny "K MAG"
22
 / 22
Konferencja Fashion Designer Awards
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

William i Kate rozegrali partyjkę curlingu. Księżna bawiła się w najlepsze na lodzie (ZDJĘCIA)

Książę William i księżna Kate odbyli wizytę w Szkocji. W ramach odwiedzin zawitali do Narodowego Centrum Curlingu, gdzie mogli poznać tajniki tego sportu zarówno w teorii, jak i w praktyce. Jak widać, ta forma aktywności wyraźnie przypadła im do gustu.
9.

Nicola Peltz od zawsze polowała na celebrytów. Wszystkie związki żony Brooklyna Beckhama: brat sióstr Hadid, Justin Bieber... (ZDJĘCIA)

Nicola Peltz za sprawą rodzinnego skandalu Beckhamów znowu jest w centrum zainteresowania. Okazuje się, że aktorka przed związkiem z Brooklynem Beckhamem, miała swój określony typ i najczęściej byli nim sławni muzycy i celebryci z bogatych rodzin. Z kim się spotykała przed ślubem z synem Davida i Victorii?
8.

Roześmiana Anita Werner pozdrawia z wyjazdu z ukochanym. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Anita Werner podzieliła się w mediach społecznościowych relacją ze swojej ostatniej podróży do Salzburga. Towarzyszył jej ukochany, Michał Kołodziejczyk.
7.

Bella Hadid paraduje po Nowym Jorku w WAŁKACH NA GŁOWIE i połyka płatki śniegu (ZDJĘCIA)

Bellę Hadid sfotografowano za kulisami sesji zdjęciowej. Przyodziana w futro modelka zdawała się cieszyć zimową pogodą. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Tomasz Szczepanik KUPIŁ 130-METROWY APARTAMENT na Teneryfie: ogromny taras, prywatny basen i przestronny salon (ZDJĘCIA)

Tomasz Szczepanik i jego żona Monika Paprocka-Szczepanik weszli w posiadanie eleganckiej rezydencji na słonecznej Teneryfie. Para traktuje nieruchomość jako domek wakacyjny - gdy są w Polsce, wynajmują lokal urlopowiczom.
5.

Piekło zamarzło: Doda i Małgorzata Rozenek spotkały się w Sejmie przy JEDNYM STOLE (ZDJĘCIA)

W środowe południe w Sejmie odbyło się posiedzenie w sprawie zakazu używania fajerwerków. Sprawie postanowiły przyjrzeć się Doda i Małgorzata Rozenek, dla których dobro zwierząt jest nadrzędnym celem. Niepałające do siebie sympatią panie zasiadły vis-à-vis w otoczeniu członków komisji.
4.

Joannę Przetakiewicz też wzięło na wspominki. Tak wyglądała 10 lat temu (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz dołączyła do internetowego trendu #2016challenge i opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat. Czujecie powiew nostalgii?
3.

Anita Sokołowska chwali się NOWĄ FRYZURĄ przed studiem "Dzień dobry TVN". Zmiana na plus? (ZDJĘCIA)

Anita Sokołowska pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", prezentując efekty spektakularnej metamorfozy. Z uśmiechem pozowała zgromadzonym przed studiem fotoreporterom, zachwycając nowym wizerunkiem.
2.

Leonardo DiCaprio mierzy markowe fatałaszki na zakupach z MŁODSZĄ O 24 LATA ukochaną (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio i Vittorię Ceretti "przyłapano" ostatnio na wspólnym "shoppingu" w Nowym Jorku. Fajnie się na nich patrzy?
1.

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz spędzają ferie z TRÓJKĄ dzieci. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, mimo napiętych grafików, znaleźli czas na zimowy wyjazd z dziećmi. Para zabrała trójkę pociech na ferie w górach, a relacją pochwaliła się w mediach społecznościowych.